Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Van egy rokonom,...

Ez normális? Van egy rokonom, lány és nem akar gyereket azzal az indokkal hogy tönkre tenné az alakját stb, tudom hogy az állhat a háttérbe hogy ő régen duci volt és sikerült lefogynia. és most szép. Vagy nem tudom.

Figyelt kérdés
Vőlegénye is szeretne már babát de ő nem.. nagyon önző és gonosz tud lenni másokkal szembe.. valahogy szeretnék neki segíteni hogy talájon vissza az életbe.. köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 29. 18:09
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj akkor miért azt írtad hogy hogy normális-e ha nem akar gyereket? Ezt mondd már? Ennek semmi köze az ő bajához! Össze vissza beszélsz!

Bár jellemző hogy aki szerint gyerektelennek lenni nem normális az minden baj okozójának ezt állítja be.

2010. máj. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Nem akarom hozzá segíteni hogy ennek az idiótának szüljön!! és ezt is most tudtam meg mert most beszéltem a testvérrével!!
2010. máj. 29. 18:39
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
Ez a sztori egyre zagyvább. Tulajdonképpen mit szeretnél? Mi a kérdés?
2010. máj. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Elnézést de ezt nem tudtam amikor ezt kiírtam, nem rég hívott a testvére.. hogy mi volt.. most már akkor tárgytalan, eddig ezt nem tudtam..:S hogy így ítéltem el..egy ilyen patkánynak nem is kell..
2010. máj. 29. 18:45
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Ettől függetlenül te elitéled azt aki normális kapcsolatba sem akar gyereket soha. És ehhez nincs jogod...
2010. máj. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
76%

hát szerintem csak érzi, h a jelenlegi kapcsolata nem elég jó egy gyerek számára, na persze elvannak együtt, de erre minek szüljön egy gyereket egy ilyen férfinek, én inkább azt tanácsolnám neki h dobja a csávót és keressen valakit, aki tényleg szereti...

a barátnőm világ életében duci volt, volt h kevesebb, volt h több volt a súlya, de sosem volt ideális, na most talált egy olyan pasit, aki imádja tetőtől talpig, sportol, de nem igazán fogyózik, hiába kicsit többet mutat a mérleg a barátnőm sugárzik és mellesleg most vannak a babán is rajta!!!

2010. máj. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
86%

bele bele olvastam a válaszokba

DE! NEKED SEMMI KÖZÖD AHHOZ H EGY MÁSIK EMBER MIÉRT NEM AKAR GYEREKET!!!! Az ő élete,nem a tied! Akármiylen rokoni kapcsolatban vagytok,nem szólhatsz bele h miként dönt

2010. máj. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
83%
szerintem meg te nem vagy normális,mert eszedbe jutott h rábeszélni h szüljön.
2010. máj. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
85%
Belepofázol úgy, hogy háttérinfókról fingod sincs.. Söprögess a magad háza táján, aztán ítélkezz és mártírkodj..
2010. máj. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
85%

"nagyon önző és gonosz tud lenni másokkal szembe.. valahogy szeretnék neki segíteni hogy talájon vissza az életbe.."

Mi van????

Miért,szerinted a normális élet az,hogy a nőnek muszáj szülnie?

Az állatvilágban valóban így működik,a faj fennmaradása érdekében,de az embereknek lehetnek más céljaik,vágyaik is,nem?Lehet,hogy szeretne mondjuk diplomát szerezni,karriert építeni,pénzt keresni,félretenni,otthont teremteni,magára költeni vagy egyszerűen csak nyugalomban élni,nem????

Ez a felfogás a gyerekszüléssel kapcsolatban olyan,mint az őskorban...muszáj,mer'különben kipusztulunk....

2010. máj. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!