Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Állandóan Erdélyről, Ősmagyars...

Állandóan Erdélyről, Ősmagyarságról beszél. Hogyan állíthatnám le?

Figyelt kérdés
Az egyik rokonom barátnője, élettársa állandóan Erdélyről, trianonról, határon túli magyarokról meg ilyesmiről beszél. Most hogy itt voltak/ vannak az ünnepek elég oskat találkoztunk, de egyéb családi összejöveteleken is vagy más alkalomból , akár csak összefutunk az utcán vagy rokonoknál bármi, szóval itt msot nem jó a "ne állj vele szóba" kategória. Bármiről próbálok beszélni valahonnan mindig előjön 10 perc után,hogy a magyarok hogyan nyilaztak meg, hogy mennyire segíteni kéne őket és hogy milyen gyönyörű Erdély,stb. de persze ez csak egy része, ehhez hozzátartozik a politika is, amit én teljesen másképpen gondoltam. Inkább nagyon nem is reagáltam rá hogy ne legyen veszekedés vag bármi,de egyszerűen képteleség leállítani erről. Csak vallás, ősmagyarság meg a jelenlegi politika megy neki és persze egyes csoportok ócsárolása. Mit tehetnék? Mit lehet kezdeni vele?

2017. dec. 28. 16:16
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%

Inkább tanulj meg írni honfitársam!:))) 45%-os.


28 évesen, orvosi diplomával azért nem rossz helyzetem, megvagyok elégedve magammal. 5-ös BMW nem rossz. Lesz ebből 50 milliós is majd 20 év múlva:))))

2017. dec. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
28%

Értsd már meg te is, aki ok nélkül elkezd személyeskedni, nincs azzal baj, ha valaki magyar érzelmű! Én magyarként szurkolok minden válogatott meccsen, nincs ezzel baj.

Viszont az már szemet szúr, amikor állandóan arról brekeg, hogy ilyen magyar-olyan magyar, hogy ő magyar, elkezdi a magyar dákoromán elméletet...agyadra megy!

Mutasson fel inkább valamit, amit elért az életben, ne azt, amibe beleszületett!

Lehet akármennyi diplomája apádnak, nem a mennyiség, hanem a minőség számít!

2017. dec. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
0%

"buta,gyűlölködő,általánosító válaszoló. "


Na, ugye...ez lennél te meg az IQ-betyáros Mr. 10 millió, 3 diplomás büfészakos apád.


Nem általánosítok, inkább az apád, nem lehetek buta orvosi diplomával, ami a Number One, gyűlölködő pedig abszolúte nem lehetek, de valami defekt van ezekben az emberekben. Valami bántja a "kis lelkivilágukat".

Öngól!

2017. dec. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%

23 as valaszoló szóval az, hogy hova szuletett , arról ne beszéljen igaz , azt titkolja , mert téged zavar , ha nem villog valamivel , akkor passz , tehat te vagy benyalsz valakinek , behódolsz az aranyórásnak vagy lenézed aki nem az

Ha beleszuletik valaki egy ellenseges környezetbe , eleg nehez az ervenyesules , de megsúgom h többre vitték mint te es aki itt sorolja maga elött hogy kit miert utál es ennyi az egesz listad , amit elértél , a gyulölet es elöiteletek , kulönben ez kulföldön is köztudott h a magyar egy gyulölködö nemzet , de nem kulönböztet meg senkit ugyanis mindnekit utál , valogatas nelkul , sajat fajtajat legjobban

Úgy ahogy az allatvilagban is vannak szelid es harci kutyak , embereknel is leteznek ilyen vonasok ; ami jellemzö egy adott népcsoportra.

Lehet tanulni szomszedos nepektöl , peldaul a romanoktól is ; mennyire segitik egymast es összetartóak kulföldön is , ami a magyarokról sehol a vilagon nem mondható el . Ez a köpködes megy mindenhol , itt is mennek az oktalan lepontozasok , mert meg lehet tenni a sötetben otthonról , senki nem latja .

Többre vittek az erdelyi magyarok mint ti , akik itt köpködtök kigyót békát , h mindenki milyen hulye aki nem businessman. Egy majom okosabb .

Hiszem is h orvosok es mernökök irnak ilyen válaszokat h kit miert utálnak de nagyon es orvosi diplomaval ennyi az esze , hat nem hiszem tenyleg öngólt rúgott a popcornjaval .

Ócska , olcsó, tré szavak

2017. dec. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
10%

Nem azt mondtam h ha elmész varadra es kezdivasarhelyre, baltával fejbevágnak a románok , nem veszleyes hely , nem nyilt tamadas fog erni , föleg h turista vagy , de ha ott kene köztuk elj es ervenyesulj akkor latnad meg , mit jelent ez .

Pont egy ilyen szadisztikus elmaradott elmével fogok foglalkozni mint te , a szavaid nem erintenek , tudom miert próbálsz általad vélt érzékeny pontokat nyomkodni de nincs neked fogásod rajtam , apukadnak magyarazd a bizonyitvanyod , aki kiverte belöled a tejberizset mindennap es mondta h egy senki vagy

2017. dec. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
28%

"aki kiverte belöled a tejberizset mindennap es mondta h egy senki vagy"


Oké!:)

FBI-nak vagy a CIA-nak dolgoztál, hogy ennyire tudsz mindent? :) ORFK? BRFK? Esetleg Securitate? :))) Na jó, a vége csak vicc volt.:DDD Ne vedd magadra:D


Komolyra fordítva a szót, még mindig nem értem, mi ez a kirohanásod! De jókat röhögök!:DDD

Nem akarok senkit megsérteni, semmilyen érzékeny pontot nem akarok feltépni, ott vannak Szlovákiában a Benes-dekrétumok, Ukrajnában haltak meg magyar fiatalok, bemennek magyar falvakba ukrán nácik símaszkkal, ordítják "ukrán itt a gazda".

Hidd el, őket is megvetem, de azokat is, akik ilyen neonáci felvonulásokat tartanak legyen az Budapesten vagy akárhol. Normális ember, aki tudja mit ért el az életben nem megy ilyen szrokra.

Én a székelyeket és erdélyieket magyarnak tartom. Meg se fordul a fejemben, hogy mások lennének.

2017. dec. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
10%
Másodrangú állampolgar lehetsz te , en sose ereztem magam annak , masodrangú vagy te a hátrányos helyzeteddel a tanyán!
2017. dec. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%
Én mindig elsöosztalyú kategóriaba tartoztam , jelenleg 3 állampolgarsagom van es minden vonalon megalltam a helyem ,5 nyelvet beszelek , úgyhogy pajtás , hajtás
2017. dec. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%

Minden vonalon megállod a helyed? 5 nyelvet beszélsz?

Miről beszélsz? Ez valami troll?


Írásaid alapján jó nagy kamugép vagy, anyanyelvedet se tudod normálisan. Na ne hülyéskedj!

Hiszi a piszi.

2017. dec. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

"Úgy ahogy az allatvilagban is vannak szelid es harci kutyak , embereknel is leteznek ilyen vonasok ; ami jellemzö egy adott népcsoportra. "


Öt nyelvet beszélő ember nem mond ilyet hülyeségeket. Esetleg te lemehetsz kutyába, azzal csak jót teszel nekünk!

Mi maradunk emberek!

De valamit megtanultam Romániában, amikor ilyenkor alkalmazni kell:

la revedere!

2017. dec. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!