Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Van egy rokonom,...

Ez normális? Van egy rokonom, lány és nem akar gyereket azzal az indokkal hogy tönkre tenné az alakját stb, tudom hogy az állhat a háttérbe hogy ő régen duci volt és sikerült lefogynia. és most szép. Vagy nem tudom.

Figyelt kérdés
Vőlegénye is szeretne már babát de ő nem.. nagyon önző és gonosz tud lenni másokkal szembe.. valahogy szeretnék neki segíteni hogy talájon vissza az életbe.. köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 29. 18:09
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
86%
Honnan veszed hogy boldogtalan? Tudod nem mindenki jár fülig érő szájjal és boldog vagyok polófelirattal mások előtt, hanem inkább a csöndes fajta. És ha boldogtalan: honnan veszed hogy azért mert nem akar gyereket? Azért mert élni sem tudnál gyerek nélkül (gondolom) ne gondold hogy ő sem tud és most ezért szenved. Törődj a magad dolgával...
2010. máj. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
89%
Igen, normális, mert az a normális, hogy mások vagyunk, sokfélék. Joga van nem akarni gyereket, és ha nem akar, inkább ne legyen neki, mint hogy rákényszerítsék, és aztán meg utálja. Lehet, ezt az indokot csak azért mondja, mert egyszerűen hangzik. A döntés az övé, max. a párjával kell megbeszélnie, de a végső szó akkor is az övé, mert ő hordja ki, ő szüli meg. Joga van dönteni, Neked meg jogod van a magad dolgával törődni.
2010. máj. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
89%

Nem mindenkinek a gyerek az élet értelme,lényege.

Sok itt az elvakult x hetes km.

2010. máj. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Nem azért boldogtalan,! a testvére elárulta hogy a vőlegénye egyfoltyába megcsalja,! de ő ezt hagyja! mert szereti még, sokan kihasználják, annyit koplalt hogy kórházba kellett vinni őt, mert a vőlegénye szóvá tette, hogy vissza hízót 2 kg-ot és hogy menjen le a kondiba..
2010. máj. 29. 18:28
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
Akkor végképp nem értem,hogy jön ide a gyerek dolog.Most szüljön egy olyan faszinak,aki egyfolytában megcsalja?Jóhogy nem akar,hülye lenne...
2010. máj. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
87%

Az Ő dolga...majd x év múlva hamáshogy gondolja lesz, ha meg nem akkor sem dől össze a világ. nyilván a vőlegénye úgy szereti ahogy van. neki nem a gyerek az élete. Én is ismerek nem egy ilyet lányt, a legjobb barátnőim közt is van. Boldogan jönnek hozzám babázni , de nekük nincs gyerekük. És?

Semmi gond nincs ezzel. Én így érzem teljesnek az életem, ők úgy hogy búvárkodnak, hegyet másznak, utazgatnak.


ne ítélj, hogy ne ítéltess:)


Mellesleg soha nem írnék olyat egyik barátnőmről sem hogy önző és gonosz. Szegényt meg is értem ha boldogtalan, ha ilyen barátai vannak...

2010. máj. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
Ez a sztori rendesen zagyva.Mindenesetre,ha valaki csalnak és ilyen kötőzködő a párja,annak miért jó megoldás,ha gyereket szül?Akkor megoldódnak a gondok?Te látod sz összefüggést?Mert én nem!
2010. máj. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
Na hát akkor meg semmi köze a gyerekhez. Nem akar és kész. Ezen kívül van egy rossz kapcsolata amibe akkor sem kéne szülni ha akarna. Ha segíteni akarsz akkor a pasiját verd meg, a csaj semmi rosszat nem tett. Mi köze van a gyereknemakaráshoz annak hogy csalják? Miért állítod be bajnak azt hogy nem akar gyereket amikor tisztán látszik mi itt a baj?
2010. máj. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
Úristen! Akkor valóban segítségre szorul, DE NEM A GYEREK MIATT! Normális vagy?! Ahhoz akarod hozzásegíteni, hogy ennek a baromnak szüljön gyereket?! Inkább bontsák fel az eljegyzést!! Neki nem a gyerekvállalás a gondja, hanem a súlyos önbizalomzavar! Tudod ha nekem beszólna a barátom, amiért 2kilót híztam, páros lábbal rúgnám ki! Szerencsére nem ilyen, inkább még kedveskedve markolássza a hasamat, combomat, azt mondja, szereti a testem - és ez a normális! (ha már a normálisságról kérdezel...) Az unokatestvéred az egészségét is kockára teszi ebben a pusztító kapcsolatban! Az szép, hoyg lefogyott, de magárét tegye, és nem szabad tolerálnia egy félrelépő, beszólogató "társat"- ha segíteni akarsz neki, abban segíts, hogy megszabaduljon ettől az alaktól, mielőtt rámegy az egészsége vagy az élete!!!!! Bírom az ilyen kérdéseket, amikor kiderül, hogy tök más a probléma.
2010. máj. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Azzal jön a barátja akkor minden megváltozzna ha szülne így meg úgy.. közbe meg csesztetti ha 1dkg-t vissza hízik, ezen én sem tudok kiigazodni! és mégegyszer mondom hogy nem a barátnőm hanem a családtagom és nem akarom nézni ahogy bánnak vele!!
2010. máj. 29. 18:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!