Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehezen viselem a gyerekek...

Nehezen viselem a gyerekek nonstop nyekergését, az édesanyjuk fegyelmezését vagy épp nem fegyelmezését. Hogy tudnám könnyebben elviselni? 26L

Figyelt kérdés

3gyerek van, nővéremé. Sokszor itt vannak a szülői házban és ez ugye zajjal jár, nem is ez a fő probléma, hanem zavar ahogy a gyerekkel beszél amikor tanítja mit nem szabad vagy a másik gyereket meg hagyja agresszívkodni, nem bünteti.

Sajnos nem keresek annyit, hogy egyedül élhessek albérletben, párom nincs akivel osztoznánk a lakáson, idegenekkel nem szeretnék lakni mert annak is van magánélete ami nem tartozna rám és kíváncsi sem vagyok rá. Jelenleg tanulok, hogy több pénzt tudjak keresni, de ilyen környezetben nem tudok koncentráltan figyelni, egyszerűen görcsbe vagyok a helyzettől.

Gondolkodom rajt, hogy elmegyek egyedül külföldre és majd lesz valahogy, angollal alap és középszint között állok valahol. De hol van olyan, hogy egy egyedülálló is képes legyen saját lakhatást kicsengetni?


2017. jún. 28. 12:10
 81/111 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem azzal semmi baj sincs, hogy még otthon laksz. És nem kell mindjárt a külföldre menekülésben gondolkodni.
2017. jún. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/111 A kérdező kommentje:

Pontosan, lehet egy nagyobb városban sikerülne.


Ezzel azután szokás elkezdeni foglalkozni miután belefásultak a munkába, karrierépítésbe és kezdenek leépülni egészségügyileg, na most én meg ezzel kezdtem. Jó is és rossz is...


Emellett szerintem ki lehet találni olyat ami kiegészíti ezt és meg lehet élni belőle. Körvonalazódnak az ötletek.


A 4 év alatt már megszoktam, a zsivajt, sírást, akkor zavar csak amikor a hadakozást kell hallgatnom a gyerekekkel.

2017. jún. 28. 21:59
 83/111 A kérdező kommentje:
Igazából csak nekem baj, gondolom ismerkedni, barátkozni is bátrabban mernék ha lenne egy hely ahová hívhatom őket bátran és nem ciki huszonévesen hazahozni barátokat, pasit.
2017. jún. 28. 22:03
 84/111 anonim ***** válasza:
100%

"tényleg érdekelne hogyan oldja meg más fiatal."


Az egyik gyerekem 25 éves, elvégzett egy OKJ-t, aztán egy egyetemet, dolgozik és önállóan él. Jelenleg még albérletben, mivel néhány éven belül tovább akar lépni, vagy a fővárosba, vagy külföldre néhány évre. Havonta 80-100 ezret félretesz a fizujából, van párja, rendszeresen jár vele is, az itthoni és a munkahelyén szerzett barátaival is szórakozni, most épp Olaszországban van. Folyamatosan képzi magát, ebbe a munkahelye is maximálisan partner, közel anyanyelvi szinten beszél angolul, társalgási és szakmai területen is. A másik gyerek technikumot végzett műszaki vonalon, most lesz végzős az egyetemen, gyakornokoskodik, félig már önfenntartó, több állásajánlata van diploma utánra. 26 éves korában hasonlóan fog állni, mint a tesója. Neki is van az egyetemi városban és itthon is baráti köre, persze az itthoni nagyjából fedi a tesóét, kicsi a korkülönbség, és nagyon jó a kapcsolatuk egymással. Hát így valahogy...:-) Hozzáteszem, mindketten el tudtak volna helyezkedni diploma nélkül is, jó szakmájuk van, akkor néhány évvel korábban válnak le. Lakáskasszát fizetek évek óta mindkettőnek, majd megbeszéljük, mi legyen vele, ha lejár. Ha nekem 26 évesen, piacképes végzettséggel a kezükben itthon rinyálnának, eléggé összehúznám a szemöldökömet, nem életképtelen hisztigépeket neveltem.

2017. jún. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/111 anonim ***** válasza:
21%

Amikor a 64 %-os és a Kérdező accountja "elbeszélget" egymással.....


Kérdező te súlyosabb vagy, mint gondoltuk. Skizofrén.

2017. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/111 A kérdező kommentje:
Szerintem te meg paranoid, képzetzavaros. :D
2017. jún. 28. 22:08
 87/111 A kérdező kommentje:
87es válaszoló, köszönöm!! :) Ezért is szeretek neten beszélgetni, mert sokféle élettörténetet megismerhetek hogyan lehet még élni.
2017. jún. 28. 22:09
 88/111 anonim ***** válasza:
19%
88-as, nézd már meg pl. a 81-es meg a 82-es időpontját (de ne a gugliban...), aztán gondolkodjál.
2017. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/111 anonim ***** válasza:
53%
Hát úgy nem, ahogy te csinálod. Az minden, csak nem normális élet 26 éves NŐKÉNT. Inkább nekem úgy tűnik, mint akinek gyámság alá kéne tartoznia..
2017. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/111 anonim ***** válasza:
90%

"87es válaszoló, köszönöm!! :) Ezért is szeretek neten beszélgetni, mert sokféle élettörténetet megismerhetek hogyan lehet még élni."


Az ismeret akkor igazán hasznos, ha levonod, majd a saját életedben fel is használod a tanulságokat.:-)

2017. jún. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!