Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el az anyámnak,...

Hogy mondjam el az anyámnak, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Nemtudom hogy mikor és hogyan tudnám neki ezt elmondani, mert õ nagyon homofób és mindig van valami megjegyzése a melegekre... És félek elmondani neki.

Köszönöm a válaszokat elõre is. 16/f


2017. júl. 24. 23:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
67%

Csapj a közepébe, mutasd be anyádnak: "Anya, Ő itt a kedvesem!"


Így gyorsan túl leszel az egész hercehurcán és soha többé nem kell majd anyádnak magyarázkodnod.

2017. júl. 25. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
16%
16 éves korban még nem fejeződött be az ember pszichoszexuális fejlődése. Várj még kb. 10 évet, mielőtt bármit is állítasz saját magadról.
2017. júl. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
87%

Pubertás korban alakul ki a szexualitás is és a szexualitás is. Ha neki férfi a szexuális tárgy, és ezt fel is ismerte, miből gondolod, hogy 10 év múlva ez másképp lesz? Nem tudom, honnan szedted össze ezt a hülyeséget...

A másik: mindennek oka van. Minden valamiért létrejött. A homoszexualitásnak is ez az oka, valószínűleg a túlnépesedésre válasz a természettől. Kedves meleggyűlölők. Ki a természetellenes?


On: nem kell elmondanod neki, ameddig nem lesz komoly kapcsolatod szerintem. 17f

2017. júl. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
63%

Egyszerűen: anya, a fiúkat szeretem.


Ennyi, ha ezért kitesz, akkor jobb is, hidd el.

2017. júl. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
21%

Olyan negatívak vagytok, miközben optimistán is hozzá lehet állni a kérdéshez.

Pl. mond azt anyádnak, hogy: anya, van egy jó hírem...

...ugyanis kitaláltam egy biztos módszert arra, hogy sohase kapjak el hüvelygombát.

:)

2017. júl. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
19%
"Anyám! Az életbe nem lesz unokád!"
2017. júl. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Heteró injekció egyenesen a nyakba segíthet!! :D
2017. júl. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
utolsó, olyan nem létezik.
2017. aug. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!