Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 eves letemre oroklok, de...

19 eves letemre oroklok, de ahhoz, hogy lakast tudjak venni magamnak, az egesz oroksegemet fel kell hasznalnom, igy a szuleimnek nem tudok adni belole es ok kiborulnak ram. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mama hagyta ram.

2017. dec. 27. 16:46
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
100%
És honnan kéne tudnia, miért zárta ki a nagymama a gyerekét? Végrendeletet írt, arra hagyja a vagyonát, akire akarja.
2017. dec. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:
a végrendelet nagyon régi, így én sem tudom az okát.
2018. jan. 2. 08:05
 43/52 anonim ***** válasza:
100%

Tökmindegy, min az oka a kizárásnak, a történet szempontjából lényegtelen, ezer oka lehet, amihez pl a kérdezönek semmi köze.


Kérdezö én vennék kért lakást, egyiket kiadnám és a bérleti dijat eltenném a tesoonak.

2018. jan. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos a végrendelet meg is támadható. Úgyhogy amíg nincs a jogerős végzés a kezedben, maradj inkább csendben, és ne beszélj túl sokat a terveidről. Amik amúgy teljesen logikusak. A közjegyzőtől meg kérj időpontot, és beszéld át vele a tényeket, ne csak találgass.
2018. jan. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 omba ***** válasza:
93%

A pofám leszakadna, ha bármi haaonlót elvárnék a gyerekemtől.

Arra meg büszke volnék, hogy az ingóságokkal kisegit a hitelemböl. Jó szívre vall.

2018. jan. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél lakást magadnak!! Akkor később tudsz segíteni a szüleidnek, ha esetleg rászorulnak, mert te biztos lábakon leszel!

A te örökséged, mamád tudta miért hagyja rád.

LAKÁS! GO!

2018. jan. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
100%
Simán nem érdekelne a történtek után, vedd csak meg azt a lakást
2018. jan. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj nekik semmit, boruljanak csak ki. A te pénzed, valószínűleg tudta a mama, hogy kire kell hagyni. Nem azokra, akik a halálhírét hallva egyből rátették a mancsukat minden mozdíthatóra, és az örökségből az utazgatásaikat tervezték...
2018. jan. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
Kérdező itt vagy még a gyakorin? Érdekelne, hogyan alakult a sorsod
2019. ápr. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne. A szüleid piszkosul önzők és felelőtlenek. Én nem adnék nekik semmit, esetleg egy jelképes összeget. ha KISEBB hitel, azt rendezem. 100.000-nél kevesebb.
2019. jún. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!