Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Hogyan keressek...

Segítség! Hogyan keressek pénzt? .15 évesen dolgozzak? (lent)

Figyelt kérdés

Anyukámnak nincs pénze. De tényleg nincs. Ma reggel 1000 forint volt nála. A számlákra elmegy a fizetése és egy hétig ugyanazt az ételt esszük, vizet iszunk. Apukám nem lakik velünk. Szoktam vele találkozni, mindig megpróbálok pénzt kérni, de mindig hazudik, hogy nincs. Pedig neki van. Nem látom, de tudom, mert utána megy mindig a kocsmába, arany marlborot szív ami 710 forint. és mindig van neki 2 doboz legalább. Nincsen pulóverem, se körzőm. Pedig nagy szükségem lenne ezekre, de pulóverről nem is álmodok. De a körző az azért kellene mert annélkül megbukok az biztos. Ezenkívül, keveset avgyok itthon. Mindig valamelyik haveromhoz kéreszkedek be, mert utálok itthon lenni, mivel anyu mindig piszkál. szeretek mászkálni a városba. Az elég rossz érzés ha nincs nálam legalább egy 300 forint. Bulikba is mindig elmehetek. De pénzt nem kapok. Nagymamámtól szoktam kapni, de már nem kérhetek tőle. Szeretnék egy kevés pénzt szerezni. Nem sokat egy 1000-2000 forintot. De nem töltöttem be a 16-ot és nem dolgozhatok nyáron se. Nem tudom mi lesz velem. kicsit hosszú lett bocsi. de szeretném ha mondanátok tippeket.

15/L


2010. máj. 20. 12:25
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
86%
Aki a kiállást lenge öltözetben ajánlotta, az egy bunkó tapló és még aljas is. Hogy lehet más problmájából gúnyt űzni? Szégyeld magad!
2010. máj. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Anyukádnak jó lenne idővel egy jobb munkahely!

Albérlőt nem tudnátok fogadni? Inkább lemondanál a szobádról átmenetileg...

A diákmunka mellett.

Kertészetet keress, érdeklődj! Gyorsan, mert ilyenkor még van munka, de júniusra elfogy. minden felnőtt ismerősödnek szólj, hogy munkát keresel! Legelőször apádnak, talán ezzel tud segíteni ő is. Meg a nagyszülőknek, azoknak sok jó régi kapcsolata van.

2010. máj. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
61%
Mikor töltöd be a 15-öt?
2010. máj. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Írj privit, merre laksz, hány cm vagy, hány kiló, hanyas a lábad. Ne félj, visszaírook, ki vagyok, leellenőrizhetsz az iwiwen.Hogy küldjek ruhát, ha jó.
2010. máj. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a gyors válaszokat. nem szeretnék semmi könyöradományt elfogadni. de nagyon köszönöm. kaptam sok jó ötletet. és élni fogok a lehetőségekkel. majd, ha anyukám hazajön szólok neki , hogy menyi kedves ember van. és ha nincs ellenére akkor írok privit. tényleg nagyon köszönöm.
2010. máj. 20. 13:21
 16/27 anonim ***** válasza:
Nme könyöradomány, depressziósok vagyunk a sok ruhától , a körző meg csak hányódik, de nem szeretjük kidobni - nekünk lenne jó, ha szabadulunk. Az se jó érzés, ha nem férek el a használaton kívüli dolgoktól. Hidd el, te segítenél rajtam. Ami nem tetszik olyat nem adok.
2010. máj. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

www.ad6kap6.hu


Én is itt szoktam csereberélni, van egy csomó olyan cucc is, amit ingyen el lehet vinni, mert már nincs rá szükség. Szerintem pl anyukádnak is jól jöhet vagy neked. Van olyan is, amikor pl egy takarításért vagy fűnyírásért cserébe kaphat valaki pénzt, ételt, ruhát, stb.

2010. máj. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Amikor én meg a bátyám kicsik voltunk és rohadtul kellett a pénz kajára (mongyuk mi 10-12 évesek voltunk) akk körbementünk a szomszédokon elkérni a visszaváltható üvegeket, vagy elmentünk bevásárlóközpontokba kocsit visszatologatni vagy ilyesmi.

Vagy dolgozhacc feketén de azt én nem ajánlom mert én rohadtul besz0ptam vele :S

17/F

2010. máj. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Ne állj ki a sarokra lenge öltözetben,se most se később !

Egy ismerős család,diplomás szülők és 3 gimnazista fiú minden hajnalban újságot hordanak ki.Ciki,hogy így tudnak megélni...munka mellett.de én felnézek mégis rájuk.

Ne csatangolj a városban,inkább ülj be egy könyvtárba. Nincs egy normális barátnőd? Néha náluk lennél is nyugodtabb,esetleg tanulhatnátok együtt.

2010. máj. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
nincs normális barátnőm. a lányokkal nem jövök ki jól. de nem úgy értettem ezt hogy semmink nincs. mert megvan rengeteg mindenem. csak a pénz hiányzik. de tényleg nagyon köszönöm.
2010. máj. 20. 21:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!