Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond? Miért bántja...

Mi lehet a gond? Miért bántja a fiúnkat? És lassan engem is ütni fog!

Figyelt kérdés

Sziasztok

44 éves nő vagyok,a párom 46!

Annyira fura lett mostanában,nem tudom hogy fogalmazzam meg..szóval arról van szó,hogy másként viselkedik,van egy 16 éves fiúnk,és egy 11 éves kislányunk.

A Párom pár hónapja,állandóan ordítozik mikor fél4kor ér haza a munkából,és a fiam nem valami jó tanuló,de nem szoktam vele soha ordítani,megkérdezem miért nem tanulta meg,megbeszéljük,és mindig mondom neki hogy üljön le tanulni,ne a hülye számítógép előtt üljön,és a férjem is eddig is csinálta,de mostanában elkezd vele ordítani,és sajnos a legnagyobb baj hogy megüti,és hiába állítom le,még jobban bepörög,és engem is megüt.Sokszor pofozkodik,és volt hogy annyira kiborult hogy feldöntötte a kukát,papírokat tépett szét,tudom nem tűnik nagy dolognak,de annyira furcsa lett,soha nem volt ilyen viselkedésű,nyugodt értelmes ember!

De most valahogy más,primitív,érzelmileg zsarol állandóan,és sokszor erőszakos.Nem tudnátok segíteni?Már kezdek tőle félni,és olyan rossz hogy bántja a fiam,oké nem egy tökéletes gyerek,de a fiúnk,ls akkor olyanokat mond neki hogy kár hogy megszülettél meg felesleges kis hülyegyerek vagy meg ilyenek,mindig mondom neki hogy ezt most hagyja abba,de csak leordít engem is.

Mi lehet a probléma?már nem szeret minket?van más?már ezen is gondolkoztam,hogy van neki más..

Köszönöm!


2010. máj. 27. 19:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%
beszélj a háziorvosotokkal, a hirtelen viselkedésváltozás betegségre utal
2010. máj. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Vagy esetleg történt olyasmi,amiről te nem tudsz.
2010. máj. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem munkahelyi problémák lesznek,és az idegesség miatt már nem tud uralkodni magán.
2010. máj. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Tessék?? Lehetséges hogy beteg?jaj ne,most hogy tudnám kideríteni,próbáltam kérdezni,de nem mond semmit,mindig azt mondja nincs jó napja,de már 1 hónapja nincs jó napja?!
2010. máj. 27. 20:05
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld rávenni arra, hogy töltsetek el pl. egy vacsorát együtt ahol kellemes hangulatban elbeszélgetnétek, hátha megnyilna és elmondaná mi nyomassza és rájössz a titok nyitjára. Nem lehetsz könnyű helyzetben. Szervezzetek közös kirándulást, programot a gyerekekkel, hátha egy kicsit közelebb kerül a gyerekekhez.
2010. máj. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem történt valami különös esemény az utóbbi pár hónapban, ami ezt a viselkedést kiválthatta?


Kétlem, hogy lenne egy másik nő az életében, és emiatt viselkedne így. Valami történhetett, amit nem tud feldolgozni és emiatt ennyire feszült. Ezt a feszültséget pedig otthon vezeti le azzal, hogy titeket fizikailag és lelkileg bántalmaz.

2010. máj. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi lehet a baj, eleg fura, agressziv, ez nagyon nem jo mert az egesz csalad felni fog tole! A haziorvossal, ha bizol benne es erdemesnek talalod ra, akkor esetleg megoszthatod. Meg a kozos vacsora is jo lehet, de csak Te, es o, a gyerekek most ne.

A 16 eves fiad pont abban a korban van amikor nagyon erzekeny es foleg az ilyen beszolasok egy eletre megpecsetelhetnek bizonyos dolgokat, nem szabad hagyni h elfajuljon.

Az en apam is mondott nekem ilyeneket, meg is utott, a mai napig almodom vele, hiaba valtak mar el a szuleim, nem tudom elfelejteni es allandoan kisert.. es az eletem minden teruleten vannak olyan dolgok, amiket annak koszonhetek, hogy egyparszor nekemjott, es vegig kellett neznem, ahogy anyamnak, es a testveremnek is nekiront.

remelem a beszelgetes sikerrel jar, de a gyerekeket ne tedd ki az indulatainak, ha nem valtozik sztem ertekeld ujra a hazassagod. Ertelmes no vagy es biztos szep is, ne aldozd fel magad egy agressziv ember oltaran.

25/L

2010. máj. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet, hogy a munkahelyen vannak gondolok.

Esetleg stresszelik, hogy meg fog szunni vagy valami.

Lehet idegkimerultsege van.

Nem tudom, hogy fog reagalni arra, ha el akarod cibalni a dokihoz, pedig el kene.

Vagy, ha ugy latod nyugottabb, megprobalni beszelni vele, bar felo, azon nyomban sundisznova valik.

Valahogy pedig le kene ezt kommunikalni, mert ez igy senkinek nem jo.

En nem hinnem, hogy barki mas lenne a dolgoba.

Szerintem van valami ami rettentoen stresszeli napi szinten.

Kettesben probalj meg vele beszelni nyugodtan.

De ugy, hogy ne vad bele a fejebe, hogy mevaltoztal miert van ez, nem vagy normalis mert abbol csak balhe lesz.

Hanem inkabb, mondd el mi bant, tortent-e valami, szeretne-e valamit elmondnai, van-e valami baj, szeretned tudni. Probalj meg a fiaddal is beszelni, nem kicsi mar, hogy kicsit jo lenne, ha ossze kapna magat, es legalabb amig kiderititek mi baj van ne lakjon mar a szamitogep elott, hogy ne irritalja ezzel is a ferjedet.

O is biztos tisztaban van azzal, hogy nem ilyen volt az apja.

Ugyhogy legyen csapatjatekos, es segitsen neked abban, hogy legalabb rad valo tekintettel, legyogyul a geprol, es tanul egy kicsit, ha mar ugyis itt az ev vege.

2010. máj. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

szerintem meg vagy nodolog,vagy van a ferfiaknal is az a 40-en feluli problema mikor mar erzi hogy oregszik de nem akarja elfogadni........na ertitek merol beszelek

mint a noknel a klimax

szerintem csak ezek lehetnek

2010. máj. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

20:09 megkérdezem hogy eljönne-e velem vacsorára,hogy beszélgessünk,de a gyerekeket ne vigyük nem?

mindenkinek köszi,nem tudom mi a gond,tudtommal nem történt semmi.

2010. máj. 27. 20:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!