Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha a lányom...

Mit lehet tenni, ha a lányom idősebb férfiakhoz vonzódik?

Figyelt kérdés

Észrevettem,hogy a lányom idősebb férfiakkal beszél az interneten. Van valaki,akivel találkozik is,úgy látom szerelmes.

+20 év korkülönbségről van szó.

Nem tudom mi lehet az oka, itthon mindig minden rendben volt,az apukája is sokat foglalkozik bele,mindig mindent megkapott amit szeretett volna, egy nagyon jó gimibe jár,jó tanuló,vannak barátai.

Nem értem miért lehet ez.

Mi válthatja ki ezt egy 18 évesből?



2017. máj. 20. 18:29
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
21%
28/29 vagyok még mindig. A tök gáz kifejezést arra a helyzetre értettem , amikor egy húsz éves 40 évessel áll össze.Szó sem volt arról, hogy az egyedülálló 40-eseket cikiztem volna ki.
2017. jún. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
62%
"az elég ritka, hogy még nem kötelezte el magát egy ilyen korban lévő" - Nagyon tévedsz. Máris gyakori, és egyre gyakoribb.
2017. jún. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
49%
MIt lehet tenni? Hozzám küldeni :D 46F
2018. okt. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!