Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek az még beleférne, hogy...

Nektek az még beleférne, hogy évek óta nevelitek a férjetek előző kapcsolatából született gyerekét és három közös gyereketeket és kiderülne, hogy anyósotok lakást vesz a volt nőnek?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy a gyerekük velünk lakik. Úgy, hogy a legkisebb gyerek 6 hónapos korától dolgoztok. Úgy, hogy a nagyobb kettővel sem tudtatok sokáig otthon lenni. Jogosan érzem magam megbántva? Jogos, hogy ez már tényleg sok?
2017. szept. 28. 01:02
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/111 anonim ***** válasza:
42%
#50, csak annyi a gondjuk, hogy irigy a kérdező, hogy nem ők kapták.
2017. szept. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/111 anonim ***** válasza:
80%
Ha az unokának vette, teljesen érthető. A nyomorult gyerek épp eleget szívott, az anyjának nem kell, hol itt, hol ott hányódott. Az más kérdés, hogy ilyen nőt tutira nem engednék beköltözni oda, inkább kiadnám és félretenném az ÖSSZES unokának a bérleti díjat, amíg a tulajdonos be nem költözik.
2017. szept. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/111 anonim ***** válasza:
71%

1. az anyós pénze, arra költi, amire akarja.

2. nem volt kötelező összejönni egy gyerekes férfival

3. nem volt kötelező három gyereket szülni

2017. szept. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/111 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem éreztetem vele, hogy nem a sajátom. Én vagyok az első, aki igazán gondoskodok róla. Anyósnál a nevelés egyenlő volt azzal, hogy mindent megkapott, amit csak kért. Kivéve a figyelmet, a közös programokat, beszélgetéseket. Azokat nem kapta meg, amire igazán szüksége lett volna. Amióta nálunk van, teljesen megváltozott a magatartása. Sokat javultak a jegyei, nem verekszik. Félretehette volna ennek az egy unokájának is a pénzt, amit kapott volna, ha kiadja a lakást.
2017. szept. 28. 11:21
 55/111 anonim ***** válasza:
84%
De így az unokája anyját is segíti, akit valószínüleg kedvel.
2017. szept. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/111 anonim ***** válasza:
77%

Kár, hogy csak azt nem írod le, hogy végül is miért vette meg a lakást és miért lakhat benne a volt feleség?

Valami hiányzik a történetből.

Talán a nő egyébként az utcára kerülne és ezért engedte meg, hogy a lakásában lakjon??

Anyóssal jóban vagytok, összejártok? Férjed mit szól ehhez?


Nekem egyébként beleférne, hogyha lenne egy üres lakásom, akkor átmenetileg megengedjem olyannak, akin segíteni szeretnék, hogy ott lakjon. És nem adnám el a lakást, amit talán befektetés miatt, talán, hogy biztonságban érezzem magam, megvettem, azért, hogy a fiam hitelét kifizessem.

2017. szept. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/111 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom miért lakhat benne. Nem kerülne utcára, albérletben lakott eddig. Nem tudom miből gondoljátok, hogy én ezt a gyereket nem szeretem. Azért mert úgy írtam, hogy a gyerek, vagy a férjem gyereke? A történetben ő a gyerek, a férjem gyereke. Ez szerintem nem bántó. Attól őt még ugyanúgy szeretem. Ugyanúgy csinálok vele is programokat és intézem az ügyeit. Hordom edzésre, különórára. Járok a szülőijeire. Vele is megbeszélem, hogy mi volt aznap az iskolában. Tényleg nem értem. Kérlek erre válaszoljatok, mert semmiképp nem szeretném, ha úgy érezné, hogy ő nem a családunk része.
2017. szept. 28. 12:00
 58/111 anonim ***** válasza:
90%
Kedves kerdezo! Ha a no eddig is alberletben lakott, akkor lehet, most is kell fizetnie alberleti dijat. Amivel anyosod azt csinal amit akar. Nem feltetlenul kell neki minden penzet az unokainak gyujtenie. Mar miert is kene? Mejnen az anyos, jarjon vilagot, vagy amit akar, koltse a penzet, amire akarja, Odoga... Ne irigykedj erre a semmirekello pi....ra, aki a sajat gyereket sem akarja felnevelni. Hidd, el neked jobb eleted van, es lesz is, mint neki. Anyosod meg idiota, de ez sem a te bajod, hanem az ove. Egymasra talaltak :D
2017. szept. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/111 anonim ***** válasza:
77%

Ha annyira szereted azt a gyereket, miért nem örülsz hogy kapott a nagyanyjától egy lakást? Tudod mekkora segítség lesz ez majd neki elkezdeni a saját életét? Tudod milyen lakás árak vannak? Sztem miért van annyi mama hoteles fiatal? Szórakozásból?

Amúgy meg nem egyedül neveled a gyerekeket(jobb esetben), hanem a férjeddel együtt.

2017. szept. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/111 anonim ***** válasza:
100%

Látom, nem akarod leírni a részleteket. :)

Valahogy csak szóba került, hogy ott lakik, csak tudjátok valahonnan. Csak némám néztetek anyósra, amikor elmesélte?? A férjed se kérdezett semmit anyóstól, amikor kiderült? Nem túl életszerű.

2017. szept. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!