Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond? Miért bántja...

Mi lehet a gond? Miért bántja a fiúnkat? És lassan engem is ütni fog!

Figyelt kérdés

Sziasztok

44 éves nő vagyok,a párom 46!

Annyira fura lett mostanában,nem tudom hogy fogalmazzam meg..szóval arról van szó,hogy másként viselkedik,van egy 16 éves fiúnk,és egy 11 éves kislányunk.

A Párom pár hónapja,állandóan ordítozik mikor fél4kor ér haza a munkából,és a fiam nem valami jó tanuló,de nem szoktam vele soha ordítani,megkérdezem miért nem tanulta meg,megbeszéljük,és mindig mondom neki hogy üljön le tanulni,ne a hülye számítógép előtt üljön,és a férjem is eddig is csinálta,de mostanában elkezd vele ordítani,és sajnos a legnagyobb baj hogy megüti,és hiába állítom le,még jobban bepörög,és engem is megüt.Sokszor pofozkodik,és volt hogy annyira kiborult hogy feldöntötte a kukát,papírokat tépett szét,tudom nem tűnik nagy dolognak,de annyira furcsa lett,soha nem volt ilyen viselkedésű,nyugodt értelmes ember!

De most valahogy más,primitív,érzelmileg zsarol állandóan,és sokszor erőszakos.Nem tudnátok segíteni?Már kezdek tőle félni,és olyan rossz hogy bántja a fiam,oké nem egy tökéletes gyerek,de a fiúnk,ls akkor olyanokat mond neki hogy kár hogy megszülettél meg felesleges kis hülyegyerek vagy meg ilyenek,mindig mondom neki hogy ezt most hagyja abba,de csak leordít engem is.

Mi lehet a probléma?már nem szeret minket?van más?már ezen is gondolkoztam,hogy van neki más..

Köszönöm!


2010. máj. 27. 19:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Pf.. hát ha ilyen "bajban" lenne az én férjem,akkor mehetne a p.csába segitségér.. és a fiad hamarosan feléd is elvezsti a bizalmát mert tétlenül nézed,ahogy a férjed megveri. Ez jó sokáig belevésődik,szerintem most lépj és hagyd el.Kétlem hogy agytumora lenne,akkor minden 5. családban ahol erőszak van agytumoros lenne a kedves apuka..
2010. máj. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nincsenek munkahelyi problemai? Nem szokott inni? (nem kell, hogy sokat, csak rendszeresen..) Nem hidegultetek el egymastol?

Szerintem probalj vele beszelni, ha nem megy, akkor koltozzetek, hatha eszbe kap..

2010. máj. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ekkora változás valszeg betegség lesz.Mindenképp beszélj egy orvossal,akár a férjed tudta nélkül is.
2010. jún. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!