Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy 13 évesen a...

Normális, hogy 13 évesen a szüleimmel alszom?

Figyelt kérdés
Szeretek hozzájuk bújni, egyszerűen nem tudok az ágyamban maradni, csak ha szól a tv, és mivel vékonyak a falak, az zavarja őket. A lámpa meg már engem is zavar. Nem konkrétan a sötétségtől félek, erdős területen lakok falun, szoktam is sötétben hazajönni, és kicsit sem félek. Nappal csak horrorokat nézek, és sokat olvasok a dark webről, szóval nem vagyok félős. De egyszerűen nem tudok a saját helyemen aludn, és ezt nagyon gáznak tartom. Az is. Arra is gondoltam már, hogy bűntudatom van, ezért szeretek ott aludni, mert ha átölem őket, érzem hogy szeretnek. Igazából kicsit talán depressziós vagyok (Kérlek, ne támadjatok ezért, nem azért nevezem magam annak, mert szerelmes vagyok vagy valami, erről szó sincs, sok dolog történik velem, és nehezen dolgozom fel), és nem bírok velük beszélni róla. Lehetséges hogy ezért van?

2017. dec. 9. 20:00
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
kecske
2017. dec. 9. 20:49
 12/31 anonim ***** válasza:
38%
justin bieber?
2017. dec. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
65%
De a Dark Webre is fel lehet jutni Magyarországról, Tour-on kell különböző net ip címeket kutatni, vagy linkeket kérni/keresni. De hogy azt hogy, az passz. Nem vagyok Hacker.
2017. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
85%
amikor én depressziós voltam gyerekkoromban szintén velük szerettem aludni (15 évesen). pedig sokat vagánykodtam, még füveztem is, pont azért lettem depis. de valahogy hiányoztak ezek a dolgok, amik a hétköznapi élet részei, pl. este megnézni egy műsort a családdal, tudni, hogy emberek vesznek körül, nem vagy magadra hagyva sose. szóval ne szégyelld, én még a te korodban ,hiába volt szobám a szüleimmel aludtam sokat, mert nem tudtunk máshol aludni, mivel abból élünk, hogy kiadtuk a házat vendégeknek. azóta persze felnőttem és van saját szobám, de vissza gondolva nem normális és ,ha neked van saját szobád akkor kicsit felköthetnéd a szros gatyádat és lefeküdhetnél már végre egyszer aludni egyedül, sokkal vagányabb lenne, mint a "dárk weben" olvasni a sok kamu hírt hidd el
2017. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
63%
Egészen biztosan nem miattad romlott meg a kapcsolatuk, inkább fordítva, azért hagyták, hogy odaszokj az ágyukba, mert már amúgy sem akartak kamatyolni éjszaka. Szóval emiatt ne legyen bűntudatod. Én azt mondom, hogy mindenki döntse el magának, hogy neki mi a jó. Ha a szüleidet sem zavarja, és te is jobban alszol ott, nincs benne semmi kivetnivaló. Unokatesóm kisfia 15 éves koráig aludt az anyjával franciaágyon, és teljesen normális felnőtt lett belőle, egészséges párkapcsolatban él. Ha kétségeid vannak, a szüleiddel beszélgess erről. A barátaidra ne hallgass, ebben a korban legszívesebben azt is letagadnák, hogy a szüleiknél laknak. :-)
2017. dec. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
26%
15-össel értek egyet
2017. dec. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
69%

Ja 13#-as és ne nézz horrort, attól hogy napközben nem fosol tőle, amikor egyedül a sötét szobádban vagy akkor viszont fosol már, vagy kevessebbet nézz és a Darkweb-ről

szóló hírek fele vagy a 80%-a kitaláció,állhír.

2017. dec. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
17# vagyok az eljén az 13#-as vagyok.
2017. dec. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
35%

Ilyen idősen én is velük aludtam. A házasságuk jó volt akkor is és most is az. Még ők is szokták kérdezni, hogy nem szeretnék-e ott aludni. Óriási nagy ágyuk volt amúgy. Jelenleg a párommal élek külön. Tudok nélkülük élni, nem függök tőlük, szóval semmi negatívumot nem tudok felhozni ez ellen.

Semmi rossz sincs abban, hogy keresed a szüleid szeretetét, akkor amikor rossz passzban vagy.

2017. dec. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
63%
Nem tartom jónak. Szegény szüleidre nem kellene ennyire ráakaszkodni. Sok mindent rendbe hozhat a házastársak közti viszonyban az, ha este összebújhatnak csak ketten... Engedd meg ezt nekik, hiszen pár év múlva Neked is jól esik majd, ha összebújhatsz este a pároddal és nem fekszik közétek mondjuk az anyukád, vagy az apukád. :)
2017. dec. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!