Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 10 éve vagyunk...

Mit tegyek? 10 éve vagyunk együtt,1 éves a kislányunk.

Figyelt kérdés
Mindig egy őszinte ember volt, néha nyersen, de örülök, hogy bármi baja van elmondja. Mióta megszületett a Kislányunk semmi se jó Neki. Amikor alszik dolgozom, szépen rendben van tartva a lakás, iskolába is járok, főzök, csinos vagyok, jókedvű nő vagyok, szinte mindennap szeretkezünk. De mindennap talál valami apróságot amibe beleköthet és fél perc alatt teljesen ideges lesz. Próbáltam már beszélni Vele, hogy mi a baja, mondtam, hogyha nem akar már velem lenni mondja meg nyugodtan. Szeretem, de ez már nem az a kapcsolat, amiben jól érzem magam. Nem tudom mit tehetnék?
2017. okt. 27. 10:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Ha arra se hajlandó, hogy elmondja, hogy mi baja, akkor te nem tudsz tenni semmit. Megszoksz vagy megszöksz.
2017. okt. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
68%
Beszélgessetek. Tudom, írtad, hogy próbáltad, de próbáld újra. 10 évig működött a dolog, biztosan túl vagytok már jó pár dolgon, ez nem egy akkora probléma, amit ne lehetne megbeszélni. Kitartás! :)
2017. okt. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
És mit mondott? Tudott valami értelmes feleletet adni? Egyáltalán elismeri, hogy valami megváltozott? A munkahelyén minden rendben? A kislánnyal milyen a kapcsolata? Ha esetleg ketten nem tudjátok kideríteni, mi a baj, kérjétek szakember segítségét!
2017. okt. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
79%

Ha arra nem veszi a fáradtságot, hogy elmondja, mi a fx baja van, mit vársz?


Így csak te mész teljesen tönkre. Hagyd ott, ha már szar a kapcsolat és változtatni sem hajlandó rajta.

2017. okt. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem az idegeivel van baj.

Az apaság tudata hozta ki belőle az idegbajt. Adjál neki legalább B vitaminokat és Magnéziumot, de legjobb lenne, egy kivizsgálás.

2017. okt. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nagyon jó Apa, imádja a Kislányunkat, sokat foglalkozik Vele. Szerencsénk is van, mert nagyo jó alvó, jó evő, nyugodt baba. Megmondom őszintén, hogy én arra gondoltam, hogy már nem szeret, nem akar velem lenni, de a Lányunk miatt nem lép. Azt mondja, hogy semmi baja, csak hadd mondja már el ha valami zavarja. Munkahelyén minden rendben van, de
2017. okt. 27. 11:12
 7/25 A kérdező kommentje:

(Elküldtem véletlenül.)

Szóval több lábon állunk és házat szeretnénk, ezért minden üzletet meg akar fogni. Én erre azt mondom, hogy nem kell ház, nem kell kocsi, csak a kapcsolatunk legyen végre llyan, mint régen...

2017. okt. 27. 11:13
 8/25 anonim ***** válasza:
9%

Ajánlom Pál Feri atya nő és férfi közötti különbség c. Előadását. Fent van a neten. Az a szitu, hogy amikor megszületik egy gyerek akkor átalalul a kapcsolat

Bármekkora öröm a gyerek mégis megatívan befolyásolja a kapcsolatot. Ez van. A férfi valamilyen színten háttérbe kerül és erre reagál valahogy. Jelen esetben így. Ebben nimcs semmi meglepő kívülről nézve. Persze benne lenni nem kellemes. Ne akarj vele beszélni. Beszélgess a barátnőiddel.

2017. okt. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%

Borzaszto ez, amikor minden meg lenne a boldogsaghoz, am az egyik fel kutyaba sem nezi amilye van.

Nagyon sajnallak, es el tudom kepzelni hogy mennyire ki lehetsz emiatt. Ha a ferjed nem tud vagy nem akar kommunikalni, akkor talan varjal egy kicsit es ne tegyel semmit. Ne probald meg a kapcsolatot minden aron megmenteni, mert ha csak te erolkodsz, akkor az ellenkezo hatast erheted el. Hadd lassa o is, hogy ahhoz hogy egy kapcsolat mukodjon ket ember kell, es te egyedul nem fogod tudni mukodtetni. Remeljuk eszhez ter, es rajon hogy elveszithet.

2017. okt. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
84%

Nem akarlak ijesztgetni: az én exférjem akkor csinálta ezt, amikor megcsalt.

Bűntudata volt, amit rám vetített ki. Úgy érezte, ha rossz a házassága, akkor érthető, ha megcsal. Úgyhogy nagyítóval kereste a hibákat.

2017. okt. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!