Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek az még beleférne, hogy...

Nektek az még beleférne, hogy évek óta nevelitek a férjetek előző kapcsolatából született gyerekét és három közös gyereketeket és kiderülne, hogy anyósotok lakást vesz a volt nőnek?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy a gyerekük velünk lakik. Úgy, hogy a legkisebb gyerek 6 hónapos korától dolgoztok. Úgy, hogy a nagyobb kettővel sem tudtatok sokáig otthon lenni. Jogosan érzem magam megbántva? Jogos, hogy ez már tényleg sok?
2017. szept. 28. 01:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/111 anonim ***** válasza:
76%
A volt no nevere van iratva a lakas? Vagy csak lakhat benne? Miert veszi neki? Keveset irtal. Miert nem az anyukajanal van a gyerek? Alkalmatlan? Anyos adta ki neki az ukazt, hogy adja a gyereket, cserebe lakhatast kap. Szoval keves az info. Amugy milyen kapcsolata van a volt novel? Mert el sem tudom kepzelni azt, hogy jo kapcsolatom legyen egy olyas valakivel, aki a menyem lenne, aki nem akarna a sajat gyereket felnevelni. Szoval fontos, h. miert nem nala van a gyerek, talan beteg a no???
2017. szept. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/111 A kérdező kommentje:
Nem beteg, de nem gondoskodott róla. Amikor pici volt sem, most sem. Néha felhívja telefonon, de egy évben 2-3-szor találkoznak. Ha nála volt többször, nem jutott el az iskolába vagy késő estig fent volt és elaludt az iskolában a kisgyerek. Sokat jár el késő estig szórakozni. Az unokát nagyon szereti anyósom, azzal nincs baj, hiszen évekig nála lakott, saját gyermekeként szereti, vagy még jobban. Ezt az unokáját szereti a legjobban, de ez érthető is. Az anyuka nem is szerette volna nevelni.
2017. szept. 28. 10:35
 43/111 A kérdező kommentje:
Nem a volt nő nevén van a lakás, csak lakik benne. Majd az unokáé lesz, amikor felnő.
2017. szept. 28. 10:36
 44/111 anonim ***** válasza:
83%
Én még mindig nem értem hogy anyósnak mi köze van hozzá hogy hány gyereket neveltek ti... Vagy ő akart 4 unokát ti meg csak engedelmeskedtetek...? Addig nyújtozkodj...
2017. szept. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/111 anonim ***** válasza:
96%
Hát akkor az unokának vette a lakást.
2017. szept. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/111 anonim ***** válasza:
78%

"aki nem akarna a sajat gyereket felnevelni. Szoval fontos, h. miert nem nala van a gyerek, talan beteg a no???"


Az apjanak ugyanugy a gyereke.



Akkor ezek s

☁☁☁☁☁☁☁

☁🎀🎀☁🎀🎀☁

🎀🎀🎀🎀🎀

2017. szept. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/111 anonim ***** válasza:
82%

Akkor ezek szerint az unokának vette, nem is a nőnek, csak megengedi, hogy benne lakjon.

Őszintén? Jól tette! Biztos nyilvánvaló számára, hogy szegény unoka egy mostohagyerek a te három gyereked mellett, legalábbis, ahogy írsz róla... ha csak a felét is érezteted vele, nem lennék szerencsétlen helyében! Legalább a nagyija szereti, és igyekszik róla gondoskodni, mert az anyja gyakorlatilag elhagyta, a mostohájának csak egy szépségfolt a családján, az apai részből meg sok minden nem fog neki jutni, az fix, nyilván teszel majd róla. Egyébként szó, mi szó, én se akarnék más kölyköt nevelni, meg kerülgetni otthon, mint a sajátom, és a férjem volt nőjét se akarnám az életem szerves részének tudni, ezért nem kezdtem gyerekes emberrel.

Másrészt, mi a fenének szültél 3 gyereket is, ha ennyire sérelmezed, hogy anyagi okokból nem tudtál addig otthon lenni velük, ameddig szerettél volna?

2017. szept. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/111 anonim ***** válasza:
90%

Akkor minek irtad ki a kerdest, ha nem is neki veszi? Akkor venne neki, ha a tulajdoni lapon a no neve szerepelne.

Az unokajanak fogja majd odaadni.

2017. szept. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/111 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, akkor meg mi a sz.rt irigykedsz? Az első unokájáé lesz az ingatlan.

Neked semmi más bajod nincs, csak az, hogy kib.szott irigy, rosszindulatú vagy.Gondolom ezért sem kedvel az anyós Téged.

Tudod kérdező, én gyerek mániás vagyok, de neked nem kellett volna ennyit vállalni.

Azért pedig nem az ex és nem az anyós hibás, hogy nektek még 10 év hiteletek van.

2017. szept. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/111 anonim ***** válasza:
84%
Anyos első unokájának vett egy lakást, a többinek majd vesztek Ti. Mi ezzel a gond?
2017. szept. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!