Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apum és én nagyon kötöszködők...

Apum és én nagyon kötöszködők vagyunk egymással. Van itt egy kis történet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap vett magának egy nagyon szuper és korszerű telefont. Előtte is voltak már telefonjai, persze nagyon rosszak. De neki hiába van most is hiperszuper telefonja, ő NEM TUDJA KEZELNI. Csak hívni tud embereket és hívást fogadni. Én meg telefont akarok most váltani...samsung e250em van és samsung corbyt akarok venni. SAJÁT PÉNZEMBŐL. És nem engedi meg hogy vegyek! Pedig saját pénzem és eddig minden telót saját pénzből vettem! 2 évente amugy is le szoktam váltani a telefonjaimat...(ha tudná hogy mások hónaponként váltogatják..) Azzal jön hogy minek nekem a telefon mikor senki se hív, csak anyával beszélek...hát kéremszépen..mert nem csak a hívás miatt kell a telefon mint neki..jó ha trendi, érintőképernyős és tud is valamit...Ráadásul a Samsung Corby jobb mint az e250 és T-mobile szolgáltatónál ugyanannyiba kerül mint a Corby..márpedig a Corby sokkal jobb...DE Ő NEM ÉRTI MEG...és nem is lehet hozzászólni, mert máris felemeli a hangját és elkezd kiabálni....anya nem nagyon bánja de ugy van vele hogy amíg apa nem engedi meg addig nem vehetem meg a telefont...de nagyon szeretnék Corbyt :( mit tegyek?:(
2010. jún. 4. 15:18
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
31%
nőj fel és tanulj meg helyesen írni ...
2010. jún. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
te meg húzd el innen az irhád, ha nem tudsz egy normális választ sem adni. Ha csak ilyen értelmetlen tanácsokat tudsz osztogatni, akkor inkább ne írj egy betűt se!!!
2010. jún. 4. 15:25
 3/31 anonim ***** válasza:
55%
Hogy egyeseknek milyen próblémáo vannak...én meg nincs mit egyek
2010. jún. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
56%
Miért kell rögtön beszólni neki, nem is írta rosszul a kérdést!? Én megértelek, ha saját pénzedből vennéd nem kellene, hogy apukád beleszóljon, lecseréled-e a telefonod vagy sem. Sajnos segíteni nem tudok, ezt neked kell szüleiddel megbeszélned. Talán, ha sokszor elmondod apukádnak, akkor megunja, és azt mondja, inkább vedd meg, csak hagyd abba:-)
2010. jún. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
67%

Szia!


Én csak azt nem értem, hogy a saját pénzedből miért nem vehetsz telefont?! Te gyűjtögetted, erre szeretnéd elkölteni. Ebbe miért szól bele ? Nem tőle kérsz, akkor nem mindegy? Valahogy ezt kellene megértenie... (Egyébként bocsi az észrevételélt, de nem jó ilyen példákat írni/mondani, h mások hónaponta cserélik a telefont....egyrészt felesleges pénzkidobás, másrészt meg egy jó telefon akár 4 évig is telefon-funkcionálisan.)

2010. jún. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
55%
12 évesek úgy látszik még nem fogják fel, hogy vannak, akiknek kajára is kevés van...nem mellesleg, ha ilyen a modora a kölyöknek, örülhet, hogy csak a telefonvásárlást tiltja az apja...én már két makarenkóit lekentem volna neki
2010. jún. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
56%
Saját pénz? Miért dolgoztál érte vagy csak úgy kaptad.... amit valószínübnek tartok. Ez egy hatalmas probléma, mert persze trendy kell hogy legyen hogy aztán villoghas vele a haverok elött.
2010. jún. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
57%
Ajánld fel, hogy cserébe megtanítod kezelni a sajátját.
2010. jún. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
78%
apukádnak biztos megvan az oka rá miért nem engedi... meg kell tanulnod hogy az életben nem mindig kapsz meg mindent amit szeretnél. és becsüld meg azt a telefont ami most van, másnak nincs ilyen sem.
2010. jún. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
77%

Nekem 7 éve ugyanaz a nokia telefonom van és képzeld még cégesnek is ezt használom. Na bas.zki.

És én sem csak hívást fogadok...


Bár ilyen problémám lenne, bár adná az ég, hogy ez legyen a legnagyobb gondom! De most komolyan.

2010. jún. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!