Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségem az akaratom ellenére...

Feleségem az akaratom ellenére megtartja a nagy valószínűséggel down kórós beteg babát. Nevemre nem akarom venni, az anyuka aláírhatja az apaságit a nevemben? Félek aláhamisítja.

Figyelt kérdés
2017. nov. 9. 07:42
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
88%

Állítólag szedet tablettát :D

Nem vagytok jóban, válófélben vagytok, de 100%-osan megbízol benne. Akkor kellett volna ilyen okoskának lenni, nem most.

Érdekes, amikor védekezni kellett, akkor nem voltál ilyen határozott.

Máskor majd húzol gumit.

2017. nov. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
78%

Ha így is, úgy is váltok, akkor mit takar ez a mondatod:

"Ilyen nekem nem kell, semmi családi életük nincs."?

Válófélben vagytok, tehát akármilyen a gyerek, te már nem veszel részt nevelésében.

Egyedül az asszony a hibás, hogy netán beteg lesz a gyerek?

Úgy tudom, a te örökítő anyagod (gén) is a gyerek része.

Biztos vagy abban, hogy csak a feleséged a hibás a történtekért?

2017. nov. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
41%
Ha a feleséged, a gyereke még akkor is a Te nevedet kapná, ha nem Tőled lenne, hacsak gyorsan el nem válasz Tőle.
2017. nov. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
85%
Azt nem értem, hogy ha már válófélben vagy akkor miért használod a feleséged testét? Ha nem terveztek babát és ne jó a viszonyotok akkor ha használsz egy nőt miért nem védekezel? És aztán miért csodálkozol felnőtt létedre ha terhes lesz a nő. Tudhatod, hogy kizárólag a nő döntése megszületik e a gyerek. Akkor most min vagy felháborodva? Azon, hogy nem az van amit akarsz? Csináltasd meg az apasági tesztet hátha megúszod a felelősséget. Ha te vagy az apa meg a down viuszgálatot.Addig felesleges a hiszti szerintem. A szegény gyerek meg nem tehet semmiről. A feleséged sem, ha beteg lesz a gyerek. Azért meg nem haragudhatsz rá mert nem képes megölni! Vállald a felelősséget. Az élet erről szól. Problémákat oldunk meg és közben alakul a személyiségünk. Neked ez most így alakult. Legközelebb gondold át mire használsz egy nőt akit nem szeretsz. Ennyi
2017. nov. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
86%

Tök mindegy, hogy ki a biológiai apa. Amikor a gyerek megfogant, házasok voltatok, tehát AUTOMATIKUSAN!!!! te leszel a születési anyakönyvi kivonatában apaként feltűntetve, ha tetszik, ha nem.

A gyerek születése után lehet az apaság vélelmét megdönteni.

A fogantatásnál te is ott voltál (ha a tiéd), te is védekezhettél volna, ha már annyira válófélben vagy.

2017. nov. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
90%
41-es válaszolóval egyetértek. Ezt megszívtad. Ahogy már írták nem kérdezi senki, hogy a nevedre akarod e venni, te leszel az apja jog szerint. Aztán ha akarod csináltatsz egy DNS tesztet. Ennyi. Próbállak sajnálni, de nem megy. Ráadásul a kérdésed alapján elég sötét vagy. Baromságokat írsz.
2017. nov. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, persze.


Valófélben vagytok, d.tok azért kicsit.

ÉS persze te teljesen megbízol abban, amit mond.


Mesélj még :)

2017. nov. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
95%
Ha hazassagban szuletik, eleve Teged irnek be. Apasag velelme...
2017. nov. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
27%

Van egy kiskapu: Amennyiben a válást kimondják a szülés előtt, és a feleséged hozzámegy egy másik fèrfihoz, akkor automatikusan ő lesz beírva apának.


Nàlunk ez volt a szitu. Még férjnél voltam, de kb. 5 éve nem éltünk együtt, aztán terhes lettem az új páromtól, úgyhogy meg kellett siettetni a válást. A terhességem hatodik hónapjàban mondták ki a válást. A szülès előtt egy hónappal volt az esküvőnk, így nem az exem lett apának bejegyezve.

2017. nov. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
Írj, ha megtudod tiéd-e a baba!
2017. nov. 27. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!