Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veszekedés a semmin?

Veszekedés a semmin?

Figyelt kérdés
Az mennyire normalis, hogy ebedet fozok, felesegem szol h pakoljak odebb nehogy olajos legyen a pulton bàrmi. De aztan bena voltam olajos lett, erre akkora patáliát csap hogy legszivesebben itthagynam... Èn takaritok fel magam utan... raadasul a kedvencet sutottem 2 oram rament... ( o sosem foz) fel oraja ajtokat csapkod, beszelni sem lehet vele es a kajabol sem hajlando enni...

2017. dec. 16. 16:44
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Tevedesben vagy. Meltosaggal, hatarozottsaggal kezeltem az ugyet.

Mit is kellett volna még tennem te nagyon okos?

Mièrt nem fèreg aki rugdosni jön?

Hianyoznak az èrvrek.

2017. dec. 17. 09:14
 22/25 anonim ***** válasza:

De milyen érveket akarsz és mire? Itt nyafogsz azóta is, mint egy csaj, ez neked méltóság? Egy FÉRFI ki se írta volna internetre, hogy jaaajjaaj főztem és dühös lett az asszony.


Vagy most azt várod hogy mindenki írja, hogy igen a nejed egy gonosz boszi? Erre nem azt mondják hogy "érv".

Érvelni vitás esetekben szoktak, de Te nem tanácsot kérsz ami mellett érvelni lehet, csak elpanaszoltad hogy veszekedtetek....és? Menjünk át és mondjuk meg neki, hogy ne bántson téged?

Nem érztelek.

2017. dec. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Hogy kiirtam az nem fèrfiassàg kérdèse. Leirtam hogy miert irtam ki. Neked lehet hogy picsogàs, tunhet annak, de sokfelek vagyunk.
2017. dec. 17. 18:39
 24/25 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo. Nem normalis dolog. Anyukam is ilyen. Rossz is a hazassaga apukammal, bar apukam igen lusta ember, es tenyleg mindent a szajaba kell ragni,magatol nem cserel ki egy elemet sem.

Nalunk ha egy tanyer rosszul van elmosva, mar megy a csapkodas meg kiabalas, hogy ezt se lehet radbizni, semmit se lehet, ezt se tudod megcsinalni, direkt rosszul csinalod, csak hogy legkozelebb ne kelljen....ezernyi apro megalapozatlan vita, nap mint nap.

Ha ilyen a feleseged, nehezen fog valtozni, ahhoz nagyon kene akarnia nekivis,cde valoszinuleg o eszre sem veszi, hogy valamit rosszul csinalna.

2017. dec. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Hát nekem szegény nagyanyám szavai jutottak eszembe:"ha valaki nem szereti a másikat, az is zavarja, ha nem úgy lép ahogy neki tetszik"
2017. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!