Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Van egy rokonom,...

Ez normális? Van egy rokonom, lány és nem akar gyereket azzal az indokkal hogy tönkre tenné az alakját stb, tudom hogy az állhat a háttérbe hogy ő régen duci volt és sikerült lefogynia. és most szép. Vagy nem tudom.

Figyelt kérdés
Vőlegénye is szeretne már babát de ő nem.. nagyon önző és gonosz tud lenni másokkal szembe.. valahogy szeretnék neki segíteni hogy talájon vissza az életbe.. köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 29. 18:09
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszélj a barátnőddel, hogy gondolja át a kapcsolatát, és segíts neki, kilépni belőle ha ő is akarja.

És ha nem szeretne szülni az alakja megőrzése miatt, akkor fogadjon örökbe egy árvát, de szerintem most nem ez a legfontosabb.

2010. máj. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
20%

Néha olyan ez az oldal, mint amikor egy szerencsétlen sebesült gazella (KÉRDEZŐ) körül gyülekeznek a hiénák (VÁLASZOLÓK) és jól megadják neki.


Mire jó a másikat kiosztani, lehordani, alaposan beledöngölni a földbe? Mert akkor végre sikerült kiélni a felgyülemlett feszültséget, agresszivitást? Mert az odamondogatástól még soha nem jött rendbe semmi!


Szerencsétlen kérdező feltett egy valóban bosszantó kérdést, de aztán már csak védekezett, beismerve a tévedését, viszont ez nem érdekelt itt senkit.

2010. máj. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
84%

Természetes, hogy nem akar gyereket.


Amúgy is túlnépesedés van a földön és AD MAGÁRA, nem akar eligénytelenedni!


Igaza van.

2010. máj. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
74%
Ma 11:04,ha kicsit kinyitnád a szemecskédet jó nagyra,akkor látnád,hogy a Kérdező feltett egy kérdést,amiben elkezdett szidni,ócsárolni egy másik nőt a háta mögött!Egy olyan dolog miatt,amihez a Kedves Kérdezőnek abszolút nincs semmi köze!Olyan dologba akar beleszólni,ami nem Rá tartozik,és akkor még Neki áll feljebb,mert a rokonai nem úgy táncolnak,ahogy ő fütyül,és nem úgy élnek,ahogyan Ő azt elvárja.Ezek után miért is kéne Vele empatikusnak lennünk???Ő vájkál a rokonai magánéletében,és ezt még fel is teszi egy ilyen oldalra,mi meg virtuálisan veregessük hátba érte,vagy mégis hogy gondoltad?Látom,nem is érted az egészet,szóval inkább nem is magyarázom tovább,úgyis kár a gőzért....Nem tudom,hány éves vagy,de áhh...nem mondok inkább semmit...
2010. máj. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
25%

Tehát -csak hogy jól értsem-, ha a kérdező bele próbál szólni más életébe, akkor te jogosan döngölöd a földbe?


Egyszerűen csak figyelmeztetni kelle erre a tényre, nem?


Vagy ennyire jól esik bántani valakit? De, eh minek is magyarázom ezt! Hiszen most én következem a kiosztásban, ugye kedves válaszoló?

2010. máj. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
75%
off.Ha normálisan feltett volna egy értelmes kérdést,akkor nem alakult volna ki ez a helyzet.
2010. máj. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
74%

Tudod,amilyen a kérdés,olyan a válasz is.Ő földbe döngölt a háta mögött,sunyi módon egy másik embert.Azt gondolta,részéről ez jogos.Néhányan próbálták felnyitni a szemét.Olyan stílusban,mint amilyen az ő stílusa.

Vita lezárva.

2010. máj. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
0%

Azaz, ha bunkón viselkedem, az azért van, mert a másik is...


Illetve: ha másik ember stílusa alpári, akkor én is nyugodtan lehetek az, mert ez felment engem.


Itt tényleg nincs mit magyarázni.

2010. máj. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
32%
Te meg miért nem a kérdésre válaszolsz?Semmi köze nincs a válaszaidnak a kérdéshez.......
2010. jún. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Bocs de szerintem nincs hozzá közöd h szül e vagy nem,lehet barátnők vagytok,de szülj te ha akarsz gyereket,vagy azt szeretnéd ha az agyerek akit világra hoz barátnőd szívjon mert nem szereti az anyja és azért lett mert te erőszakoltad rá h szülni kell...önző vagy és nagyon buta.Amúgy vannak akinek nem szabd szülni,mert alkalmatlanok anyának.Nem lehet azért szülni mert szülni kell,azt érzi egy nő h akar e szülni,h érez e rá kéztetést,az nem játékbaba amit bevágunk a sarokba ha megunjuk,törödni nevelni szeretni kell,iszonyú felelősség amit nem lehet ráeröltetni senkire,ha ő erre nincs még kész.
2010. jún. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!