Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan férfi aki megbánta...

Van olyan férfi aki megbánta hogy elvált?

Figyelt kérdés

valofelben vagyunk.elhagyott a ferjem hogy az utobbi idoben elhanyagoltam a gyerek miatt,amit en be is vallottam de hogy en kertem segotsen figyeljunk egymasra legyen itthon tobbet de nem...1honapja kiderul 5evvel fiatalabb baratnoje van akivel szerelmesek es ez a lanykedves odaado nem veszekedik es nem is fog.foz mos takarit majd ha ossze koltoznek mint en es a penzt sem szorja a ferjem tempojaban halad.van egy 2eves kislqnyunk imadja szeremcsere es mindent megtesz erte anyagilag is es foglalkozik is vele

Ugy latom ugy lepett ki ebbol hogy nem ismeri fel hol hobazott mit kellett volna mashogyan es ugy lepett bele a masik kapcsolatba

En tudtam hol hibautam es akartam őt valtoztam de keso volt azt mondta..nem akarok rosszat neki de tenyleg ennyire boldog lehet es ilyem felhotlen ez a kapcsolat?meg nem koltoztek ossze.a ferjem allandoan dolgozik a penz a penz a minden es az edzes a masik szenvedelye amibol nem emged ha ekszaka hajnalba tud akkor is megy.ezert nyitottam ki a szamat hogy faradt vagyok en is mert minden nap hazimunka gyerek neveles es lassan allok munkaba kicsit toltsunk tobb idot egymassal es csaladkent is...azt mondta ez a lany nem veszekedos es nem is lesz az.megbanja valaha hogy elhagyott minket?



2017. szept. 1. 09:56
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%
Anyámat és apámat hibáztatom. Apámra csak olyan jelzőket tudok, amiket nem ildomos ilyen helyre kiírni. De amikor a gyereknek fogkják egymást habzó szájjal szidni, akkor szerinted egy pár éves gyerek, vagy egy kamasz majd mérlegel? Mellesleg igen, hibás az anyám, szerettem és szeretem bármennyire. Hibás, amiért mást sem hallottam tőle, csak hogy olyan vagy mint apád, majd elhagysz, mint apád, menj a fajtádhoz, semmire sem vagy jó mint apád, ha te nem lettél volna, nem hagyott volna el, mert lett volna időm rá. Hibás, mert meg kellett volna mindent tennie, amit lehet, hogy apám ha más nem kénytelen legyen a fejébe vésnie, hogy van egy gyereke. Hibás, mert hagyta, hogy én is érezzem a válását. És igen, hibás, mert könyörgött annak a disznónak, hogy jöjjön vissza, hibás mert lenyelte neki az utána következő sorozatos szemétségeit, hibás mert amikor bőgött, akkor is rajtam vezette le a feszkót, ahogy azért is hibás, mert ha a kezdet kezdetén a sarkára áll, az én gyerekkorom ssem úgy alakul.
2017. nov. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg, bár apám félre*** minden létező szoknyát viselő emberrel, hozzám ragaszkodott. Nálunk tényleg tiltás volt. Sokszor anyám az ajtón sem engedte be, ha nem a megbeszélt vasárnp jött. Nem hívhatott fel, nem jöhetett a sulihoz. Nem minden fekete vagy fehér. De akkor legyen fontos a dac. Sajnos bizonyos férfiak ilenkor leszarják. Hibásak? Igen. Szemetek? Igen. Detalán kéne adni egy esélyt, hátha legalább ennyire összeszedik magukat.
2017. nov. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Ajjaj, nem volt könnyű gyermekkorod. Sokat vétett anyád is, elismerem. De most a kérdező esetére visszatérve szerintem jogos igénye, hogy őrá is legyenek egy kicsit tekintettel, hagyják békén míg valahogy feldolgozza a traumát. Ne zaklassák és ne kelljen naponta a fürdőkád felett jópofizni azzal a férfival, aki faképnél hagyta őket. A kérdező nem a gyereket tiltja az apjától, hanem azt szeretné ha őt békén hagynák.
2017. nov. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
De erre próbálok rámutatni. Nyilván fel kell állítani szabályokat. De ahhoz a sarkára kell állnia. Akkor nem azt kell kifele mutatnia, hogy ő mennyire összezuhant, meg idő kell. Neki azt kell mutatni, hogy van tartása, és nem csúszik az exe után térden, nem rángathatja, nem instabil. Ehelyett csak a dac, a kétségbeesés süt. Meg hogy visszafogadná. Márpedig nekik igenis meg kell egyezni, és nem a bíróságnak kell dönteni. Nem muszáj úgy nekiindulni, hogy bármit hagyok, csak gyere vissza.
2017. nov. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!