Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan férfi aki megbánta...

Van olyan férfi aki megbánta hogy elvált?

Figyelt kérdés

valofelben vagyunk.elhagyott a ferjem hogy az utobbi idoben elhanyagoltam a gyerek miatt,amit en be is vallottam de hogy en kertem segotsen figyeljunk egymasra legyen itthon tobbet de nem...1honapja kiderul 5evvel fiatalabb baratnoje van akivel szerelmesek es ez a lanykedves odaado nem veszekedik es nem is fog.foz mos takarit majd ha ossze koltoznek mint en es a penzt sem szorja a ferjem tempojaban halad.van egy 2eves kislqnyunk imadja szeremcsere es mindent megtesz erte anyagilag is es foglalkozik is vele

Ugy latom ugy lepett ki ebbol hogy nem ismeri fel hol hobazott mit kellett volna mashogyan es ugy lepett bele a masik kapcsolatba

En tudtam hol hibautam es akartam őt valtoztam de keso volt azt mondta..nem akarok rosszat neki de tenyleg ennyire boldog lehet es ilyem felhotlen ez a kapcsolat?meg nem koltoztek ossze.a ferjem allandoan dolgozik a penz a penz a minden es az edzes a masik szenvedelye amibol nem emged ha ekszaka hajnalba tud akkor is megy.ezert nyitottam ki a szamat hogy faradt vagyok en is mert minden nap hazimunka gyerek neveles es lassan allok munkaba kicsit toltsunk tobb idot egymassal es csaladkent is...azt mondta ez a lany nem veszekedos es nem is lesz az.megbanja valaha hogy elhagyott minket?



2017. szept. 1. 09:56
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
44%

...Mondd hogy van pasid!!!!...komolyan!


nehogy már..


:((((

2017. szept. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs pasim. Pedig lehetett volna az utobbi idoben is es mosolyogtam tovabb alltam mert buszken vallaltam csalados no vagyok es soha nem lepnek felre adnam fel a csaladom egy ferfiert.nem voltam kover de meg fogyoztam is szepen lefogytam hogy a kedveben jarjak tetszek neki stb. Azt mondta egy problema van velem nagy a szam es utalja a vesekedest soha nem veszekedik es nem is fog ezzel a lannyal. Amikor elkoltozott sirt olelt lattam hogy meg valami van...aztan naprol napra erosebb kenenyebb lett a no altal es alaz folyamatosan es bant...veszekedik csunxan beszel velem.tudom hogy elhanyagoltam az utobbi idoben de en se voltam a tenyeren hordozva.ez a lany nem tudja kocsi hitel haz hitel lepapiroztuk a haz minden ingosagga laz enyem nyoghetem a hitelt.a kocsi a htellel az ove es a tepjes jovedelme 20%-at fizeti minden honapban.vissza koltozik az apukaja garzonjaba 20negyzetmeter ahol kezdtuk...nagyon faj...ennek a lanynak nem kellesz annyit tennie mint nekem.csak mosolyogni szexwlni es ennyi ugy erzem. De egy 23eves fiatal lany csalados emberbe mit lat es hogyan tud ennyire tervezni vele nem ertem...
2017. szept. 1. 13:52
 23/44 anonim ***** válasza:
79%

Ja, 23 éves?? az anyja szemit. a kis szemét!!! Hát ne izgulj majd őt is otthagyja, hidd el a papírforma működik!! Még jó hogy a házat nem viszik tényleg.:((( add el vegyetek egy kisebbet!.. engem terhesen hagyott ott nyolc hónapja szó nélkül, letiltogatások, stb. hidd el mindig van rosszabb!!

nem maradt meg a bébi. de jobb is!

2017. szept. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
46%
..de ha legközelebb hív mondd hogy van egy kedes barátod blablabla..... ! Hadd főjön a levében!!!! /előző voltam/
2017. szept. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
63%
kedes = kedves. :) Nehogy már tényleg körülötte forogjon a világ, hát jól meghálálta tényleg!! :(
2017. szept. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
85%

Exem is bánja. Most van egy nője, aki az ikertestvérem lehetne. Engem már sose kap vissza: boldog házasságban élek. ;)


Ugyanez pepitában. Mindenben én vagyok hibás, az új nőcske tökéletes. Visszaköltözött a szüleihez, hogy majd összecucconak, ha lesz miből. Ez sose sikerült. A kiscsaj ott húzta le pénzzel, ahol tudta. De ő úgy gondolta, hogy a fele ház az exemé és havi 20 ezer a gyerektartás. Nagyot tévedett. :) Két évig tette az agyát az exem, hogy ők milyen boldogok, hogy örült, hogy elváltunk. Aztán a nőcske megcsalta és összeköltözött egy fiatal pasival. Akinek van saját lakása és kocsija. ;)

Ez az új kapcsolata se fog sokáig tartani, pont azért fog véget érni, mert ő se változott. De ez már az ő baja. Lepukkant 40 éves pasiként nem válogathat. :)

2017. szept. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
59%

Es ha nem volt otthon mert folyton dolgozott ( ami azert fontos h a csaladot eltartsa), es egesz nap edzett es apolgatta a csajokat, te mikor tudtal volna vele foglalkozni? Nevetseges.

En csak a gyereket sajnalom, mert apukat meg ennyire se fogja erdekelni a gyerek mint eddig, az anyuka pedig mentalisan nem lesz jelen a gyerek életében, egesz nap a magánélete miatt fog rágódni, a sztratoszferaban, es azon lesz h új ferjet apat vagy mit talaljon, az újraegyesites, stb , persze a gyerek erdekeben, hat szóval nem lesz könnyu a gyereknek es az anyanak sem

2017. szept. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
91%

Ha megbánja, akkor mi lesz?Visszafogadnád?Miért?

Ugyanezt eljátssza majd később is...mindig lesz egy másik nő(egy ideig), akit tőled jobbnak tart majd.

Szedd össze magad, ezt az embert társként felejtsd el, mert ő minden csak nem az.Nem igazán nőtt fel a házassághoz, azt hiszi másokkal hú de happy minden, csak azzal a nővel nem az, akit feleségül vett.Majd rájön, de akkor már késő.Hagyd, had tapasztalja meg ezzel a nővel, mert megfogja.Te éld az életedet, mást nem tehetsz, de eszedbe ne jusson könyörögni egy ilyen gyerek agyú pö..csnek.

2017. szept. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
63%

Úgy látom a két utolsónak van már tapasztalata ebben-sajnos- és nagyon jól mondják!!! minden szavuk igaz! Sajnos..

De ez a te utad sokáig fog tartani amíg erre rájössz, járd végig ha már a jóisten ezt kijelölte neked:(..és tanulj belőle. Legközelebb már jobb lesz akkor kétszer ugyanabba a folyóba nem lépünk tudod..:) A gyereked majd erőt fog adni ehhez azzal nem lesz gond!..élj magatoknak szeresd aki megérdemli és ne nézz vissza...!!! Soha!! Alapszabály különben visszaránt és csak rágódni fogsz. Most kicsit rágódj, tedd helyre de ne szűkülj be..!

Viszont arra vigyázz ne a kicsivel akard pótolni a hiányt később nehezebb lesz elengedni..és neki sem jó!!

Lépj túl ezen saját érdeketekbe akár szakember segítségével...és soha ne hagyd hogy bűnbakot csináljanak belőled..! Ennél nagyobb rombolást gondolom az önbecsülésed a béka feneke alatt lehet..! :((

Ha felállsz visszatér az is hozzá fogsz majd szokni a mostani állapothoz...tudom furán hangzik de belesimul az életedben...jó pár hónap kell hozzá és fájdalmas, igen.

És ha vissza akar jönni akkor fog amikor már talpra állsz nem most amikor te szeretnéd...igen, tudom milyen jó lenne az idő kerekét visszafordítani sajnos nem tudjuk ha kisbabát látok szorul a szívem- karácsonykor született volna meg!- de sajnos rohadt az élet mindig a jókkal tol ki. De, nekem innen lett udvarlóm aki bearanyozza a napjaimat mostanában- pedig kapott hideget, meleget tőlem itt joggal :D - ..azért vannak ám csodák is!! Tudod, közhelyek de tényleg igazak! Szóval fel a fejjel és hajrá!!! Innentől már csak felfelé vezet az út..!

2017. szept. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy eléggé elszomorító, hogy tényleg léteznek ilyen gerinctelen alakok. A férjed egy önző dög, a nője úgyszintén. De majd egy szép napon úgy is pofára esnek.
2017. szept. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!