Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veszekedés a semmin?

Veszekedés a semmin?

Figyelt kérdés
Az mennyire normalis, hogy ebedet fozok, felesegem szol h pakoljak odebb nehogy olajos legyen a pulton bàrmi. De aztan bena voltam olajos lett, erre akkora patáliát csap hogy legszivesebben itthagynam... Èn takaritok fel magam utan... raadasul a kedvencet sutottem 2 oram rament... ( o sosem foz) fel oraja ajtokat csapkod, beszelni sem lehet vele es a kajabol sem hajlando enni...

2017. dec. 16. 16:44
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

5-os (es hatos):

Pont a hozzad hasonlo kis nyomik valaszaira szamitottam akiknorulnek ha virtualisan belerughatnak valakibe. Amiket irtal semmi nem stimmel, nem igaz, hibas kovetkeztetes.

Egy tenyszeru helyzetet irtam. Semmi koze menatruaciohoz egyeb serelemhez, szexhez stb.

Amugy is tervezem hogy elvallok de sajnos ennel sokkal komolyabb problema is van mostanaban az eletemben. Ez a no nem erdemel meg.

2017. dec. 16. 17:33
 12/25 anonim ***** válasza:
64%
Ez a kiegyenlítetlen párkapcsolatokra jellemző megnyilvánulás, amikor a tényelegesen és kimutathatóan "lustábbik" fél valami ilyesfajta mű dühkitöréssel akarja ellensúlyozni saját hiányosságát és egyben éreztetni a hatalmát. Az ilyeneken érdemes elgondolkodni, mert ez nem semmi, hanem éppen, hogy már valami, ami a pillanatnyi történésnél messzebbre mutat.
2017. dec. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
10-es tevedsz. Nem jogos. Akkor sem lenne jogos a reakcioja ha igy lenne ahogy te feltetelezed.
2017. dec. 16. 17:34
 14/25 A kérdező kommentje:
12-es ez mar egy ertelmes gondolat, koszonom.
2017. dec. 16. 17:36
 15/25 anonim ***** válasza:
50%
Hát abban lehet valami, hogy a takarítás nem sikerült tökéletesre, sokadjára sem, de a dühkitörés, csapkodás akkor sem normális.
2017. dec. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Ez a nő nem szeret téged, és mellesleg egy idióta p...csa. Te meg papucs vagy, ha ezt hagyod.
2017. dec. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
én ilyen nőnek nem főznék, csak magamnak
2017. dec. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Megtaláltátok egymást, 2 hisztérika.

Már bocs de te meg milyen férfi vagy, hogy idejössz vadidegeneknek picsogni a feleségedről? Ez tök nőies viselkedés ráadásul a hülyp.itsa típusé.

Nézzetek magatokba....két drámakirálynő.

2017. dec. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Utolso: te is szeretsz nevtelenul masokba rugni, gratulalok.

Arra nem gondolsz ugye hogy ezzel engedem ki a gôzt es nem azzal hogy pofànverem. Masreszt rohadtul nem a temahoz szoltal hozza hanem minositgetsz, mert ilyen szanalmas fèreg vagy.

2017. dec. 17. 07:01
 20/25 anonim ***** válasza:

Már bocs de itt mindenkit leférgezel meg szánalmasozol, de a saját asszonykádtól meg így be vagy fosva, hogy egy ilyen piti fa.szság miatt itt vekengsz?

Ez mi, ha nem szánalmasság?

Itt nagy az arcod, otthon meg sarokba bújsz.....


Nem kell megütni természetesen az asszonyt meg ordibálni vele, de banyek legyen már méltóságod és keresd elő a tökeidet a hátsó polcról! Ne itt szájkaratézz azokkal, akik nem a lelked simizik, hanem megpróbálnak gatyába rázni!! Ébresztő!!

2017. dec. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!