Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond? Miért bántja...

Mi lehet a gond? Miért bántja a fiúnkat? És lassan engem is ütni fog!

Figyelt kérdés

Sziasztok

44 éves nő vagyok,a párom 46!

Annyira fura lett mostanában,nem tudom hogy fogalmazzam meg..szóval arról van szó,hogy másként viselkedik,van egy 16 éves fiúnk,és egy 11 éves kislányunk.

A Párom pár hónapja,állandóan ordítozik mikor fél4kor ér haza a munkából,és a fiam nem valami jó tanuló,de nem szoktam vele soha ordítani,megkérdezem miért nem tanulta meg,megbeszéljük,és mindig mondom neki hogy üljön le tanulni,ne a hülye számítógép előtt üljön,és a férjem is eddig is csinálta,de mostanában elkezd vele ordítani,és sajnos a legnagyobb baj hogy megüti,és hiába állítom le,még jobban bepörög,és engem is megüt.Sokszor pofozkodik,és volt hogy annyira kiborult hogy feldöntötte a kukát,papírokat tépett szét,tudom nem tűnik nagy dolognak,de annyira furcsa lett,soha nem volt ilyen viselkedésű,nyugodt értelmes ember!

De most valahogy más,primitív,érzelmileg zsarol állandóan,és sokszor erőszakos.Nem tudnátok segíteni?Már kezdek tőle félni,és olyan rossz hogy bántja a fiam,oké nem egy tökéletes gyerek,de a fiúnk,ls akkor olyanokat mond neki hogy kár hogy megszülettél meg felesleges kis hülyegyerek vagy meg ilyenek,mindig mondom neki hogy ezt most hagyja abba,de csak leordít engem is.

Mi lehet a probléma?már nem szeret minket?van más?már ezen is gondolkoztam,hogy van neki más..

Köszönöm!


2010. máj. 27. 19:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
én azon csodálkozok hogy senki sem mondta még hogy hagyja ott... mert ha ilyet csinálnának velem bizisten otthagynám. Figyelj, ha egyszer megütött, MEG FOG MÉGEGYSZER MEG MÉGEGYSZER ÉS AZUTÁN IS. SOHA nem fog leállni. És ne kövesd el azt a hibát te is, mint a nők nagy része, hogy "ez volt az utolsó, megígére, megváltozik" NEM FOG MEGVÁLTOZNI. Hagyd ott, mert a te és a gyerekek életét is megkeserít(het)i!!
2010. máj. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Rendben,nem viszem a gyerkőcöket.

egyébként a fiam borzasztóan haragszik az édesapjára,és bementem a szobájába,beszéltem vele,mondtam hogy ne haragudjon rá,biztosan van valami gond,de meg lesz oldva,és teljesen kiakadt,hogy attól még vele ne beszéljen így,és ő nem tud jobb tanuló lenni,hozzá sem szól az édesapjához!

Esténként sokat sírok,mert ez nekem nagyon fáj,és a legrosszabb hogy nem osztja meg velem,igazán megbízhatna bennem,én segítenék,holnap beszélni fogok vele.Köszi az ötleteket,és mindent!

2010. máj. 27. 20:24
 13/23 A kérdező kommentje:
De hagyjam egyedül a bajban,mikor szeretem és fogalmam sincs mi a gond?Dühös is vagyok rá és Sajnálom is.
2010. máj. 27. 20:25
 14/23 anonim válasza:
Én is egyet értek az előző válaszolókkal: vagy valamilyen betegség, vagy stressz, idegkimerülés van a háttérben. Az idegesség több betegségnek is lehet a tünete. Betegségre egy példa: "A pajzsmirigy hormonok magasabb szintje ingerlékenységet, feszültséget, alvászavart, kézremegést okoz." Jó lenne meggyőzni, hogy menjen orvoshoz.
2010. máj. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
Szerintem is meg kell próbálnod segíteni rajta. Ha a férjed eddig nem volt ilyen, akkor valami probléma (egészségügyi vagy más) miatt lett ilyen. Itt nem az az eset, amikor egy férfi agresszív természetű - akkor én is azt mondanám, hogy menekülj, mint az egyik előző válaszoló. Itt másról van szó, elvégre már több mint 17 éve együtt vagytok, és eddig nem volt ilyen.
2010. máj. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

alvás zavar megesett nála mostanában.

forgolódott,és mondta hogy fáj a feje azért nem bír aludni.

nem tudom.. ha mondom neki menjen orvoshoz biztosan dühös lesz.

Próba szerencse..most leülök vele beszélni,majd írok mi volt..köszönöm

2010. máj. 27. 20:35
 17/23 anonim ***** válasza:
Ne így legyen, de valóban az ilyen jelentős személyiségváltozás utalhat betegségre, nem szeretnélek ilyesztgetni, de az agytumor egyik atipusos tünete lehet a személyiség megváltozása :( - ha beszélsz vele, azért kiderül, tud-e magyarázatot adni a viselkedésére, ő is érzi-e, hogy megváltozott... mert ha konkrétumokat tud mondani, akkor nem kell betegségtől félni, de ha semmi magyarázatot, érvet nem tud felhozni azért járjatok utána!
2010. máj. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
.
2010. máj. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Magasvérnyomás,cukorbetegség,stressz,depresszió???????
2010. máj. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Sikerült beszélni vele?
2010. máj. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!