Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy 13 évesen a...

Normális, hogy 13 évesen a szüleimmel alszom?

Figyelt kérdés
Szeretek hozzájuk bújni, egyszerűen nem tudok az ágyamban maradni, csak ha szól a tv, és mivel vékonyak a falak, az zavarja őket. A lámpa meg már engem is zavar. Nem konkrétan a sötétségtől félek, erdős területen lakok falun, szoktam is sötétben hazajönni, és kicsit sem félek. Nappal csak horrorokat nézek, és sokat olvasok a dark webről, szóval nem vagyok félős. De egyszerűen nem tudok a saját helyemen aludn, és ezt nagyon gáznak tartom. Az is. Arra is gondoltam már, hogy bűntudatom van, ezért szeretek ott aludni, mert ha átölem őket, érzem hogy szeretnek. Igazából kicsit talán depressziós vagyok (Kérlek, ne támadjatok ezért, nem azért nevezem magam annak, mert szerelmes vagyok vagy valami, erről szó sincs, sok dolog történik velem, és nehezen dolgozom fel), és nem bírok velük beszélni róla. Lehetséges hogy ezért van?

2017. dec. 9. 20:00
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
73%
Szerezzegy nagy mackót, és aludj azzal, hogy legyen kihez bújni meg ölelgetni
2017. dec. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
79%
Hát szerintem nem jó..Szegény szüleid 13 éve nem tudják rendesen kialudni magukat, más meg a 4-5 éves gyermekére panaszkodik,h. nem tudja a saját ágyába szoktatni.A horrorfilmek sem igazán 13 éveseknek valók, nem véletlenül van rajtuk 16-18-as karika.
2017. dec. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
56%
Gratulálok a szüleidnek. Csodálatos gyereket nevelnek. Majd 20 évesen is köztük alszol? Ez nagyon gáz, sőt szerintem szánalmas. Horrort nézni van eszed, de egyedül aludni ahhoz nincs bátorságod. Büszke lehetsz magadra. Költözz vissza az ágyadba, és hagyd élni a szüleidet.
2017. dec. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
27%
Ultra gáz és iszonyat ciki.
2017. dec. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Metionin ***** válasza:
66%

Szerintem nem normális. Legalábbis ha magamból indulok ki, 12 éves koromig anyámmal kellett aludnom de kb. 6 éves koromtól már tiltakoztam ellene mert nem fértem el, horkolt, félóránként felkelt pisilni stb. Megváltás volt amikor kaptam egy felfújható matracot az ágya mellé és végre elfértem.

Amúgy meg simán lehet hogy a horrornézéstől nem tudsz aludni. Az egy dolog hogy nappal nem félsz tőle amikor nézed de az agy fura dolog, mindent elraktároz és este elalváskor előszedi. Próbáld ki hogy egy hónapig nem nézel ilyeneket, inkább hallgass valami nyugtató zenét elalvás előtt. az is lehet hogy az a sok feldolgozatlan dolog zavar amiről nem írtál részletesebben, érdemes lenne bemenni a sulipszichológushoz és elmondani neki. Sokszor már az is segít ha valakinek beszélhetsz róla.

2017. dec. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
69%
A veszekedések és elhidegülés egyik oka, ahogy ott alszol közöttük és szétválasztod azt az időt amit együtt töltetnének. Azért nem tudsz a saját helyeden aludni, mert nem vagy hozzászokva. Menj vissza és egy hét után hozzászoksz.
2017. dec. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
Bocsi, de hogy tartozik ide Justin Bieber?
2017. dec. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
11%
Azért adta meg kulcsszónak, hogy a hozzád hasonló kislányok itt is istenithessék ezt a börtöntöltelék homokzsákot.
2017. dec. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
Az ilyen embereket utálom akik meg nem is ismerik a másikat, de már rögtön támadnak😂 Szörnyű vagy 😂😂😂
2017. dec. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Szerintem az.
2018. jan. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!