Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek az még beleférne, hogy...

Nektek az még beleférne, hogy évek óta nevelitek a férjetek előző kapcsolatából született gyerekét és három közös gyereketeket és kiderülne, hogy anyósotok lakást vesz a volt nőnek?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy a gyerekük velünk lakik. Úgy, hogy a legkisebb gyerek 6 hónapos korától dolgoztok. Úgy, hogy a nagyobb kettővel sem tudtatok sokáig otthon lenni. Jogosan érzem magam megbántva? Jogos, hogy ez már tényleg sok?
2017. szept. 28. 01:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/111 anonim ***** válasza:
72%

Igen, jol latod TEGED nem szeret.

De ennek mi koze a gyerekekhez ?? Attol, hogy teged nem szeret , a gyerekeket meg szeretheti!

Az o maganugye tovabbra is azt mondom. Az o penze. Senkinek semmi koze hozza, meg a fianak sem. Te meg kvazi a senkije vagy neki.

2017. szept. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/111 anonim ***** válasza:
98%

De nem a ti kapcsolatotokban van benne. A ti kapcsolatotokban ti vagytok: te, a férjed és a gyerekek.


Azt még nem írtad, hogy a férjed mit szól ehhez.

2017. szept. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/111 anonim ***** válasza:
97%
Hol van jelen? Attól, hogy anyós tartja vele a kapcsolatot,meg megajandekozza? Hát ennyi erővel mondjuk a szomszédasszonya is jelen van, nem? Vagy a férjed is őt favorizalja? Akkor nincs más, el kell válni
2017. szept. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/111 anonim ***** válasza:
91%
Ferjed mit mond erre? Arra nem valaszoltal.
2017. szept. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/111 A kérdező kommentje:
Szerinte ezzel nincs gond. Anyós csak jót akart, hogy ne kelljen albérletben laknia.
2017. szept. 28. 09:25
 26/111 anonim ***** válasza:
70%

Hogy nevelitek az elozot, az gondolom nem a hazassag utan derult ki, hanem mindjart mikor osszejottel lehetett tudni hogy van neki mar gyereke, szoval ezzel egyutt lehetett eldonteni hogy akarsz e vele elni vagy sem. Ez tehat nem relevans.


Az hogy az anyos vesz egy lakast egy masik nonek, hat mit mondjak nem tulzottan esne jol. Meg ha az unokainak venne megertenem, de igy..

2017. szept. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/111 anonim ***** válasza:
97%
Egyebkent azt nem ertem miert neked kell nevelni a ferjed gyerekeit, miert nem a ferjed neveli, vagy egyutt nevelitek?
2017. szept. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/111 anonim ***** válasza:
88%

Most kapaszkodj meg. Nekem is vett a volt anyósom egy lakást, pedig én 10 éve váltam el a fiától. Az én volt anyósom a mostani menyének nem vett lakást, de nekem anyósom elmondta, hogy azért kaptam csak én, mert évekkel ezelőtt amikor apósom meghalt, és anyósom pont combtöréssel kórházba volt, a menye egyszer sem látogatta meg, nem etette az állatokat, és nem segített neki a temetés szervezésében, hiszen pont kórházban volt. Elkeseredésében engem hívott, hogy segítsek. Én napi 180km utaztam, hogy az állatokat megetessem, hogy kitakarítsam a házát, és minden nap bementem a kórházba. Temetést igaz jó magam is segítséggel, de intézkedtem.

Ma meg a menyecske hisztizik, hogy miért nekem vett lakást a volt anyósom, miért nem neki..

Én azt mondom, hogy mindig van ok, hogy miért történik az ami történik.

Szerintem a te történetedet sem halljuk rendesen, sok kimaradt belőle.

2017. szept. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/111 anonim ***** válasza:
40%
Sajnos a racionalitást sokszor felülírják az érzelmek, amelyeket nem lehet befolyásolni és az egyedi emberi természet is. Ismerek olyan családot, ahol a világ életében csak magával törődő, ma már nagymama korú asszony soha nem foglalkozott a 3 unokájával, ma is csak Karácsonykor találkoznak, miközben egy városban élnek és az egyébként fiatalos nagymama, magán kívül nem is foglalkozik semmivel és senkivel. Egyébként még az is elképzelhető a te esetedben, hogy a volt feleség enyhén pszichopata, azzal a képességgel "megáldva", hogy kénye-kedve szerint köti magához azt a személyt, akit kiszemelt. A férjedet ezek szerint nem tudta megtartani, maradt a volt anyósa.
2017. szept. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/111 anonim ***** válasza:
90%
Tényleg durva, de nincs hozzá közöd.
2017. szept. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!