Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal 7 éve vagyunk...

A párommal 7 éve vagyunk együtt. Normálisnak nevezhető, hogy elment a családjával nyaralni nélkülem? Nekem kicsit rosszul esett.

Figyelt kérdés

2017. aug. 12. 17:25
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
37%
Hát 28 évesen furca, hogy a szüleivel és a testvéreivel megy nyaralni, mint a gyerekek, a párja nélkül. De te tudod az okát?
2017. aug. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
46%

ÉN nem problémázok ilyesmin. Menjen csak, eleget vagyunk együtt a hétköznapokban, és ha elmegyünk kettesben is pár napra, miért hisztizzek?


Elvégre nem az exével megy, hanem a családjával.

2017. aug. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
33%
Tehát a párodék elmentek a szüleivel nyaralni, téged is hívat, de te nem mentél - és azért, mert neked nem volt kedved, maradjon ö is ki a nyaralásból?
2017. aug. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
84%
Csak a legfontosabbat hagytad ki. Miért nem mentél?
2017. aug. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
59%
Hát lehet én vagyok a hülye, de totál nem értem, mi a gond. Normális-e, hogy nélküled megy, eddig oké. Na de hogy ő egyértelműen tudomásodra hozta, hogy szeretné, ha mennél... innentől mi a "rosszul esés" tárgya? De komolyan, írd már le, mert eskü nem értem...
2017. aug. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
41%
Ez a helyzettől függ. Én is mentem már anyukámmal nyaralni és egyéb programokra is. Persze járunk a párommal is. Csak akkor lenne gáz, ha együtt nem mennénk. Szóval engem nem zavarna, ha ő is szeretne a saját családjával külön programot. Nekünk természetes, hogy saját családdal, saját barátokkal is csinálunk programokat, és nem csak együtt csinálunk mindent.
2017. aug. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
30%

Előzőleg még csak 20 éves voltál:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


A viselkedésed még mindig gyerekes. Joga van elmenni a családjával nyaralni, akár tetszik neked, akár nem. Lehet megsértődni.


Egyébként hiába írod azt, hogy nem sértődtél meg, ha valóban nem sértődtél volna meg, akkor nem is tettél volna fel kérdést ide, és nem is pattognál ezen a témán!

2017. aug. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
45%

Ez így még nem teljesen világos. Ha együtt laktok, fura, hogy nélküled ment. Nálunk legalább is nem így van.

Ha a szülei nem engedték, hogy vigyen, akkor a nyaralás a kisebbik probléma.

2017. aug. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom egyesek mit nem értenek a "családi nyaraláson". Anyuka, apuka, gyerekek, pont. Ennyi erővel legyen megsértődve a nagynéni meg a harmadik unokatestvér is, hát ők is családtagok. Az meg aki annyira bele van gyógyulva a párja se_ggébe, hogy halálra sértődik már azon is, hogy szerencsétlen töltene egy kis időt a szüleivel, az nézzen már egy kicsit magába. Egyébként meg az ilyenek keressenek olyan párt, aki szintén ez a tapadós kategória és akkor nincs gond.
2017. aug. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
45%
Ha ennyi év távlatából le se fossa,hogy ez neked hogy esik,hagyd a francba!Az ilyennek rég megmondtam volna,hogy vagy tervez velem is valamennyi jövőt,vagy továbbra is smúzolhat a családjának,de akkor keressen egy tátott szájú pichát és felejtsen el engem.
2017. aug. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!