Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apum és én nagyon kötöszködők...

Apum és én nagyon kötöszködők vagyunk egymással. Van itt egy kis történet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap vett magának egy nagyon szuper és korszerű telefont. Előtte is voltak már telefonjai, persze nagyon rosszak. De neki hiába van most is hiperszuper telefonja, ő NEM TUDJA KEZELNI. Csak hívni tud embereket és hívást fogadni. Én meg telefont akarok most váltani...samsung e250em van és samsung corbyt akarok venni. SAJÁT PÉNZEMBŐL. És nem engedi meg hogy vegyek! Pedig saját pénzem és eddig minden telót saját pénzből vettem! 2 évente amugy is le szoktam váltani a telefonjaimat...(ha tudná hogy mások hónaponként váltogatják..) Azzal jön hogy minek nekem a telefon mikor senki se hív, csak anyával beszélek...hát kéremszépen..mert nem csak a hívás miatt kell a telefon mint neki..jó ha trendi, érintőképernyős és tud is valamit...Ráadásul a Samsung Corby jobb mint az e250 és T-mobile szolgáltatónál ugyanannyiba kerül mint a Corby..márpedig a Corby sokkal jobb...DE Ő NEM ÉRTI MEG...és nem is lehet hozzászólni, mert máris felemeli a hangját és elkezd kiabálni....anya nem nagyon bánja de ugy van vele hogy amíg apa nem engedi meg addig nem vehetem meg a telefont...de nagyon szeretnék Corbyt :( mit tegyek?:(
2010. jún. 4. 15:18
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
41%

Itt megoldás az intelligencia lenne.

Na de hát,az szemmel láthatóan hiányzik.Úgyhogy az elsőnek igaza van.


Mellesleg kezdem megérteni azokat,akik nem akarnak gyereket.Szörnyű látni,hogy milyen elkorcsodult nemzedék lesz belőlük.Mobillal villogni,amikor pár hónap múlva elavul.Inkább egy többévest vegyél,akkor mondhatod,hogy legalább ebben egyéniség vagy.

Mondjuk a rádióhullámok nálad agykárosodást nem fognak okozni,annak hiányában.

2010. jún. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom hány éves vagy, de miért kell ehhez engedély? :) Ha nagyobb vagy már, fogod a pénzedet, bemész a boltba és megveszed.. vagy kicsi vagy nagyon? elmehetsz nagyszülővel, szomszéddal, nagynénivel... na mindegy. szerintem apukád észre se venné a dolgot. Én régen a saját pénzemmel azt csináltam amit akartam. mondjuk nem költöttem el, csak varrógépre később. de mindegy.


Tudod, ha ettől jobban érzed magad, vedd meg. de azért tudd, hogy olyan barátokat kell keresni akik nem nézik hogy milyen telefonod van, annyira értelmetlen dolog :)


Ha visszabeszélsz apádnak, jusztis nem fogja engedni. ez emberi tulajdonság.


31/N

2010. jún. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

15:27-esnek : Nincs mit enned de azért befizetsz 5ezer forintot internetre? Grat


OFF:

Nekem is volt e250-em kb. tényleg csak telefonálásra jó. Viszont válassz a Corby helyett mást, mert az egy nagyon gagyi teló. Érintőképernyője nagyon f.os, alig érzékel vmit, hangszórójáról ne is beszéljünk és még kinézetre is f.os. Nem véletlenül ilyen olcsó.


Amúgy én még örülnék ha 2 évente kapnék új telót...

2010. jún. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim válasza:
53%
Ne adj a bunkókra! Nekem is fontos a telefon, bár én épp ellenkezőleg, képtelen vagyok lecserélni még akkor is, ha már "haldoklik" szegény, mert én meg hamar megszeretem a meglévőt :) Amúgy azt én sem értem, hogy a saját pénzedből miért nem vehetsz azt, amire vágysz... Persze ezt megoldani senki nem tudja helyetted, de ne keseredj el, nem Te vagy a hülye, ilyenek a gyerekek... Ami kell, az kell, és kész! :) Az, akinek meg nincs mit enni, az költse a net pénzt kajára ;)
2010. jún. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
56%

Atyaég, hogy lehettek ilyen buták, biztos tényleg nincs mit ennie, és azért írta ezt.... pfff igaza van, amúgy Hahahaha

És neked a válaszom kedves Kérdező! Apud, azért nem engedi megvenni mert, biztos látja, hogy annyira nagy szükséged nincs arra telóra, és ha megengedné, hogy megvedd, akkor később mindent követelné, még ha a Te pénzed is!!! Lehet lepontozni. Teljesen igaza van. Megkérdezhetem, hány éves vagy? Később majd megérted....

2010. jún. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
44%
hülyes kis hisztis pitsa ... nőj már fel ...
2010. jún. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

az úgy nem jut eszetekbe, hogy

1 nem otthonról netezik

2 nem fizet érte, hanem ingyen wifi

3 munkát keres és nem engedheti meg magának, hogy ne legyen nete, viszont a kajapénze meg elfogyott

4 a fizetése már elfogyott, de netutalványa még van, azért meg kenyeret nem adnak a boltban

2010. jún. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
50%
ha saját pénzedből veszed meg,akkor ne szólj neki. Vedd meg aztán kész
2010. jún. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
77%

És ha megveszed a saját pénzedből később ki tölti fel/ki fizeti be a számlát? Azt is te perkálod ki?

És az a pénz honnan van? Mert ha ők adják akkor ugyanúgy az ő pénzük.

Majd ha megdolgozol valamiért is tudni fogod mennyire nehéz és nem fogod szórni feleslegesen a pénzt.

2010. jún. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
le vagy pontozva :DDD
2010. jún. 4. 22:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!