Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 honapos kislanyt elvihet e...

20 honapos kislanyt elvihet e az apja egy orara is akar ugy hogy nemlatogatta es nincs kapcsolat közöttük?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 12:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

az előttem szólók nagyjából leírták amit gondolok, így csak annyit etnnék hozzá, hogy ha a bíróság megítéli a láthatást,az annak ellenére joga,hogy nem fizet gyerektartást.

ezt külön kell rendezni a bíróságon, a láthatást nem befolyásolja.

Nem azért írom,mert egyetértek azzal,hogy ne fizessenek gyerektartást, hanem azért, hogy ez nem fogja befolyásolni a jogait. (elvált, gyerktartást nem kapó nő vagyok :) )

2010. máj. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ezzel semmi gond eddig is jöhetet volna akarmikor en nemtiltottam meg akkor sem amikor nem fizetett.A lanyomnak ra is szüksege lenne csak hat ö nem jön,most meg megis a kicsit akarja.
2010. máj. 31. 15:42
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj,továbbra se engedd elvinni. Ő láthatja ha akarja nálatok, de nem engedd ki a lakásból. Ha látogatja, az csak jó, ha meg nem akkor hiába kapálózik.
2010. jún. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!