Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apum és én nagyon kötöszködők...

Apum és én nagyon kötöszködők vagyunk egymással. Van itt egy kis történet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap vett magának egy nagyon szuper és korszerű telefont. Előtte is voltak már telefonjai, persze nagyon rosszak. De neki hiába van most is hiperszuper telefonja, ő NEM TUDJA KEZELNI. Csak hívni tud embereket és hívást fogadni. Én meg telefont akarok most váltani...samsung e250em van és samsung corbyt akarok venni. SAJÁT PÉNZEMBŐL. És nem engedi meg hogy vegyek! Pedig saját pénzem és eddig minden telót saját pénzből vettem! 2 évente amugy is le szoktam váltani a telefonjaimat...(ha tudná hogy mások hónaponként váltogatják..) Azzal jön hogy minek nekem a telefon mikor senki se hív, csak anyával beszélek...hát kéremszépen..mert nem csak a hívás miatt kell a telefon mint neki..jó ha trendi, érintőképernyős és tud is valamit...Ráadásul a Samsung Corby jobb mint az e250 és T-mobile szolgáltatónál ugyanannyiba kerül mint a Corby..márpedig a Corby sokkal jobb...DE Ő NEM ÉRTI MEG...és nem is lehet hozzászólni, mert máris felemeli a hangját és elkezd kiabálni....anya nem nagyon bánja de ugy van vele hogy amíg apa nem engedi meg addig nem vehetem meg a telefont...de nagyon szeretnék Corbyt :( mit tegyek?:(
2010. jún. 4. 15:18
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
49%
pöccsarc ::D
2010. jún. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Te meg pofára fogsz esni. háhá.

Egyébként a te szegénységi bizonyítványodat mutatja, hogy csak ennyit tudsz + hogy egy ilyen választ adsz.

Távol áll tőlem ez a fajta szóhasználat, de engedtessék már meg: kis csicska!

2010. jún. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Azon már elgondolkoztál,hogyha szolgáltatót váltasz,akkor többe kerül,hogy beszélgess anyukáddal?

Komolyan az ilyeneknek max.levélpapírt adnék...

2010. jún. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
50%

tegnap 22:27-esnek!


gondolom nekem írtad! huhúúú, oda ne rohanjak, Te f@szkalap!! Nagyon intelligens vagy, akkor találd ki azt is, hogy előtte melyik válasz volt az enyém, ha a számokat ismered!!

2010. jún. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
50%

22.03 Hol irta h előfizusan akarja megvenni? sehol

kérdező,ha tényleg saját pénzből veszed,ne szolj apádnak. max nem mutogatod elötte a telódat egy darabig

2010. jún. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

22:27 vagyok


11:50 állj már üresbe nem neked írtam, hanem a kérdezőnek!


De én kérek elnézést gondolhattam volna, hogy valaki magára veszi, ezt megelőzendően írhattam volna, hogy a kérdezőnek szántam a kommentemet. Bár számomra egyértelmű volt, hiszen ő írta ki a kérdést.


Nem tudom ki az igazi f@szkalap itt...

2010. jún. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

senki...

most már tiszta

csak erre hittem, hogy nem írtad..."+ hogy egy ilyen választ adsz. "

tényleg bocs, csak annyi hülyegyerek van itt, hogy na, és már kezd elegem lenni belőlük


béke :D

2010. jún. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
nem=nekem :)
2010. jún. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Nincs probléma.

Én azért írtam a kommentet mert a 22:03 is én voltam erre láttad mit írt be a kérdező... nem tudom személyesen nekem írta-e de én magamra vettem, bár különben is. Ha nem nekem írta akkor is áll amit mondtam.

Na minden jót :)

2010. jún. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Megengedte már apukád, hogy vegyél telót? :)

Em nálunk is totál ez volt kb a probléma, csak fordítva. Apum belement volna, anyum meg nem akarta.

Úgy, hogy kompromisszumot kötöttünk.

Havonta kapok 6ezret, amit félretehetek a telóra, és így már van 10ezrem, szal jövő hónapba lesz 22ezer [mert ezt tegnap határoztuk el, szal erre a hónapra még nem kaptam meg], a hiányzó 8ezret meg összegyűjtöm valahogy [pl ha kapok mondjuk 1500 ft-t akkor nem használok el, csak 500-at, és akkor van még +1000] :)


Szerintem próbáld ezt nálatok is bevezetni, ha még mindig fenn áll a probléma =)

2010. jún. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!