Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan férfi aki megbánta...

Van olyan férfi aki megbánta hogy elvált?

Figyelt kérdés

valofelben vagyunk.elhagyott a ferjem hogy az utobbi idoben elhanyagoltam a gyerek miatt,amit en be is vallottam de hogy en kertem segotsen figyeljunk egymasra legyen itthon tobbet de nem...1honapja kiderul 5evvel fiatalabb baratnoje van akivel szerelmesek es ez a lanykedves odaado nem veszekedik es nem is fog.foz mos takarit majd ha ossze koltoznek mint en es a penzt sem szorja a ferjem tempojaban halad.van egy 2eves kislqnyunk imadja szeremcsere es mindent megtesz erte anyagilag is es foglalkozik is vele

Ugy latom ugy lepett ki ebbol hogy nem ismeri fel hol hobazott mit kellett volna mashogyan es ugy lepett bele a masik kapcsolatba

En tudtam hol hibautam es akartam őt valtoztam de keso volt azt mondta..nem akarok rosszat neki de tenyleg ennyire boldog lehet es ilyem felhotlen ez a kapcsolat?meg nem koltoztek ossze.a ferjem allandoan dolgozik a penz a penz a minden es az edzes a masik szenvedelye amibol nem emged ha ekszaka hajnalba tud akkor is megy.ezert nyitottam ki a szamat hogy faradt vagyok en is mert minden nap hazimunka gyerek neveles es lassan allok munkaba kicsit toltsunk tobb idot egymassal es csaladkent is...azt mondta ez a lany nem veszekedos es nem is lesz az.megbanja valaha hogy elhagyott minket?



2017. szept. 1. 09:56
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem téged hibáztat mert igy kenyelmes es igy könnyebb téged elhallgattatni.

Te is tudod, h nem vagy hibas, csak ö azert van azzal a növel mert ö élni akarja az életét , ahogy neki jó es ahogy neki megfelel, nem akar lemondani semmiröl miattad. Ez igy rosszul hangzik es ezért neked ezt igy nem mondhatja el , hanem teged okol. Ez nagyon aljas dolog, de az emberek 99% a igy viselkedik a kapcsolatokban, h védi a sajat allaspontjat es nem fogja azt mondani h " Bocs tenyleg egy sz.r jellemtelen alak vagyok" ilyet nem fogsz hallani soha.

Ha visszakönyörgöd, az nem sul jól el mert magad alatt vágod a fát , egyre rosszabb feltételeket kell majd elfogadj es megalazkodj.

Ha ez a nö van neki akkor meg volt neki mas is melletted csak ezzel most teged leckeztet , az ilyen belatastalan ember mellett nagyon nehez lesz , mert egy tahó , tudja h te ki vagy most szolgaltatva neki es kihasznalja ezt ellened.

A jó ember nem a gyenge pontjaidon üt, hanem ott erösit , de ez nem erdemel meg egy kalap meleg baklavat sem , egy alattomos, hazudozó átlag alatti ember

2017. szept. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
89%

Összefoglalom:

-2 éves gyerek

-egy hónapja kiderült, hogy már régóta kapcsolata van, melyben szerelmes, és összeköltözést terveznek

-szerinted te nem figyeltél a pasira eléggé és ez a hibád

-reménykedsz, hogy visszaszerzed


Őszinte leszek, s mint ilyen, kegyetlen:

a reptéri kutyának nem kéne egy olyan pali, aki képes csajt keresni, csajozni, randizni majd szerelembe esni a frissen szült felesége és a pár hónapos gyereke mellől. Mert ne áltasd magad, ez egy folyamat volt!


Tovább megyek: életed legnagyobb, ostoba hibája volt, hogy elhitetted magaddal: ezzel a pasival össze kell kötni az életedet, és szülnöd kell neki. EBBEN hibáztál, nem abban, hogy egy év alatti gyerekkel nem nyaltad eléggé a valagát.


Fogd fel tanulópénznek!


Légy felelősségteljes anyja a nyilván egyedül nevelendő gyerekednek, és a következő hasonló kreténnek ne akarj rögtön szülni.

2017. szept. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
81%

Nem bántam meg. Nekem is életem egyik legfontosabb és legjobb döntése volt. Azóta nyugodt, kiegyensúlyozott az életem. Nem csesztetnek állandóan a semmiért.

Mondjuk én sokáig húztam, megpróbáltam mindent, de mégsem működött. Fájt, de idővel már csak a pozitívumokat láttam, és örültem, hogy volt bátorságom meglépni.

2017. szept. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is gyanús, hogy ez a kapcsolat a másik nővel már tart egy ideje.

Mindegy, szerintem ne foglalkozz vele.

Nekem úgy tűnik, hogy te azt várod, hogy megbánja és visszamenjen hozzátok. De minek? Ebből már jó kapcsolat sose lesz.

2017. szept. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
96%

Az én férjem megbánta. Tőlem egyből a nőhöz költözött, ő nyeregbe érezte magát, a huncúrhétvégéket felváltották a cslaádi programok, baráti összejövetelek, szürke hétköznapok. Rájött hogy problémák előbb-utóbb mindenhol lesznek, a mézeshetek elmúlnak. Aki ezt nem fogadja el, ne akarjon komoly kapcsolatot.


Én (sajnos) adtam neki még egy esélyt. Elhitettem magammal hogy az én hibám, miért nem foglalkoztam eleget vele, miért nem vettem észre stb. A fiunk koraszülöttként volt kórházban, később műteni is kellett; míg én a kórházban megbolondultam az aggodalomtól, ő a csajt ápolgatta. Erre nincs mentség, már tudom.

2017. szept. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
70%

Azt irod, hogy a kislanyaval foglalkozik, de akkor mikor egyutt voltatok, akkor is? Azt irod, dolgozott, edzett, akkor mikor foglalkozott a kislannyal vagy ovele igen es veled nem?

Erdekes pasi. O mar eldontotte, hogy megy mikor vagy elotte, hogy kerted valtoztassatok a hazassagon. Rad kent mindent, minden keso volt mar. Ha o nem volt boldog miert nem szolt? Nem szolt, hanem keresett egy masikat. Sok szerencset nekik, mert a ferjed most eppen egy vak bika.

2017. szept. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
77%

Ne bánd, a többiek jól írják!! Bármit is csináltál volna lehet lelép....:( ilyen ez a típus, egoista,..stb..


12#-es őszinte leszek: lőtéri kutyára gondoltál nem reptérire! :DD tíz perce zokogok a röhögéstől.:DD!

2017. szept. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
97%

15 78%


Fú bazzz sajnálom.

2017. szept. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
91%

Kösz :-)


Ráadásul mindenki azt mondta hogy érthető, szegény háttérbe szorult, én mindig a kórházban voltam (milyen furcsa....) amikor meg hazamentem nem vedlettem át egy vadmacskává. Már túl vagyok rajta, de ettől a nőt hibáztató hozzáálástól mindig nyílik a bicska a zsebemben.

2017. szept. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
Amikor otthon volt foglalkozott a gyerekkel. Igy szepen tisztupnak a dolgok.rendor es a hataron szedte osse a kolleganot. Sok jot nem hallottam a norol szereti a ferfiakat...ugy erzem nem ismertem a ferjem.nagyon faj mert mindig bizomlnygatta soha nem tudna elhagyni minket soha nem tudna olyan lenni mint az apja.az apja 18eveswn hagyta el oket masik noert.10eve el azzal a novel es a ferjem anyjahoz vissza jar hogy szereti es nem jo a masik no mellett neki. Bant hogy ilyen fiatalon igy jartam es a kispanyom apa nelkul no fel nem tudok kozos elmenywket adni neki es hogy nics mellettem a ferjem.azt mondta ez a no mas...en foztem mostam takaritottam gyereket neveltem de nagy volt a szam es mar nem birta...az elejetol ilyen voltam es az esetek 99%-ban amiatt volt a vita hogy mindig dolgozik nics ideje rank.az edzes volt a masik amit nem ugy rakott hogy nekunk is jo legyen.ket evig a harmadik emeleten eltem a kislanyommal mindent megtettem megcsinaltam amig dolgozott de keves voltam mert ephanyagoltam bevallom igen mert elfaradtam es kertem most kicsot ő tegyen valamit.hat tett...elhagyott.irt ma hogy ott leszek nala de ha valami van irj nyugodtan ot nem zavarja mert megerto...
2017. szept. 1. 13:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!