Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyire veszitek zokon ha...

Ti mennyire veszitek zokon ha nem tartsák meg a születés napotokat?

Figyelt kérdés
Nekem mondták h boldog születés napot a nevelőszüleim de máskor rendesen felköszöntenek most meg egy tábla csoki és ennyi mondták h majd veszne kmég valamit meg torta is szokott lenne valószínű elfelejtették?
2017. máj. 1. 08:09
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
84%

Nem olvastam el az összes választ, bocsi.

Nem tudom, nálatok hogy megy, de amióta felnőtt lettem, én készítek a saját szülinapomra, és én szervezem. Segítenek, persze, sokat, de ha nem segítenek is megoldom. Nem vagyok már gyerek, hogy elvárjam, hogy elém tegyék a készt. Lehet a te nevelőszüleid is azt szeretnék, ha kivennéd a részed a szervezésből, főzésből, és te is tennél valamit.

2017. máj. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó előtti én nekem nem az a problémám hogy nem ünnepeltük meg asztalnál hanem az hogy sose kaptam meg azt a szeretet amit más és persze az is zavar hogy latom masok fiatal boldog.
2017. máj. 1. 12:15
 43/43 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék ha mindig mindenki elfelejtené a születésnapom.
2017. máj. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!