Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Előlről kezdenétek mindent ha...

Előlről kezdenétek mindent ha lehetne?

Figyelt kérdés

ha létezne egy varázslat amivel visszamehetnétek akár a kisgyerekkorotokig,hogy onnan újból kezdhessetek mindent,és a tapasztalataitok megmaradna tehát kijavíthatnátok sok hibát?bevállalnátok,?ha igen hány éves korotokra mennétek vissza és miért?miket tennétek másképp?

(én boldog vagyok a férjemmel és 3 éves fiammal,fogalmam sincs visszamennék-e mert elvesziteném őket,de a gyerekkorom boldog volt,élne a mamám és az apukám,és meg is tudnám akadályozni a halálukat,anyámmal is jó kapcsolatom volt még,ma már nem nagyon beszélünk,visszakapnám a régi barátaimat,jelenleg mind eltünt az életemből már,nem jó szakmát választottam mindenképp tovább tanulnék,amivel jobban elhelyezkednék,a rossz kapcsolatokba amiken át estem bele se mennék,okosabban spórolnék,szóval rengeteg mindent nyernék vele).ti mit gondoltok ?irjatok..(ez csak elméleti kérdés,kérem aki ideges ne irjon)


2017. máj. 14. 14:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igen én vissza mennék,és sok mindent igyekeznék meg nem történté tenni.
2017. máj. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Eszembe nem lenne. Tökön is szúrnám magam, ha kellene az elejéről. Nem csak azért, mert elfuserált gyerekkorom volt, hanem inkább azért, mert annyi hülyeséget túléltem (szó szerint is)... Ahol valamit helyrehoznék, a másik oldalon meg sikerülne tönkretennem másikat. Nem hiszem, hogy bármiben is bölcsebb lennék, és ki tudnám kerülni a saját ostoba döntéseimet...
2017. máj. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!