Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Hogyan keressek...

Segítség! Hogyan keressek pénzt? .15 évesen dolgozzak? (lent)

Figyelt kérdés

Anyukámnak nincs pénze. De tényleg nincs. Ma reggel 1000 forint volt nála. A számlákra elmegy a fizetése és egy hétig ugyanazt az ételt esszük, vizet iszunk. Apukám nem lakik velünk. Szoktam vele találkozni, mindig megpróbálok pénzt kérni, de mindig hazudik, hogy nincs. Pedig neki van. Nem látom, de tudom, mert utána megy mindig a kocsmába, arany marlborot szív ami 710 forint. és mindig van neki 2 doboz legalább. Nincsen pulóverem, se körzőm. Pedig nagy szükségem lenne ezekre, de pulóverről nem is álmodok. De a körző az azért kellene mert annélkül megbukok az biztos. Ezenkívül, keveset avgyok itthon. Mindig valamelyik haveromhoz kéreszkedek be, mert utálok itthon lenni, mivel anyu mindig piszkál. szeretek mászkálni a városba. Az elég rossz érzés ha nincs nálam legalább egy 300 forint. Bulikba is mindig elmehetek. De pénzt nem kapok. Nagymamámtól szoktam kapni, de már nem kérhetek tőle. Szeretnék egy kevés pénzt szerezni. Nem sokat egy 1000-2000 forintot. De nem töltöttem be a 16-ot és nem dolgozhatok nyáron se. Nem tudom mi lesz velem. kicsit hosszú lett bocsi. de szeretném ha mondanátok tippeket.

15/L


2010. máj. 20. 12:25
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
14%
Istenre van szükséged az életedben! Ugyan ilyenek voltunk mi is csak 3 gyerek anya apa, és megismertük Jézust, megtértünk hozzá és jobb lett az életünk, akármit is mondanak hogy ez hülyeség vagy bolondság engem nem érdekel mert érzem a változást... a RADIKÁLIS változást! Imádkozz.. menni fog! :) Szeret téged és vár rád és most hív..már csak tőled függ...! Próbáld ki, nem veszítesz semmit vele! Kérd meg hogy segítsen és mondd el hogy szereted..stb. majd jönni fog a lényeg hogy szívből mondd:)
2012. okt. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 levikee1 válasza:
15%

Ezt a választ én is nagyon támogatom hogy Istenbe találod meg.

De szerintem probáld meg a tipmixet nekem sem volt pénzem

500 forintból csináltam 5000 f ot 5000 ből pedig 20-30000 reket. 15 éves vagyok és ha tipmix-elsz akkor ne az legyen a lényeg hogy nagyot nyerj hanem hogy 500 ból csinálj 1500 at vagy 2000 ret stb ha érdekel vegyél fel facebookon.

Privátba megmondom.

2014. jan. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
Na mi lett a pénz helyzettel mostanság? jobb lett már a sorsod/sorsotok ? :)
2014. márc. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:

Szia!

Nagyon sajnálom a helyzeteted! Én egy egyházi Gimnáziumba járok , nekem sincsenek 10 ezreim , és nekem is kicsit szar látni hogy mindenki kezébe az s3 s4 mini meg a sok android OS telefon . Én is javaslom Isten és a szomszédok segítségét. remélem jobb lesz majd a helyzeted.

2014. máj. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Supra96 válasza:

Szia! Találtam egy videót a témához kapcsolódóan és egy oldalt is, ahol leírja ugyanezeket ami a videóban van:

http://www.youtube.com/watch?v=rsmZuEhE5H8

[link]

Remélem segítettem! ;)

2014. nov. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Mostanra 19 vagy vagy több. Érdekel hogy vagy?? Sikerült már neked? Végül mi lett? A mese vége érdekel (...) Én most a te helyzetedben vagyok. Talpra tudtál állni?
2015. jan. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Így 6 év múlva mi lett Veled és anyukáddal? Sikerült kilábalni a problémából?

21 éves lehetsz, érdekelne, mi történt azóta. :)

2016. jún. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!