Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veszekedés a semmin?

Veszekedés a semmin?

Figyelt kérdés
Az mennyire normalis, hogy ebedet fozok, felesegem szol h pakoljak odebb nehogy olajos legyen a pulton bàrmi. De aztan bena voltam olajos lett, erre akkora patáliát csap hogy legszivesebben itthagynam... Èn takaritok fel magam utan... raadasul a kedvencet sutottem 2 oram rament... ( o sosem foz) fel oraja ajtokat csapkod, beszelni sem lehet vele es a kajabol sem hajlando enni...

2017. dec. 16. 16:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Akkor ma a szex is elmarad
2017. dec. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Bubuka508 ***** válasza:
88%
A feleséged egy hisztérika. De amilyen virágot szakítottál, olyat kell szagolnod. Úgy sejtem, nem ez az első hasonló eset.
2017. dec. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
27%
Ha nem a farkaddal gondolkodnál, már rég rend lenne nálatok!
2017. dec. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%

Igy ural téged a folytonos megsértettségével mert igy te kell keresd a kedvét. Ne alázd igy meg magad mert elveszti irántad a tiszteletet.

Haragudj meg te is menj el egy klubba a havereiddel , 3 napot hozzá se szólj. Nezd meg h magához tér.

Rádunt lehet

2017. dec. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
58%
Arra esetleg nem gondolsz, hogy valami eppen bantja, emiatt reagalt ennyire hevesen? Vagy esetleg menstrual? Gondolkodni kene felnott ember letedre, nem besertodni, mint ahogy a tobbi irta!
2017. dec. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
81%
Ja es meg annyi, hogy miert nem vele beszeled meg? Miert idegenektol varsz valaszt a feleseged viselkedesere, miert nem varod meg hogy megnyugodjon es miert nem beszeled meg vele? Komolyan egy 16 evesnek kell a szadba ragnia, hogy mit kellene csinalnod? Ha hallgatsz masra es besertodsz, nem szolsz hozza azzal csak magadat jaratos le, hogy ennyire gyerekesen viselkedsz felnott letedre is..
2017. dec. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
23%
nehéz a papucs élet..
2017. dec. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
27%
Ez tök gáz... én nőként hányingert kpok az ilyen idióta sárkányoktól. Nevetséges és szánalmas.
2017. dec. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Erdekes hogy egyesek hogy mernek kovetkezteteseket levonni ennyi informaciobol... tèny hogy ez nem normalis viselkedes, csak kivancsi voltam miket irnak ha ide kiirom. Nem, vele NEM lehet megbeszelni.

Fogalma sincs hogy milyen problemara milyen mertekben illene reagalni.

Nem, nem keresem a kedvèt most. En lehetnèk megsèrtodve foleg ahogy kiabalt.... elmenni nem fogok inkabb a gyerekekkel vagyok...

2017. dec. 16. 17:28
 10/25 anonim ***** válasza:
69%
Én ebből azt értettem ki, hogy kért valamit, te meg nagy ívben lesz.rtad. És arra is mernék fogadni, hogy ez a 128. eset, hogy elengeded a füled mellett amit mond. Azt meg kétlem, hogy ha rendesen feltakarítanál magad után, akkor csapkodna. Szóval jogos!
2017. dec. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!