Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendjén van, ha nagyszüleimben...

Rendjén van, ha nagyszüleimben még a szándék sem volt meg?

Figyelt kérdés

Egyik nap ingyenesen mehettek be a nyugdíjasok a helyi élményfürdőbe. Pár nappal előtte már említették, hogy mennek. Meg sem kérdezte, hogy van-e kedvem menni. Még a szándék sem volt meg.


Aznap este, mikor lement a program beszéltünk telefonon. Mondta, hogy a másik unokának volt belépője, így elvitték magukkal, valamint a gyerek anyja is ment.


Pont azon a napon volt ez a program, mikor szabadnapos voltam, amit tudtak. Az itthoni és teendőim körül forogtak a gondolataim, így később villant be, hogy akár én is mehettem volna. Viszont dobtam egy hátast a másik unokán, valamint az anyján...


Mikor említettem, hogy köszönöm, hogy rákérdeztek, van-e kedvem menni, sápitozott, hogy nem gondolta volna, hogy van kedvem menni. Valamint hebegett-habogott a másik unokával kapcsolatban, ergó ők már ezt lebeszélték...



Jogosan vagyok mérges a fenti helyzet miatt?



2017. okt. 14. 12:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
50%

Jaja! Jól írják a többiek! Neked nem lett volna ingyenes, csak a nyugdíjasoknak. Vannak ilyen kedvezmények. Mondjuk nem sűrűn. :)


Ha ezt nem tudtad, akkor gondoltam, szólok. :) Teljes árat kellett volna neked fizetned, ami alsó hangon is több ezer forint.


Az mondjuk még mindig nem világos, hogy a "másik gyereknek volt belépője, az anyja is ment". Családi bérletük van?

Én a helyedben nem rugóznék rajt. Ha annyira bánt, kérdezd meg tőlük, hogy a gyereknek és az anyjának honnan volt előre jegye...

2017. okt. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
46%
igen mindenki azt visz magával akit akar, vagy az zavar hogy eddig te voltál a hercegnő de most más a kedvenc
2017. okt. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
53%
Hány éves vagy? 8?
2017. okt. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
92%
Ezt nem értem. Minek kérdezték volna meg? Neked ugyanúgy teljesárú lett volna a belépő, és nyilván nem gondolták, hogy felnőtt dolgozó ember a szabadnapján a nagyszüleivel akar menni élményfürdőzni.
2017. okt. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
91%

"Ezt nem értem. Minek kérdezték volna meg? Neked ugyanúgy teljesárú lett volna a belépő, és nyilván nem gondolták, hogy felnőtt dolgozó ember a szabadnapján a nagyszüleivel akar menni élményfürdőzni."


Vagy ha mégis akkor van szája amivel megtudja kérdezni hogy mehet-e velük

2017. okt. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
85%

Miért nem szóltál, hogy te is szeretnél menni? Ha valóban szerettél volna.

Nem beszólni kell, hogy kösz, hogy engem is hívtatok (nem hívtatok) hanem megkérdezni, hogy te is mehetsz-e.

Te egyébként szoktad hívni őket, ha elmész valamilyen programra? Gondolom, nem.

2017. okt. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
88%

Ritka nagy rinyagép vagy kérdező.


Te magad mondod hogy említették neked. Feldobták a labdát, kérdezhetted volna hogy mehetsz e. Azt is írod hogy az otthoni teendőiddel foglalkoztál. Nem mást kell okolni azért mert te hülye vagy.


Másrészt néha szervezhetnek külön programot, nem kötelező mindig mindent az egész rokonsággal csinálni.

2017. okt. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
86%
Jól tették hogy nem vittek magukkal, csak azért hogy utána a nap végén sírj mert mama elfelejtett lángost venni.
2017. okt. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
26%

Tanuljatok már meg szöveget értelmezni.

Nyilván amikor említették neki a strandot, akkor feltételezte, hogy a nagyi meg a nagypapa kettesben akarnak menni, ezért nem akart odatolakodni.

Nyilván a másik unokának ez nem jutott eszébe, ezért velük ment.

Nyilván a nagyi nem gondolta volna, hogy kérdező is menni akarna, és nem tudta, hogy a kérdező azt hiszi, hogy ők kettesben akarnak menni.


Sima félreértések sorozata volt, legközelebb majd jobban kommunikáltok.

2017. okt. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
83%

Ilyen hisztérikát én sem hívnék sehová.


Bakter, foglald már el.magad, ahelyett, hogy hülyeségeken vágod be a durcit.

4 éves már elmúltál, nem? Ök szoktak ilyen dedos modon viselkedni.

2017. okt. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!