Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyire veszitek zokon ha...

Ti mennyire veszitek zokon ha nem tartsák meg a születés napotokat?

Figyelt kérdés
Nekem mondták h boldog születés napot a nevelőszüleim de máskor rendesen felköszöntenek most meg egy tábla csoki és ennyi mondták h majd veszne kmég valamit meg torta is szokott lenne valószínű elfelejtették?
2017. máj. 1. 08:09
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
87%

Nekem mindig megtarcsák, pedig mondtam már, hogy ne tarcsák megfele.

De egy tábla csokinak örülnék...

2017. máj. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
én is örülök neki csak jobban örülnék neki ha családiasan van megtartva egy torta mellett nem is a torta a lényeg de érted... ha már ugy se szoktam kapni soha nagy dolgot
2017. máj. 1. 08:23
 3/43 anonim ***** válasza:
91%
Az enyimet se tartcsák meg álltalában, max anyu sütik egy sütit.
2017. máj. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
94%
Addig is van idöd a nyelvtankönyvet forgatni... tartsák, uranatyám!
2017. máj. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
94%
Nekem se tarcsák meg sose, és sose kaptam táblacsokin kivül semmit... ez igy ment gyerekkorban is..... én örültem annak is....
2017. máj. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
94%
Akkor még van remény. Hátha kapsz egy nyelvtankönyvet
2017. máj. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
96%
Ha felkoszontottek ill adtak csokit, akkor nem felejtettek el. Lehet h kesobb meg unnepeltek!
2017. máj. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy elfelejtették. Ezer oka lehet annak, hogy nincs torta. Lehet, hogy valami közbejött, pénz szűkében vannak, stb... Van aki ennyit se kap. Illetve nem tudom hány éves vagy, de az is előfordul, hogy egy bizonyos kor fölött már a szülőket nem érdekli annyira a dolog, merthogy a gyerek már felnőtt.
2017. máj. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
harmadik válaszoló most ne maz íráson van a hangsúly 4/6 lehet azért írnak így mert sose törődtek vele azt velem észre ha elfelejtették a szülinapját sajnos ilyen a világ magyarnak a legnagyobb ellensége a magyar ne ma rosszat kéne meglátni az emberben hanem elég szomorú hogy van olyan hogy 12 évesen azt mondják neki nem kell kell semmi elég nagy az ajándékhoz. Legtöbb szülő nem is törődika gyermekével haza megy az iskolából pár mondatot váltanak egymáassal és ennnyi
2017. máj. 1. 08:47
 10/43 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló családiasan mindig megünnepeltük eddig és pénz hiány sincs a saját gyereküknek meg mindent eljönnek rokonai úgy ünneplik nekik mintha karácsony lenne és rosszul esik nekem még az asztalnál meeg sincs ünnepelve neked nem esne rosszul?
2017. máj. 1. 08:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!