Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehezen viselem a gyerekek...

Nehezen viselem a gyerekek nonstop nyekergését, az édesanyjuk fegyelmezését vagy épp nem fegyelmezését. Hogy tudnám könnyebben elviselni? 26L

Figyelt kérdés

3gyerek van, nővéremé. Sokszor itt vannak a szülői házban és ez ugye zajjal jár, nem is ez a fő probléma, hanem zavar ahogy a gyerekkel beszél amikor tanítja mit nem szabad vagy a másik gyereket meg hagyja agresszívkodni, nem bünteti.

Sajnos nem keresek annyit, hogy egyedül élhessek albérletben, párom nincs akivel osztoznánk a lakáson, idegenekkel nem szeretnék lakni mert annak is van magánélete ami nem tartozna rám és kíváncsi sem vagyok rá. Jelenleg tanulok, hogy több pénzt tudjak keresni, de ilyen környezetben nem tudok koncentráltan figyelni, egyszerűen görcsbe vagyok a helyzettől.

Gondolkodom rajt, hogy elmegyek egyedül külföldre és majd lesz valahogy, angollal alap és középszint között állok valahol. De hol van olyan, hogy egy egyedülálló is képes legyen saját lakhatást kicsengetni?


2017. jún. 28. 12:10
 71/111 anonim ***** válasza:
35%
Mi van 64 %? Mit pörögsz itt? Olyan vagy, mint egy frusztrált elmebeteg. És igen így írják, és jól írtam mindent. De te csak add ki a mérged. Egyre inkább gyanítom, hogy te vagy kérdező is. Második account-oddal pocskondiázol mindenkit. Jó nyomoronc életed van.
2017. jún. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/111 anonim ***** válasza:
0%
"miért javasolnak neki pszichológust" - Tegyük hozzá: olyanok, akiknek saját maguknak van/volt szükségük pszichológusra...
2017. jún. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/111 anonim ***** válasza:
70%
2017. jún. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/111 anonim ***** válasza:
23%

Tanulj Tinó! 64 %-os buta, frusztrált Majom!


[link]

2017. jún. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/111 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDD
2017. jún. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/111 A kérdező kommentje:

Jesszusom, mi folyik itt... Ne tépjétek már egymást. :)

Miért lennék irigy vagy agresszív? Mert gőzöm sincs...

Az igaz, hogy a szüleim segítségére szorulok még, viszont ha nem tanultam volna akkor egyáltalán nem tudnék magammal kezdeni semmi értelmeset, oké akkor dolgoznék mást, de feleslegesen, haszontalanul, jelenleg azért DOLGOZOM és tanulok, hogy emberek egészségét javítsam és ne ártsak felelőtlenül ahogy teszi sok edző. Erre büszke vagyok akkor is ha valakinek nem tetszik. Egy nem BP szintű városban sokkal nehezebb.


A lakás másik pontja, itthon a kert is előnyösebb, mintha azzal elmenne egy órám, hogy elsétálok meg vissza.


Hiszem, hogy meg tudom oldani egyedül is, anélkül, hogy tízezreket költenék pszichodokira.


Nővérem sem élt soha idegenekkel, nekem miért kellene. Be lehet támadni, hogy gőzöm sincs hogyan él sok fiatal, viszont ezt el is lehetne kulturáltan mesélni mindenféle ripacskodás nélkül, mert tényleg érdekelne hogyan oldja meg más fiatal.

2017. jún. 28. 20:49
 77/111 anonim ***** válasza:
92%
Ez mi ez a lakás, meg kert, meg séta oda-vissza? Valamiről lemaradtam.
2017. jún. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/111 A kérdező kommentje:
Sorry, nem írtam oda, hogy a könyvtárral kapcsolatban értem. De én pozitívat adtam azoknak akik ezeket írták!
2017. jún. 28. 21:35
 79/111 anonim ***** válasza:
94%
Oké, hogy dolgozol is, meg tanulsz is, de egyiket sem "főállásban", csak úgy félgőzzel, ez a baj...
2017. jún. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/111 anonim ***** válasza:
91%
Ja, értem.
2017. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!