Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal 7 éve vagyunk...

A párommal 7 éve vagyunk együtt. Normálisnak nevezhető, hogy elment a családjával nyaralni nélkülem? Nekem kicsit rosszul esett.

Figyelt kérdés

2017. aug. 12. 17:25
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
28%
Nem fogsz válaszolni, kérdező? Rájöttél, hogy te sem érted, mi bajod? :D
2017. aug. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
50%
19# azért egy 7 éves párkapcsolatban csak bele tartozik a család kategóriába a párom.... de ha ilyen degenerált lenne a családom mint te akkor nem mennék hozzájuk nem hogy nyaralni velük.
2017. aug. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
52%
Ez nem attól függ, hogy hány éve vannak együtt. Nekem például soha nem lesz a családom a férjem családja, és ő sem lesz családtag az én rokonságomban. Ketten együtt és a gyerekünk vagyunk egy család, meg van külön az én családom (szüleim,tesóim,stb), meg van külön az ő családja. Pedig mindenki jóba van mindenkivel, és végülis lényeges különbség nincsen, csak nekünk így jobban esik kimondani.
2017. aug. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
49%
Utolsó! Hát ez elég gáz.
2017. aug. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
38%
Miért, 24-es? Teljesen egyetértek a 23-as válaszolóval. Nekem a férjem szülei senkik úgymond, semmiféle rokoni kötelék nem fűz hozzájuk, azon kívül, hogy éppen a férjem szülei. tehát igen, a férjem szülei, a férjem családja, és nem az enyém. Bár lehet, hogy a hozzáállásuk is nagyban közrejátszott ahhoz, hogy ezt az évek alatt így gondoljam, sőt, biztos vagyok benne, de semmiképpen nem tekintem őket az én családomnak!
2017. aug. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
26%
Nem normális, bunkóság!
2017. aug. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
50%

Persze, nem vagytok osszehegesztve, hogy levegot se vehessen nelkuled, miert lenne eloiras hogy mindig mindenhova cipeljen mint egy oldalkocsit?

Ha emellett rendszeresen megy el veled is nyaralni (es ennek kell azert tobbsegben lenni), es veluk meg mondjuk egyszer elment most a het ev alatt, abban nincs semmi kivetnivalo.

Ha veluk maszkal mindig mindenhova teged meg sehova se visz, abban mar igen.

2017. szept. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Arra nem gondoltál, ha a párod nem megy el nyaralni, az a szüleinek esett volna rosszul? A duzzogás helyett kereshettél volna egy észszerű kompromisszumos megoldást, ami mindenkinek jó lett volna pl. Utánatok utazom és az utolsó három napot együtt töltjük...

M.

2017. szept. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!