Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehezen viselem a gyerekek...

Nehezen viselem a gyerekek nonstop nyekergését, az édesanyjuk fegyelmezését vagy épp nem fegyelmezését. Hogy tudnám könnyebben elviselni? 26L

Figyelt kérdés

3gyerek van, nővéremé. Sokszor itt vannak a szülői házban és ez ugye zajjal jár, nem is ez a fő probléma, hanem zavar ahogy a gyerekkel beszél amikor tanítja mit nem szabad vagy a másik gyereket meg hagyja agresszívkodni, nem bünteti.

Sajnos nem keresek annyit, hogy egyedül élhessek albérletben, párom nincs akivel osztoznánk a lakáson, idegenekkel nem szeretnék lakni mert annak is van magánélete ami nem tartozna rám és kíváncsi sem vagyok rá. Jelenleg tanulok, hogy több pénzt tudjak keresni, de ilyen környezetben nem tudok koncentráltan figyelni, egyszerűen görcsbe vagyok a helyzettől.

Gondolkodom rajt, hogy elmegyek egyedül külföldre és majd lesz valahogy, angollal alap és középszint között állok valahol. De hol van olyan, hogy egy egyedülálló is képes legyen saját lakhatást kicsengetni?


2017. jún. 28. 12:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/111 anonim ***** válasza:
75%

Miért nincsenek barátaid és miért gondolod hogy pasid se lesz?


Ne egyetemen meg nyelvtanfolyamokon gondolkodj most, mert akkor csak ott fogsz tartani ahol most... otthon élsz a szüleid házában és fizetnek neked mindent, aztán lehet, hogy feleslegesen.

Ha ilyen gondjaid vannak, akkor először PÉNZT keressél. Menj el 2, 3 vagy folyamatos műszakba dolgozni, akkor otthon se kell annyit lenned, meg hülyére is fogod keresni magad. Ha be is szállsz otthon a költségekbe, még akkor is félre tudsz tenni havonta egy százast folyamatos munkarendben.

2017. jún. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/111 A kérdező kommentje:

Sportoktatói végzettségem van, emellett sok kisebb továbbképzst végeztem el, de ezek nem állami képzések. Van megtakarításom, de pár hónapra lenne elegendő itthon, külföldön 1 hónap, nem szeretnék mindent elverni egy próba szerencse úttal...

Amikor el szerettem volna menni dolgozni akkor mindig azt mondták a szüleim, hogy inkább tanuljak, mert később többet fogok keresni.

Amit jelenleg csinálok azt lehetne másodállásban is. Gondoltam rendezvényszervezésre is, mivel egy szállodai portás recepciós képzés rendezvényszervezőinek indult, így van valamennyi rálátásom. Fotózni is tudnék, hobbiból ugyan, de szeretem azt is. Sporttábor szervezését is szívesen csinálnám. Viszont ez mind időszakos bevételt jelentene.

2017. jún. 28. 13:25
 23/111 A kérdező kommentje:
Bocs a gépelési hibákért.
2017. jún. 28. 13:26
 24/111 anonim ***** válasza:
86%
Ha keresnél annyit és saját lakást tudnál venni, akkor mi történne? Alsó-, felső-, hátsó- és szembeszomszéd volt, van és lesz. Nem lenne jobb a családhoz alkalmazkodni, azokhoz, akiket szeretsz is?
2017. jún. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/111 A kérdező kommentje:

Nem büfészakos képzésre mennék, így van benne jövő. Az lenne a biztos garancia amivel azt csinálhatnám amit szeretek és meg is fizetnék.

Én még nem láttam embert aki 2-3 műszakos munkákkal hülyére kereste volna magát, inkább olyat aki dolgozza.

2017. jún. 28. 13:29
 26/111 A kérdező kommentje:
Sosem voltam az a nagy bulizós típus, így nehéz barátokat szerezni. Igazából annak a munkának élek amit most csinálok, minden energiám erre megy rá, legtöbbet munkaeszközökre költök és tanfolyamokra, könyvekre.
2017. jún. 28. 13:32
 27/111 anonim ***** válasza:
95%
Csak nekem tunik ugy hogy igazabol te lenyegeben semmit se akarsz csinalni? 26evesen tanulnal osszevissza sok hulyeseget mikor mar elvileg van ilyen meg olyan papirod amivel eltudnal helyezkedni. Vagy azokat minek csinaltad meg ha megse tetszik? A gyerekekre meg szolj ra. Ennyi
2017. jún. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/111 A kérdező kommentje:

Sajnos azok adják a valódi tudást amit nem ismernek el államilag, nem a papírért tanulok, hanem, hogy hatékonyabban tudjak segíteni. Hiszem, hogy megtérül hosszútávon. (Angolul is tartottam már órát, igen, ilyen tré nyelvtudással is) :P.

Nyílt egy új konditerem a városban, tervezem felkeresni ha lezárul a felvételi eljárás és tudok biztosat mondani meddig lennék a városban.

2017. jún. 28. 13:37
 29/111 A kérdező kommentje:
Egyszer rászóltam egyikre amikor anyukám felé rúgott, aztán még én lettem lecseszve érte... Azóta nevelje a gyerekeit ahogy akarja, én nem szólok bele.
2017. jún. 28. 13:43
 30/111 A kérdező kommentje:

Ja és munkásszálló ellen sem lenne kifogásom ha egy pici lyukat kapnék, de cserébe egyedül lehetek.


Lehetséges, hogy legalább szereznék barátokat lakótársakkal, de sosem voltak jól működő hosszútávú barátságok, talán mert picit introvertált vagyok, lefáraszt a vég nélküli csacsogás, szerintem többről kellene szólnia egy barátságnak, minthogy iszunk és bulizunk, no mindegy.

2017. jún. 28. 13:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!