Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha a lányom...

Mit lehet tenni, ha a lányom idősebb férfiakhoz vonzódik?

Figyelt kérdés

Észrevettem,hogy a lányom idősebb férfiakkal beszél az interneten. Van valaki,akivel találkozik is,úgy látom szerelmes.

+20 év korkülönbségről van szó.

Nem tudom mi lehet az oka, itthon mindig minden rendben volt,az apukája is sokat foglalkozik bele,mindig mindent megkapott amit szeretett volna, egy nagyon jó gimibe jár,jó tanuló,vannak barátai.

Nem értem miért lehet ez.

Mi válthatja ki ezt egy 18 évesből?



2017. máj. 20. 18:29
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
79%

Nyugi...ismerd meg a férfit is! Lehet, tök jó ember.


Barátnőmnek 16 évesen volt 38 éves pasija, talán 6 évig voltak együtt. Aztán jött még egy jóval idősebb kb 3 éves kapcsolat volt. Három éve ment férjhez, a férje 4 évvel fiatalabb.


Ha ma lennék tizen-huszonéves, szerintem leszbi lennék... ahogy a mai srácok kinéznek ill. viselkednek, nem jön be .

2017. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
92%

Én sem válogattam a korosztályomból /21/, kevés a férfias srác. Az én párom 8 évvel idősebb, idén esküdünk. Ne akard pszichológushoz vinni, hadd kóstoljon bele a dolgokba. Viszont engem iszonyatosan idegesített ha megtudtam h a privat beszelgeteseimet olvassak, hat milyen undorito szokas ez, nem egy 14 évesről van szó, mi van ha intim jellegű a téma? Nehogy már olyat olvasson bárki is hogy én megkívánok valakit vagy akármi, kinek mi köze hozzá, hányinger... Nekem eszemben sincs hogy barkinek az üzeneteit olvasgassam.

Ha pedig vegre megtudtad amit akartal inkabb probald meg megbeszelni a lanyoddal, és sződd bele a mondandodba, hogy szerinted nem igazan komoly dologra vagyik egy 20 évvel idősebb férfi, persze nem kell megmondanod hogy a Viberről tudod. Ha egyszer őszintén beszélnél vele, talán elmondaná mit érez.

2017. máj. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
17%
Utolsó, majd ezt akkor mond ha lesz gyereked :)
2017. jún. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
"mi van ha intim jellegű a téma?" - Ha biztosra akarsz menni, ilyeneket csak négyszemközt mondasz.
2017. jún. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
83%
Tehát vanegy felnőtt lányod, akinek meg akarod mindani kivel kefélhen ill olvasod a magánbeszélgetéseit és állandóan ellenőrzöd...hát nem a lányodnak kéne pszichológus
2017. jún. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
93%

Igaza van az előttem válaszolóknak. Ha meg tudja hogy bele olvastál abból baj lesz. Anyukám egyszer tette ezt, elmondta hogy meg látta, hogy egy idősebb férfival beszélgetek, szerencsére azt nem mondta, hogy mit látott, pedig van tippem, hogy nem túl szép dolgokat.

Semmi szüksége a lányodnak pszichológusra. Minden fiatal lánynak eszébe jutott már szerintem.


Kicsit későn írtam, érdekelne mi lett azóta

2017. jún. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
29%
Az nem gond ha valaki kb 10-el idősebb vagy akár fiatalabb. Na de könyörgöm itt páran 20-22 év korkülönbségről beszéltek.Persze jó móka 18 évesen 40 évessel lenni, hiszen érett, tapasztalt, de mi van ha olyan nagy a szerelem és együtt maradnak.Ott lesz a nő 45 évesen mondjuk a férje meg 67? Hááát nem mondjátok komolyan hogy ez jó?!
2017. jún. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
14%

20 évvel idősebb?? Annak már lehet hogy családja is van meg gyereke. Ha meg nincs el lehet gondolkozni hogy miért nincs 40 évesen...

Akárhogy is nézzük tök gáz, beszélj vele, aztán vidd el pszichológushoz....csak ne húsz évvel idősebb férfihez vidd :)

2017. jún. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
60%

28-as.

Kérlek mesélj még arról, hogy milyen feltételeknek kell megfelelnie egy 40 éves ember életének, hogy ne legyen "gáz". Az élet nem olyan egyszerű, hogy buli-haverok-csaj-barátnő-feleség-ház-öt gyerek-két kutya.

2017. jún. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
17%
28/29-es vagyok, nem akartam megsértemi egyik 40-est sem akinek még nincs családja,biztos annak is van oka, de ez azért az elég ritka, hogy még nem kötelezte el magát egy ilyen korban lévő.
2017. jún. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!