Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehezen viselem a gyerekek...

Nehezen viselem a gyerekek nonstop nyekergését, az édesanyjuk fegyelmezését vagy épp nem fegyelmezését. Hogy tudnám könnyebben elviselni? 26L

Figyelt kérdés

3gyerek van, nővéremé. Sokszor itt vannak a szülői házban és ez ugye zajjal jár, nem is ez a fő probléma, hanem zavar ahogy a gyerekkel beszél amikor tanítja mit nem szabad vagy a másik gyereket meg hagyja agresszívkodni, nem bünteti.

Sajnos nem keresek annyit, hogy egyedül élhessek albérletben, párom nincs akivel osztoznánk a lakáson, idegenekkel nem szeretnék lakni mert annak is van magánélete ami nem tartozna rám és kíváncsi sem vagyok rá. Jelenleg tanulok, hogy több pénzt tudjak keresni, de ilyen környezetben nem tudok koncentráltan figyelni, egyszerűen görcsbe vagyok a helyzettől.

Gondolkodom rajt, hogy elmegyek egyedül külföldre és majd lesz valahogy, angollal alap és középszint között állok valahol. De hol van olyan, hogy egy egyedülálló is képes legyen saját lakhatást kicsengetni?


2017. jún. 28. 12:10
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/111 anonim ***** válasza:
0%
91, 64 %-os. A te szavad nem mérvadó sehol, te csak trollkodni jársz ide a gyakorira..
2017. jún. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/111 anonim ***** válasza:
Én kérek bocsánatot.
2017. jún. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/111 A kérdező kommentje:

Fiúk picit mások, ők egy szakmával jobban boldogulnak, mint a nők. Pl. szobafestést bevállalnám, imádok festeni, de női szobafestőt még nem láttam.


Egyelőre úgy állok, hogy ha most elköltöznék albérletbe akkor ki tudnám fizetni, de enni és rezsit fizetni már nem, de nem ártana utóbbiakat sem.


Van benne valami, van némi önkritikám is ;), viszont nem reménytelen a helyzet.

2017. jún. 28. 22:20
 94/111 A kérdező kommentje:
Mert te 30 %-os nem trollkodni jársz ide? xD
2017. jún. 28. 22:24
 95/111 anonim ***** válasza:
92%

"Fiúk picit mások, ők egy szakmával jobban boldogulnak, mint a nők. Pl. szobafestést bevállalnám, imádok festeni, de női szobafestőt még nem láttam. "


Szobafestést nem tanítanak egyetemen.:-) A 25 éves fiam informatikus, voltak lány évfolyamtársai OKJ-n és egyetemen is, manapság ez már nem egy kuriózum. Sportoktatóként pláne el lehet helyezkedni, írtam már távoli ismerősömet, aki szintén nő. Szerintem próbálkozz még, hátha észreveszed a valódi tanulságot.:-)

2017. jún. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/111 A kérdező kommentje:

Nem csak azért lenne jó az egyetem, mert nagyobb eséllyel lenne rám szükség valahol hanem azért mert egy autó árát már ráfordítottam, (csak ez hasznosabb), és tudásban még sehol sem vagyok az igazi profikhoz képest, ezért tanulnék onnan ahonnan ők így lenne hosszútávon költséghatékony is, de van aki azt mondja, hogy csak papíron szakember az egyetemi végzettek nagyrésze, gondolom városonként eltérő hol mennyire kemény a képzés.

Sportoktatói megvan már rég.

2017. jún. 28. 22:38
 97/111 anonim ***** válasza:
90%

Végig olvastam.

Egy kérdésem lenne: Most mit tanulsz?

Mert írod, hogy zavarnak a gyerekek a tanulásban. De írod, hogy meg van már egy végzettséged, és most egyetemre akarsz menni és várod a felvételit. De akkor most mit tanulsz? Nem értem.

2017. jún. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/111 anonim ***** válasza:
86%
Nézd, én nem foglak b**szogatni. De néhány dolgot mondok, aztán vagy elgondolkodsz, vagy nem. Rossz lakótárs van. Rossz kolléga meg lesz. Alkalmazkodni kell, ezt a békát le kell nyelni. Most divatszakmád van. Amiből ki lehet öregedni. Diplomán nem ilyenkor kéne gondolkodni, mert nem végzed el 4 év alatt, ha nem büfészak. Fognak szívatni, és kevesen csinálják meg időre. Mondom úgy, hogy egyidősek vagyunk, és én két év múlva végzek. Az albérlet nem olyan gáz. Nekem is volt, ahol ketten voltunk és a csajt folyton más döngette. Nem hallottam, de tudtam nah, kicsit kínos volt, amikor a kádban nyitottam rájuk, de ezt tudni kell humorral kezelni. Aztán volt kleptomáiásom, meg aki engem akart megdöngetni. És még lehetne sorolni a meleg párt, akik kergették egymást és nyávogtak.. Külön szobát kell bérelni és annyi. 7 éve ezt csinálom, a szüneteket töltöm otthon. Vagy maradsz, és megoldod. Könyvtár tuti van. Vagy bemégy a közeli kisvárosba, nem a pusztában élsz. De most már dönteni kéne.
2017. jún. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/111 anonim ***** válasza:
100%

" van aki azt mondja, hogy csak papíron szakember az egyetemi végzettek nagyrésze, gondolom városonként eltérő hol mennyire kemény a képzés. "


LOL. Ezt a szöveget már én is hallottam, jellemzően olyanoktól, akiknek nem sikerült elvégezni egyet sem. Az a "papír" mindenesetre a kezdő bruttó fizetésben alsó hangon plusz 150-200 ezret jelent az IT-területen, meg lényegesen nagyobb mozgásteret.:-)

2017. jún. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/111 anonim ***** válasza:
8%
Hobby. Tanuljátok meg végre. Így kell írni. Nem pedig úgy, hogy hobbi. Angol szó.
2017. jún. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!