Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy 13 évesen a...

Normális, hogy 13 évesen a szüleimmel alszom?

Figyelt kérdés
Szeretek hozzájuk bújni, egyszerűen nem tudok az ágyamban maradni, csak ha szól a tv, és mivel vékonyak a falak, az zavarja őket. A lámpa meg már engem is zavar. Nem konkrétan a sötétségtől félek, erdős területen lakok falun, szoktam is sötétben hazajönni, és kicsit sem félek. Nappal csak horrorokat nézek, és sokat olvasok a dark webről, szóval nem vagyok félős. De egyszerűen nem tudok a saját helyemen aludn, és ezt nagyon gáznak tartom. Az is. Arra is gondoltam már, hogy bűntudatom van, ezért szeretek ott aludni, mert ha átölem őket, érzem hogy szeretnek. Igazából kicsit talán depressziós vagyok (Kérlek, ne támadjatok ezért, nem azért nevezem magam annak, mert szerelmes vagyok vagy valami, erről szó sincs, sok dolog történik velem, és nehezen dolgozom fel), és nem bírok velük beszélni róla. Lehetséges hogy ezért van?

2017. dec. 9. 20:00
1 2 3 4
 31/31 gerati6395 ***** válasza:

Hát bizony ez nem oké.

Én azt mondom egy tiszta szobába engedhető cica-kutya ha együtt alszol vele, hamar megoldja a problémád.

2021. márc. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!