Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 10 éve vagyunk...

Mit tegyek? 10 éve vagyunk együtt,1 éves a kislányunk.

Figyelt kérdés
Mindig egy őszinte ember volt, néha nyersen, de örülök, hogy bármi baja van elmondja. Mióta megszületett a Kislányunk semmi se jó Neki. Amikor alszik dolgozom, szépen rendben van tartva a lakás, iskolába is járok, főzök, csinos vagyok, jókedvű nő vagyok, szinte mindennap szeretkezünk. De mindennap talál valami apróságot amibe beleköthet és fél perc alatt teljesen ideges lesz. Próbáltam már beszélni Vele, hogy mi a baja, mondtam, hogyha nem akar már velem lenni mondja meg nyugodtan. Szeretem, de ez már nem az a kapcsolat, amiben jól érzem magam. Nem tudom mit tehetnék?
2017. okt. 27. 10:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
16%

4: "Ha arra nem veszi a fáradtságot, hogy elmondja, mi a fx baja van, mit vársz? "


haha, bezzeg mikor a notol kerdezed hogy mi baj es azt mondja hogy "Semmi.." akkor szo sincs ilyen reakciokrol, akkor talald ki, meg te vagy a hulye ha nem tudod...


Azert ideges, mert novekszik rajta a stressz. El kell tartani a csaladot, most mar ket emberert felel magan kivul, idegesiti a munkahely elvesztesenek felelme, a gyerek jovojen aggodik stb.

A no a terhesseg alatt csapong hangulatilag a hormonok miatt, a ferfi meg a szuletes utani evben, ez van. O elviselte, viseld el te is :)

2017. okt. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
78%

rúgnám se...be az ilyen elégedetlenkedő palit, majd észhez térne. Mit akar még??? rend van, te adsz magadra, minden napra jut egy kufirc...

vagy depressziós, vagy agyatlan. Ha nem hajlandó beszélni, nagyon gáz pasas!

2017. okt. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
78%

Ha még van türelmed, adj neki időt, aztán tényleg próbálkozhatnátok szakember felkeresésével.

Ha viszont azt kezded gyanítani, hogy megcsal, de szeretnéd megmenteni a kapcsolatotokat, egyelőre ne csinálj semmit. Illetve dolgozz erősen a saját lelki békéd fenntartásáért. Legyen életed a gyereken és a párkapcsolaton kívül is, tudd, hogy miből élnétek meg, ha a pasi esetleg lelép, szóval legyen B terved. De ne csikarj ki tőle vallomást,sőt ne is engedd kitálalni, akár vaknak is tettedheted magad, ha kell, ne tedd szóvá az árulkodó jeleket. Ha ugyanis elmondja, hogy "Van valakije", ezzel leteszi a lelkiismeret furdalását, és lépéskényszerbe hoz téged. Elfogadod a helyzetet vagy kirúgod?

Eddig a pontig csak akkor szabad eljutni, mikor már a szeretővel túl jutottak ez első lángoláson, és ott is elkezdődnek a "hétköznapok". Ekkor, ha magától nem oldódik meg a helyzet, leülhettek beszélgetni, és elmondhatod, hogy eddig türelmes voltál, de mostantól ezek és ezek a feltételeid. Ha már nem önti el a pasi agyát a tesztoszteron, van rá esély, hogy átlátja mit veszíthet el, illetve hogy a másik nővel se lesz fenékig tejfel, az se szereti a szétdobált zoknit, néha hisztis, és bizony elvárásokat is támaszt.

Persze ha úgy döntesz, hogy köszönöd, elég volt ebből a kapcsolatból, és a gyerekednek is ebből az apából, akkor nem kell taktikázni, terítsd ki a kártyáidat egyszerre.

2017. okt. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

A megcsalás nekem is eszembe jutott, azonban mióta megszületett a Kislányunk nagyjából reggeltől estig itthon van. Önmaga ura (vállalkozó) és itthonról dolgozik. Nem akar lemaradni a Lánya Babakoráról.

Nyilván én is hibás vagyok, sokkal érzékenyebben reágálok mindenre, már inkább meg se szólalok. Vannak olyan dolgok, amikért természetesen jogosan szól. Ma reggel is "összevesztünk", de aztán mondta, hogy éjjel rosszul aludt... ezt bocsánatkérésnek fogom fel ilyenkor. Lehet kicsit le kéne lazulnom és néha egy vállrándítással elintézni a beszólását. Amúgy azt mondja, hogy nehogy azt higyjem, hogy elégedetlen, mert egyáltalán nem az, csak a viselkedése nem ezt mutatja...

2017. okt. 27. 12:57
 15/25 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem is valamit titkol. Megcsalás? Betegség? Anyagi problémák? Egészsége rendben?

Egyébként nekem ez olyan, mintha ezzel tapló viselkedéssel akarna kiprovokálni egy veszekedést, hogy aztán te lépj le és aztán ő legyen az áldozat.

2017. okt. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy titkolózik. Az egészségét én "tartom rendben", eü-ben dolgozom, arról tudnék.

Amúgy nagyon köszönöm a válaszokat, mindegyiken elgondolkozok, hasznosak. Lehet álomvilágban élek és nekem túl nagyok az elvárásaim. Egyszerűen a régi társamra vágyom, aki úgy fogad el, amilyen vagyok...

2017. okt. 27. 13:20
 17/25 anonim ***** válasza:
76%
Hát valami problémája pedig csak van. Az, hogy ok nélkül belédköt és provokál egy tök felesleges veszekedést, amitől mindketten idegesek lesztek ennek a lecsapódása szerintem.
2017. okt. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Igen, ezért gondolom azt az egyszerű dolgot, hogy már csak a gyerek tartja mellettem. Beszélni fogok Vele egy megfelelő pillanatban.
2017. okt. 27. 13:27
 19/25 anonim ***** válasza:
87%
Drukkolok, hogy sikerüljön beszélni vele és megtudd az igazat. Majd írj, ha olyan, hogy megoszthatod.
2017. okt. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! És a válaszokat is nagyon! Jelentkezni fogok mindenképpen!
2017. okt. 27. 15:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!