Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendjén van, ha nagyszüleimben...

Rendjén van, ha nagyszüleimben még a szándék sem volt meg?

Figyelt kérdés

Egyik nap ingyenesen mehettek be a nyugdíjasok a helyi élményfürdőbe. Pár nappal előtte már említették, hogy mennek. Meg sem kérdezte, hogy van-e kedvem menni. Még a szándék sem volt meg.


Aznap este, mikor lement a program beszéltünk telefonon. Mondta, hogy a másik unokának volt belépője, így elvitték magukkal, valamint a gyerek anyja is ment.


Pont azon a napon volt ez a program, mikor szabadnapos voltam, amit tudtak. Az itthoni és teendőim körül forogtak a gondolataim, így később villant be, hogy akár én is mehettem volna. Viszont dobtam egy hátast a másik unokán, valamint az anyján...


Mikor említettem, hogy köszönöm, hogy rákérdeztek, van-e kedvem menni, sápitozott, hogy nem gondolta volna, hogy van kedvem menni. Valamint hebegett-habogott a másik unokával kapcsolatban, ergó ők már ezt lebeszélték...



Jogosan vagyok mérges a fenti helyzet miatt?



2017. okt. 14. 12:26
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
65%
Mellesleg az ilyen passzív-agressziv embereket messzire elkerüli az értelmesebbje.
2017. okt. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!