Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek az még beleférne, hogy...

Nektek az még beleférne, hogy évek óta nevelitek a férjetek előző kapcsolatából született gyerekét és három közös gyereketeket és kiderülne, hogy anyósotok lakást vesz a volt nőnek?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy a gyerekük velünk lakik. Úgy, hogy a legkisebb gyerek 6 hónapos korától dolgoztok. Úgy, hogy a nagyobb kettővel sem tudtatok sokáig otthon lenni. Jogosan érzem magam megbántva? Jogos, hogy ez már tényleg sok?
2017. szept. 28. 01:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/111 A kérdező kommentje:
28-as, ebben az esetben ez teljesen érthető. Te segítettél neki, amikor szüksége volt rá. Nálunk ez nem így van. Mindenben segítem a családjukat, mégsem fogad el. Igazatok van, arra költi mindenki a pénzét, amire akarja. Ehhez nincs közöm. Csak rosszul esik. Nem az, hogy én nem kaptam, hanem hogy én vagyok a gyerekkel, gondoskodok róla, mégis a másik nőt szereti. Neki ő az unokája anyukája, mivel nem törődik a gyerekkel, azt gondoltam, hogy nem normális, hogy lakást kap.
2017. szept. 28. 09:56
 32/111 anonim ***** válasza:
98%
Nevelhetsz akárhány gyereket, ha egyszer nem vagy neki szimpatikus. De másrészt adhatta volna a fiának is azt a pénzt, hiszen ő is 4 gyereket nevel, és mégis csak a saját fia.
2017. szept. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/111 anonim ***** válasza:
92%

Eddig milyen volt a kapcsolatotok? Mert, bár kötve hiszem, ha eddig jókat beszélgettetek, elfogadott, akkor igen, megdöbbentő, hogy inkább az exet támogatja. Ha amúgy sem felhőtlen a viszonyotok, akkor meg várható volt, hogy nem te kapod a segítségét.


Egyébként neked szükséged lenne rá? Mert általában azt segítjük, aki rászorul. Ha nektek van házatok, szépen eléldegéltek, az ex meg kvázi nyomorban él, akkor szintén érthető, miért ő kap segítséget. (Ez megmagyarázná azt is, miért nem ő neveli a gyereket)

2017. szept. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/111 anonim ***** válasza:
94%
Ha csak így a "pucér" kérdésre válaszolok, akkor azt mondom, hogy baromi rosszul esne - ha van hozzá közöm, ha nincs - de az az érzésem, hogy van ebben a történetben több is, csak azt nem ismerjük, mert nem írtad le.
2017. szept. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/111 anonim ***** válasza:
56%

Miért nevelitek ti a közös gyerekét?

Valami betegsége van?

Mert az, hogy bombázod azzal, hogy mekkora xy, mert kapott egy lakást.

2017. szept. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/111 anonim ***** válasza:
86%
Azért a vette a volt menyének, mert így gyakorlatilag az első unokájáé lesz.Erre nem gondoltál kérdező? Sőt, az is lehet, hogy a gyermek nevelésére ezentúl az ex fog igényt tartani.
2017. szept. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/111 anonim ***** válasza:
75%

#35: Apuka ugyanugy nevelheti a gyereket, mint az anyuka. Miert kene megindokolni?


Semmi nincs veletlen. Vagy te nem tudsz valamirol, vagy velunk nem osztod meg.

Eleg arulkodo, hogy a ferjed sem kifogasolja a helyzetet.

Nektek van lakasotok, nem?


Miert ne lehetne joban valaki az unokai anyjaval?

2017. szept. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/111 anonim ***** válasza:
92%

1. Az elözö kapcsolatból való gyereket NEM csak te, hanem a férjed is neveli.


2. A férjednek ugyanolyan gyereke, mint a velek közösek.


3. A családba csak ti ketten meg a gyerekek tartoztok, az anyós nem.


4. Az anyós azzal barátkozik, akivel akar és azt szereti, aki neki szimpatikus. (Nekem sem lennél az így, hogy a "férjed gyerekéröl" beszélsz - elvégre nem ma került oda)


5. Az anyós annak vesz lakást, akinek akar és akitöl kap érte valami pozitív érzelmet.


6. Magyarul a két dolognak semmi köze egymáshoz, emellett nem látom, mi elönyöd lenne abból ha az elözö feleség albérletben alkna, az írigységen kívül.

2017. szept. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/111 anonim ***** válasza:
62%

Minek vállaltatok ennyi gyereket, ha nem bírod?

Erről nem anyós tehet.

Tényleg fura, hogy egy kvázi idegen nőnek vesz lakást. Mert ha még az unokája a nővel élne, akkor talán logikus lenne. De a gyereket is ti nevelitek.

Szerintem nem az a lényeg, hogy neked hogy esik, hanem hogy a férjednek. Végül is neki lehet a legrosszabb, hogy helyette és az unokája helyett egy idegen nőt támogat a saját anyukája.

2017. szept. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/111 A kérdező kommentje:
Van lakásunk, igen. Még 10 évig fizetjük a hitelt rá.
2017. szept. 28. 10:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!