Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyire veszitek zokon ha...

Ti mennyire veszitek zokon ha nem tartsák meg a születés napotokat?

Figyelt kérdés
Nekem mondták h boldog születés napot a nevelőszüleim de máskor rendesen felköszöntenek most meg egy tábla csoki és ennyi mondták h majd veszne kmég valamit meg torta is szokott lenne valószínű elfelejtették?
2017. máj. 1. 08:09
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen írás tudás után nem lennék erre ennyire büszke.
2017. máj. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
90%

Lehet, hogy rossz az anyagi helyzetük most, és nem felejtették el, de tényleg egy későbbi időpontra tervezik. Nem jön valakinek a szülinapja vagy névnapja hamarosan? Lehet, hogy összevonják. Én teljesen átlagos családban nőttem fel, de nálunk is előfordult sajnos néha, hogy "tömbösítve" ünnepeltünk. Talán csak nem akarják mondani neked, hogy most nincs rá keret, nem?


Végül is felköszöntöttek, nem felejtették el. Légy elnézőbb, én dolgozó felnőttként is meggondolom néha a tortát, mert nem olcsó. Sütni meg nem tudok.

2017. máj. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
nem hiányzik nekem a torta csak hazajöttem adtak csokit de n volt megünnepelve
2017. máj. 1. 10:20
 34/43 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom nem hitték hogy egy 20on éves embernek ez ekkora gondot okoz.
2017. máj. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
89%

Hány éve vagy náluk, mert azt egyáltalán nem lehetett kivenni az írásodból.

De mit vársz 21 évesen?

Felköszöntöttek, kaptál csokit.

2017. máj. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
95%

Megtartották. Kaptál csokit és felköszöntöttek.

Szerintem két kvázi idegen embertől, akik 2 éve ismernek csak, mást ne is nagyon várjál. Nem vagy kisgyerek, akit babusgatni fognak. És ne hasonlítsd a te szülinapodat a saját gyerekük 20 szülinapjához, akit egész életen át neveltek.

Szerintem túlgondoltad ez az egészet.

Nem mondhatod, hogy nem foglalkoznak veled, hiszen gondoltak rád, nem felejtették el, mert felköszöntöttek.

2017. máj. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
86%
De hát megtartották, felköszöntöttek basszus...
2017. máj. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
89%
Én a helyedben a csokinak is örülnék,és befognám a számat..Két szinte teljesen idegen emberrel élsz,akik érzelmileg sosem fognak kotodni hozzád,tőlük ez is nemes gesztus volt.Teljesen más lenne a kérdés értelme,ha a saját szüleidről lenne szó,mert ott persze érthető,ha nagy ünneplést és családi bulit vársz...De így nem kötelesek ilyen szabású bulit tartani.Írtad,hogy a saját gyermeküknek tartottak családi bulit...Johogy tartottak,hát ő a saját gyerekük akit mindennél jobban szeretnek..Szerintem örülj a csokinak,és lépj túl ezen a dolgon,pláne ha már egy hete volt..
2017. máj. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, mit szóltok be a kérdezőnek, igaza van, egy tábla csoki nem elég. Egy helyesírási szótárat is adniuk kellett volna.
2017. máj. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
14%

Mért ilyen kegyetlenek maguk? Egy fiatalember azért írt ide, mert magányos és vigasztalást vár. Aki ezt nem akarja megadni neki, az ne válaszoljon. Ha valaki még egyet rúg egy amúgy is padlón lévő emberbe, és ettől jól érzi magát, azzal valami nagyon nincs rendben mentális téren!

A nyelvhelyesség pedig nem értékmérő. Van, ahol tájszólás a -sük-sük, talán tájékozódni kéne, mielőtt elítélik. Nem mindenki használja az irodalmi nyelvet, és erre senki nem is köteles. Egy nem tankönyvi nyelvváltozat semmit nem befolyásol. Sőt elárulok egy nagy titkot: nem minden embert ajándékozott meg a sors átlag fölötti, de akár még átlagos szellemi képességekkel. Az adottságaiért senki nem felelős. Biztos, hogy mindenkinek van olyan területe, ahol kimagaslik. De hogy valaki mit kezd a műveltségével, hogyan tudja ezt más emberek, így például egy kérdező életének valamelyest jobbá tételére fordítani, na az a döntés viszont mindenkinek a sajátja. És az ember megítélésében ennek sokkal nagyobb szerepe kell, hogy legyen, mint a nehéz sorsából eredő hátrányok miatti hiányosságainak.

2017. máj. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!