Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan férfi aki megbánta...

Van olyan férfi aki megbánta hogy elvált?

Figyelt kérdés

valofelben vagyunk.elhagyott a ferjem hogy az utobbi idoben elhanyagoltam a gyerek miatt,amit en be is vallottam de hogy en kertem segotsen figyeljunk egymasra legyen itthon tobbet de nem...1honapja kiderul 5evvel fiatalabb baratnoje van akivel szerelmesek es ez a lanykedves odaado nem veszekedik es nem is fog.foz mos takarit majd ha ossze koltoznek mint en es a penzt sem szorja a ferjem tempojaban halad.van egy 2eves kislqnyunk imadja szeremcsere es mindent megtesz erte anyagilag is es foglalkozik is vele

Ugy latom ugy lepett ki ebbol hogy nem ismeri fel hol hobazott mit kellett volna mashogyan es ugy lepett bele a masik kapcsolatba

En tudtam hol hibautam es akartam őt valtoztam de keso volt azt mondta..nem akarok rosszat neki de tenyleg ennyire boldog lehet es ilyem felhotlen ez a kapcsolat?meg nem koltoztek ossze.a ferjem allandoan dolgozik a penz a penz a minden es az edzes a masik szenvedelye amibol nem emged ha ekszaka hajnalba tud akkor is megy.ezert nyitottam ki a szamat hogy faradt vagyok en is mert minden nap hazimunka gyerek neveles es lassan allok munkaba kicsit toltsunk tobb idot egymassal es csaladkent is...azt mondta ez a lany nem veszekedos es nem is lesz az.megbanja valaha hogy elhagyott minket?



2017. szept. 1. 09:56
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%
No, történt valami fejlemény? Jobban vagy?
2017. szept. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
Tegnap volt a kislányunk szülinapja. Csak rosszabb. Nagyon fájt ez nekem... Délelőtt jött erte. Kimentek az ajtón elkezdtem zokogni kopogtak kimyitom ők voltak. Mondta a picimnek puszild meg öleld meg anyát. Elindultak.. Lementem en is azt hittem már elmentek. Zokogtam remegtem. Aztán szoltgy várj már. Oldalra néztem akkor ült volna a kocsiba es kérdezte vigyen el valahova? Mondtam inkább ne beszéljünk. Egyébként pont egy hete vitte vele a nőt a lakás előtt.. A családjával ünnepelte meg a kislányunk szülinapjat. Délután pedig az én családommal ünnepeltüklnk. Estére nagyon kibuktam nagyon fájt. A kislányom semmit nem érez belőle mert előtte semmit nem mutatok, mindent megteszek érte. Amíg mi ünnepeltünk ő udvarolni ment a 23eves barátnőjéhez. Mindig viberen beszélünk. Reggel írta, hogy 7:19 emlékszem most indult meg ha igy gondolod nem is gondolok erre. Mondtam neki ez most jobbam faj mint a szülés. A szülés boldogság fájdalma. Mikor haza hozta a gyereket írta, hogy azért érezte ez nem teljes így hogy nem voltam ott de igyekszik igy is mindent megadni a gyereknek es tudja hogy en egyedul is megildom a dolgokat mert ugyes vagyok. Este küldtem egy kis montázst a születésnapi képekből a kislányommmal es egy 'búcsúzó' üzenetet, hogy elengedem éljük az életünket csak akkor beszéljünk találkozzunk ha muszáj mert nekem így nehéz. Aztán annyit valaszolt, hogy azért annak örülök hogy a kislanyunknak jo naoja volt. Letiltottam viberen. Ma 1kor mar írta az üzenet mikor viheti a gyereket es hívogatott telefonon. Nem hagy elni tovabb lépni i. A het minden napjan latta a gyereket feljar furdetni viszi hozza stb... Mondtam a furdetest hagyjuk nem megy nekem hogy jon a gyereket meg vigye az anyukaja neki ne jöjjön mert nem bírom nehez. Azt érzem nehezebb nem hogy könnyebb... Es hogy igazából nem érzi igazán a súlyát ennek az egész történetnek még. Elment de úgy gondolja még most is úgy csinalok majd mindent ahogyan neki jó. Ahogy ő eltervezi.
2017. szept. 3. 16:51
 33/44 anonim ***** válasza:
81%

Igen, ezt megértem így nagyon nehéz neked!!!

:(((


ilyenkor mit lehet csinálni? egy válóper jó megoldás mert korlátozza- sajnos- a láthatást.


Nem baj ha sírsz én is sírtam ma...pedig már fél éve. de ha kisbabát látok pfff.

Kitartás, ez jobb lesz!!

2017. szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
74%
Még várjon... az, hogy még most nem veszekednek, az egy dolog... majd fognak!!! Hidd el! Még az elején vannak és nagy a rózsaszín köd!
2017. nov. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én ritkán írok választ, mert semmi okom, hogy észt osszak. De én a gyerek voltam egy ilyen helyzetben. Igen, megaláztak, igen rossz neked. De azt nincs jogod megtiltani, hogy annyit legyen a gyerekkel, amennyit igényelnek. Mert később a gyereked nem fogja megköszönni. Az anyám teljesen kikészült, amikor apám lelépett a 19 éves új csajjal. Szintén rendőr, szintén kollegina. Bosszúból, meg mert ő nem tudta elviselni korlátozta a láthatást. Most azt mondom, jobb lett volna egy apa, aki minden este jön egy órára, mint egy apa, akit három hetente vasárnap láttam. Tőled válik, nem a gyerekétől. Én saját bőrömön éreztem, hogy nem csak anyámtól vált el. Most 25 évesen már belátom, hogy nem jó csak az egyik féllel felnőni, sosem lett normális a kapcsolatom az apámmal, pedig jó lenne egy szülő, mert anyám sem számított arra, hogy egyszer nem lesz velem. Apám meg mostanra idegen, annyi sem, mint egy szomszéd. Nem vele nőltem fel, nem tudok hozzá ragaszkodni. Tudom, hogy vannak gerinctelen alakok, de mindig minden két emberen múlik. Sosem hónapok alatt változik a jellem. Ő ilyen volt a házasságotok elején is, te meg nem láttad, és ez lett. De ne a gyerek igya meg a levét. Ne járjon úgy, ahogy én. Apám hozzámvágta, hogy nem akartalak, csak anyád fel****** magát.
2017. nov. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
70%
Ha már másfelé égeti a szerelem tüze, megette a fene (mármint a házasságotokat). Keress mást Te is, ne dagonyázz egy múló kapcsolatban. Persze, hogy nem ismeri fel, hol hibázott, hiszen ő most lángol a másik után. Hagyd, had menjen! Igen 5 év múlva megbánja, de Te akkorra már kihevered és remélhetőleg lesz már egy ennél stabilabb kapcsolatod.
2017. nov. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem meg nem kell a kérdezőnek úgy ugrálni, ahogy a hapsi akarja. A férj az oka ennek a helyzetnek, alkalmazkodjon ő. Nem volt tekintettel és most sincs tekintettel a feleségére. Szerintem a lelkiismeretét próbálja nyugtatni ezekkel a mindennapos látogatásokkal. Azt nem is merem feltételezni, hogy esetleg az egóját hizlalja azzal, hogy nézi, mennyire szenvedsz. Kérdező, ne hagyd magad rángatni.

Az meg hogy az új maca kedves és soha nem fog veszekedni... igen gyerekes gondolkodású csávó lehet.

2017. nov. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
84%
Senki nem mondja, hogy ugráljon. De van egy gyerekük. És szerintem most ezt kéne előtérbe helyezni. Mert annak a gyereknek ideális esetben 4 nagyszülője és két szülője van. Nem buli azt hallgatni, hogy mindkét fél győzköd, hogy a másik a rossz. Ezt csak az érti, aki átélte. Ebből a szempontból szerintem ő elsősorban ANYA és csak utána nő. És sokkal szebb bosszú az, hogyfelnőtt nőként, méltósággal elviseli és nem a gyerek a bosszú eszköze. Legalább mutassa, hogy képes rá.. Nehogy már kússzon a pasi után. Jó, hogy nem fog majd térdenállva könyörögni. Különben is? Milyen anya és milyen nő lenne, ha ezek után még visszafogadná? Hányszor csalná még meg, hányszor hagyná még el? Ezek után ki bízna benne? És ha ő szenved, akkor ebben nőljön fel az a szegény gyerek?
2017. nov. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó vagyok.. Egyébiránt pedig, nem hiszem, hogy sokáig lelkesen fogja apuci pesztrálni a gyerkőcöt. Viszont kiveszi a kezéből a fegyvert, hogy a kamasz fejét majdan azzal tömje, hogy anyuci eltiltotta, ő pedig ártatlan áldozat.
2017. nov. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
77%
Te most egy az egyben anyukádat hibáztatod azért, mert nem lett jó kapcsolatod apáddal. Apád nem tudott volna többet tenni a kapcsolatotokért? Arról nem beszélve, hogy aki jó apja akar lenni a gyerekének, az nem rohangál a friss pipik után. Te írod a kérdezőnek, hogy ő most elsősorban anya és csak másodsorban nő és feleség. Az apára ez nem vonatkozik? Szerinted amikor apaként és férjként új barátnő után nézett, akkor hányadik helyre sorolta a gyereke érdekét?
2017. nov. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!