Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyire veszitek zokon ha...

Ti mennyire veszitek zokon ha nem tartsák meg a születés napotokat?

Figyelt kérdés
Nekem mondták h boldog születés napot a nevelőszüleim de máskor rendesen felköszöntenek most meg egy tábla csoki és ennyi mondták h majd veszne kmég valamit meg torta is szokott lenne valószínű elfelejtették?
2017. máj. 1. 08:09
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok és az akkori 20 éves gyerekének meg unnepélyes születés napja volt tavaly is nekem asztalnál megettük a tortát eggyüt kaptam kissebb tisztasági dolgot és ennyi
2017. máj. 1. 08:52
 12/43 anonim ***** válasza:
94%

Közben látom nevelőszüleid vannak. Ilyen esetben viszont egy kicsit más a dolog.

Annó voltam egy-két dolog miatt kórházban, és mellettem volt egy anyuka a kisbabájával. Fura volt, hogy nem tutujgatta, stb... kiderült, hogy Ő is egy nevelőszülő volt. Volt hogy jött a saját gyermeke. Mesélték, hogy ez, hogy valaki nevelőszülő olyan mint egy szakma. És hiába, kötődnek a gyermekhez akit nevelnek, megkapnak, viszont a kötelezettségei miatt nem engedheti meg magának azt, hogy a gyermeket a sajátjának tekintse, se fordítva, nem alakulhat ki közöttük túl szoros kapcsolat, mert ez mind a gyereknek mind a nevelőnek hátrányos, hisz bár lehet, hogy téged nem vittek el X évesen, de ha elvittek volna ez a kötődés egy hatalmas űrt hagyott volna. Szerintem ez nem a te hibád, és nem is a szüleidé.

2017. máj. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
már a 3.nál vagyok elsőtöl azért kerültem el mert elválltak a 2.tól meg nem teték meg azt amit kellett nekik
2017. máj. 1. 09:07
 14/43 anonim ***** válasza:
100%
De várjunk, most a 3.-ról beszélsz, akinél ELŐSZÖR ünnepled a születésnapodat, vagy eddig is voltál velük több évet, és most lettek ilyenek? Nem mindegy. És mikor kerültél hány évesen az elsőhöz 2.-hoz 3.-hoz?
2017. máj. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
elsőnél 7 és fél évet voltam 2.nál 2 évét és mostitt vagy a 3.nál 21 évesen 7 evesen kerultam állami nev.be
2017. máj. 1. 09:13
 16/43 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen miért vagy neveloszuloknel? Már felnőtt vagy!
2017. máj. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
utogondozó lettem náluk mert még tanulok
2017. máj. 1. 09:18
 18/43 anonim ***** válasza:
57%
Bakker ez akkor mindent megmagyaráz. Haver. Téged nem egy cuki kisgyerekként neveltek fel, hanem odatolakodtál mint egy túlfejlett felnőtt gyerek. Akárhogy is, de te se hiheted azt, hogy csak úgy kötődni fognak egy teljesen idegen felnőtt emberhez. Mondd, hogy csak kamu vagy kérlek.
2017. máj. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
98%

Tartsák.


Nem kéne rendesen megtanulni magyar?


Annak oka van biztos hogy nincs torta meg más ajándék stb... bár a szüleid helyében én erre adnék egy értelmes magyarázatot megmondanám hogy "nézd sajnos most helyzet van picit arrébb toljuk a születésnapodat".

Ha ennyit mondanának szerintem sokkal korrektebb lenne.

Velem is volt ilyen hogy a születésnapomon semmit sem kaptam, se tortát se ajándékot semmit, pont azért mert közbe jött elég sok pontos dolog, és nem csak a pénz miatt volt ez, 10 nappal később meglett rendesen tartva családi és szűk barátai körben.

2017. máj. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
nem kamu elsőnél minden rendbe nvolt mint addig míg el nem válltak 2.nál meg börtön és itt jó csak nem kapom/kaptam meg senkitől amire igazán szükségem lett volna most v.hogy elfelejettek.
2017. máj. 1. 09:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!