Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 10 éve vagyunk...

Mit tegyek? 10 éve vagyunk együtt,1 éves a kislányunk.

Figyelt kérdés
Mindig egy őszinte ember volt, néha nyersen, de örülök, hogy bármi baja van elmondja. Mióta megszületett a Kislányunk semmi se jó Neki. Amikor alszik dolgozom, szépen rendben van tartva a lakás, iskolába is járok, főzök, csinos vagyok, jókedvű nő vagyok, szinte mindennap szeretkezünk. De mindennap talál valami apróságot amibe beleköthet és fél perc alatt teljesen ideges lesz. Próbáltam már beszélni Vele, hogy mi a baja, mondtam, hogyha nem akar már velem lenni mondja meg nyugodtan. Szeretem, de ez már nem az a kapcsolat, amiben jól érzem magam. Nem tudom mit tehetnék?
2017. okt. 27. 10:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként milyen dolgokba köt bele?
2017. okt. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
27%
Ha úgy érzed baj van akkor valószínűleg van is. Mi is közel 10 éve vagyunk együtt, a férjem alapjába véve kötekvős az elejétől kezdve, neki ilyen a természete, nem csak velem hanem a szüleivel és a testvérével is. Mindenképp ülj le vele és fenyegesd meg, hogy elhagyod ha nem ad magyarázatot.
2017. okt. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk is akkor volt ilyen, amikor már nem voltam neki fontos és talált mást magának. Belém magyarázta h miattam ment tönkre minden, mert hárpia vagyok. Ha folyton belém kötnek, egy idő után már én sem hagytam szó nélkül,. Aztán kiderült minden.
2017. okt. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
0-24-ben otthon van. Így képtelenség, hogy van valakije. Alapvetően meg szokott lepni valami aprósággal, virággal, csokival. Csak hat az állandó "hibakeresés" amit nem értek.
2017. okt. 29. 15:13
 25/25 anonim ***** válasza:

11 vagyok, latom sokaknak nem tetszik amit irtam, pedig igy van, tudom magamrol. Az elso evben a ferfi keresi a helyet, stresszel hogy mennyire lesz jo apa, hogy fog megfelelni, plusz a vallan van egy uj felelosseg, nem konnyu idoszak. Egy ferfi is lehet erzekenyebb erzelmileg, idegileg, nem csak egy no akinek illik minden ilyesmit elnezni mert csak.

Ahelyett hogy aszogatod hogy mibaja inkabb probalj tamasza lenni, bekes, nyugodt csaladi legkort teremteni, talaljatok meg mindharman a helyeteket egyutt most ebben az "uj" csaladban, vond be minel jobban a baba koruli dolgokba.

Neked a terhesseg alatt kezd kialakulni a babaval a kapcsolatod es mikor megszuletik mar termeszetes a kotodes, hisz benned fejlodott, nott, beloled szuletett, de neki a szuleteskor indul ez az egesz, foleg elso gyerek soran ezt ferfikent se olyan konnyu am feldolgozni.


Sok sikert nektek, es gratulalok a kicsihez :)

2017. okt. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!