Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek az még beleférne, hogy...

Nektek az még beleférne, hogy évek óta nevelitek a férjetek előző kapcsolatából született gyerekét és három közös gyereketeket és kiderülne, hogy anyósotok lakást vesz a volt nőnek?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy a gyerekük velünk lakik. Úgy, hogy a legkisebb gyerek 6 hónapos korától dolgoztok. Úgy, hogy a nagyobb kettővel sem tudtatok sokáig otthon lenni. Jogosan érzem magam megbántva? Jogos, hogy ez már tényleg sok?
2017. szept. 28. 01:02
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/111 anonim ***** válasza:
59%

Huuu, életemben nem láttam még ennyi választ ezen az oldalon, nem is olvastam végig, csak az az első oldalt.


Értem én, hogy mi esik rosszul ebben a szituációban: a férjed exének gyerekét és a ti gyerekeiteket neveled, dolgozol és az anyósod a volt nőt segíti, ahelyett, hogy nektek segítene, ha már te vagy a jelenlegi feleség.... Lehet, hogy közben már válaszoltál rá, tényleg nem olvastam el mindent, de az is számít, hogy az anyós miért segített neki? Jó viszonyban vannak még mindig, vagy nagy segítségre volt szüksége? Bánthatja a női méltóságod ez a tény, de nem tudsz változtatni rajta, a férjed veled van, azzal ne foglalkozz, hogy az anyós mit csinál, a férjeddel élsz együtt.

2017. szept. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/111 anonim ***** válasza:
95%

Azt hiszem, neked nem ezzel van a bajod.


Azt írod a férjed hajnalban jár haza, de nem munka miatt. Hát miért? Miért nem segít? Miért egyedül neveled a gyerekeket? Beszéltetek már ezekről valaha?

2017. szept. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/111 anonim ***** válasza:
80%

Bizony, nem csak hogy a kedves anyuka tesz magasról a saját gyerekéről, de a férj is simán hanyagolja a családot, miközben a kérdező neveli a három sajátot és az apa első gyermekét, aki más anyától van.

Komolyan fogalmam sincs, higy egy ilyen embert miért kell bántani!

2017. szept. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/111 anonim ***** válasza:
94%

Mert nem így tette fel a kérdést. Ez a többi infó csak közben derült ki.


Továbbra is azt gondolom hogy anyós az csinál amit akar a saját pénzével. A férjeddel van a legnagyobb baj, rá fókuszálj és ne anyóson vezesd le.

2017. szept. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/111 anonim ***** válasza:
93%
Unokám még nincs, de félig-meddig anyós vagyok (még nem volt esküvő egyik fiamnál sem, de tartós kapcsolatuk van.) Engem egyszerűen megdöbbent ez a sztori. Az igaz, hogy a saját pénzemmel azt csinálok, amit akarok, olyan is előfordulhat, hogy valamelyik barátnőt/menyt nem kedvelem, de elképzelhetetlennek érzem, hogy így járjak el. Első körben elővenném a saját fiamat, a saját gyerekeiért ugyanis ő a felelős, nem a nagymama vagy kizárólag az új asszony, ha fárasztja a gyereknevelés, előbb kellett volna gondolkozni, nem négyet a világra nemzeni. Kizárt dolog, hogy annak a nőnek, aki sz.rik a saját gyerekére, akár csak egy darab kenyeret is adjak, nemhogy a lakhatását oldjam meg a saját pénzemből. Semmi közöm hozzá, csak az unokámhoz. Az a nő pedig, aki helyette is ellátja őt, családi környezetet, szeretetet, figyelmet biztosít neki, akkor is megérdemli a segítségemet, ha valami miatt egyébként nem szimpatikus. Ez a véleményem, teljesen megértem, hogy kibuktál, kérdező, gondolom, ez már amolyan utolsó csepp volt a pohárban.
2017. szept. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/111 anonim ***** válasza:
41%

Hát igazából, rohadtul nem tudlak sajnálni. Irigy vagy a semmire gyakorlatilag. Anyós vett egy lakást az unokájának, aki egyébként a valódi áldozat ebben az elb_szott családban. Valamilyen okból kifolyólag, megengedi, hogy a gyerek anyja lakjon a lakásban. De nem értem ezzel téged milyen hátrány ér. Ettől a nőnek nem lesz saját lakása, maximum egy kicsit több pénze marad, ha nem kell, vagy nem olyan sok bérleti díjat kell fizetnie mint eddig.

Az hogy te három gyereket szültél egy olyan csávónak, aki magasról szart a már meglévőre is, az egyedül a te döntésed volt. Senki nem tartozik ezért felelősséggel, csak te. Rinyálhatsz és mártírkodhatsz amennyit akarsz, de most már kénytelen vagy megenni amit főztél.

2017. szept. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/111 anonim ***** válasza:
84%

Egyszerűen nem értem a gyakori népét.

Itt egy 4 gyerekes anyuka, aki hullafáradt. Mindenki tojik a fejére, miközben ő mindenkinek próbál megfelelni.

Idejön tanácsér, és leosztjátok, olyan hangnemben, mintha bűnöző lenne.


Kérdező! Nem, nem férne nekem bele, de mivel az ő pénze, nem is szólnék egy szót sem. Nem kell vele kapcsolatot tartanom, és legfőképp, ha segítségre szorul, akkor se engem keressen. Ennyi.

A nagyobb gáz, hogy a férjed egyedül hagy. Ha hajnalban jön haza, és nem a munka miatt, akkor miért?

Ráadásul nem lát kivetnivalót a történetben. Ez olyan, mintha vissza akarna somfordálni a volt feleséghez, a mama pedig "megágyaz" nekik. Ne legyen igazam.

2017. szept. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/111 anonim ***** válasza:
33%
A saját pénzét költi. Akár el is égethetné, ahhoz se lenne közöd.
2017. szept. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/111 anonim ***** válasza:
69%
#97 válaszoló,én is szörnyülködve olvasom. Úgy látszik beigazolódott amit eddig is sejtettem.... A válaszolók 90%a belerúgna a földön fekvőbe... Szomorú, hogy ide fajult a világ...
2017. szept. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/111 anonim ***** válasza:
36%

Ti miről beszéltek? Lehet hogy a kérdező "földön fekvő", de azt egyedül magának köszönheti. Nem az anyós a gonosz, nem az ex a szörny, hanem ő volt hülye. Ennyi a történet.

Idejött, hogy idegenekkel szapultassa az exet, de nem jött össze, és akkor most őt kéne sajnálni? A három gyereket se hiszem, hogy a gólya hozta... Ő vállalta, hogy szül hármat, miért kéne sajnálni?

2017. szept. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!