Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendjén van, ha nagyszüleimben...

Rendjén van, ha nagyszüleimben még a szándék sem volt meg?

Figyelt kérdés

Egyik nap ingyenesen mehettek be a nyugdíjasok a helyi élményfürdőbe. Pár nappal előtte már említették, hogy mennek. Meg sem kérdezte, hogy van-e kedvem menni. Még a szándék sem volt meg.


Aznap este, mikor lement a program beszéltünk telefonon. Mondta, hogy a másik unokának volt belépője, így elvitték magukkal, valamint a gyerek anyja is ment.


Pont azon a napon volt ez a program, mikor szabadnapos voltam, amit tudtak. Az itthoni és teendőim körül forogtak a gondolataim, így később villant be, hogy akár én is mehettem volna. Viszont dobtam egy hátast a másik unokán, valamint az anyján...


Mikor említettem, hogy köszönöm, hogy rákérdeztek, van-e kedvem menni, sápitozott, hogy nem gondolta volna, hogy van kedvem menni. Valamint hebegett-habogott a másik unokával kapcsolatban, ergó ők már ezt lebeszélték...



Jogosan vagyok mérges a fenti helyzet miatt?



2017. okt. 14. 12:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Végülis szólhattál volna,hogy menni akarsz! De az ő részükről nem volt szép,hogy nem hívtak!
2017. okt. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
mérges? jogosan? nem.
2017. okt. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
12%
Én is megsértődnék a helyedben..
2017. okt. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
25%
Ne légy rájuk mérges,sajnos a mi családunkban is ilyen gyöpösek a nagyik és a dédik hogy jobban húznak a másik unoka felé,ez van sajnos. Kitehetem én értük a lelkem is, akkor is,a mihaszna,lusta unokának kedveznek.
2017. okt. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
De utálom az ilyen mentalitású embereket, akarsz menni, szólsz, ennyi. Mindenen be lehet sértődni, ha ez a hobbid, csak nem sok értelme van.
2017. okt. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
30%
Hány éves vagy?
2017. okt. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem egészen értem, neked nem lett volna ingyenes, akkor meg bármikor mehetsz, gondolom nem az lett volna élmény a számodra, hogy a nagyszüleidet látod fürdőruhában.
2017. okt. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
Jó szar életed lehet, ha minden hülyeségen besértődsz. Ovisok ilyenek, hogy csak akkor jó valami, ha mindig mindenből mindenki ugyan annyit kap. (Meg a kommunisták, de most ezt hagyjuk. =D) Ha együtt akarsz tölteni velük egy kis időt, akkor legközelebb beszéld meg velük. Ha meg csak az lett volna a lényeg, hogy hátha esetleg befizetnek téged, ha már nekik úgyis ingyen van, akkor meg szégyelld magad.
2017. okt. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
73%

Akkor lennél jogosan mérges, ha a nagyszüleid tudták volna, hogy te szeretnél menni a fürdőbe, és szándékosan nem szólnak, hogy ne mehess velük. Na, az csúnya dolog lett volna.

Itt csak annyiról van szó, hogy ők nem is sejtették, hogy te mennél, és a lényeg, hogy amikor szóltak, hogy ők mennek, akkor nem mondtad, hogy te is szeretnél. Innentől kezdve jogos a feltételezés, hogy nem akarsz menni, én sem gondolnék mást.

A másik unokának volt belépője, ezért mentek együtt. Neked nem volt belépőd és hangsúlyozom még egyszer, nem is mondtad nekik, hogy menni szeretnél.

A gyerek anyja meg jóhogy elment a gyerekével, nem a nyugdíjas nagyszülők dolga felügyelni az unokára egy fürdőben.

Tudták, hogy szabadnapos vagy, valószínűleg azt is sejtették, hogy sok az otthoni teendőd. Ami így is volt, neked sem jutott eszedbe a fürdő, mert a dolgaidat csináltad, tehát kb. rá se értél volna...

Utána meg ahelyett, hogy normálisan elmondtad volna, hogy te is szívesen elmentél volna, és esetleg megbeszélitek, hogy jövő héten elmentek együtt, ehelyett te bunkó, gusztustalan, gúnyos, undok stílusban lehordtad a teljesen ártatlan nagymamádat, aki semmi rosszat nem tett. Ahogy írod, nem volt szándék, valóban semmi rossz szándék nem volt a dologban. Te meg magadra veszed.

Egyedül nem tudsz elmenni a fürdőbe? Vagy a barátaiddal? Mert látom, neked csak a fürdőzés kellett volna, a nagyszüleidet magasról lesz**od. Nincs autód, nekik meg van?

Nem vagy jogosan mérges, ellenben a helyedben azon nyomban bocsánatot kérnék a nagyszülőktől, mert mocskos bunkó voltál és lehet, hogy nagyon megbántottad ezzel őket. Agyilag kb. egy 14 éves kislány szintjén vagy, akinek most jött meg az első menzesze és ezért mindenen hisztizik. Nőj már fel és ne legyél ilyen irigy.

2017. okt. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem, miért lenne kötelező a nagyszülőnek minden programjába bevonni az unokáját, teljesen függetlenül a csemete életkorától.
2017. okt. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!